Kurs HDS Aleksandrów Kujawski

Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy w Aleksandrowie Kujawskim?

Zapraszamy do nas!

W kursach i egzaminach organizowanych do tej pory przez nasze stowarzyszenie wzięło udział już ponad 70 tysięcy osób.

Zadzwoń już dziś 663 410 645 i dowiedz się więcej!

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Miasta Kujawsko-pomorskie Kurs UDT Aleksandrów Kujawski

Kurs HDS Aleksandrów Kujawski

Potrzebujesz takich kursów jak: kurs podnośniki, kurs wózki widłowe, kurs żurawia wieżowego lub kurs HDS w Aleksandrowie Kujawskim? Dobrze się składa.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Zostaw nam parę podstawowych informacji dotyczących Twoich oczekiwań, a postaramy się dopasować naszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Nie zwlekaj, sprawdź i przekonaj się sam.

Nasza działalność weszła na rynek polski w 1961 roku, już ponad pięć dekad temu. Wizją naszej marki jest maksymalizowanie satysfakcji naszych klientów poprzez świadczenie usług najwyższej jakości w bardzo przystępnej cenie dzięki wdrażaniu oryginalnych rozwiązań organizacyjnych i technicznych. Zwyczajowo pracujemy nad organizowaniem kursów (kurs podnośniki, kurs wózki widłowe, kurs żurawia wieżowego, kurs HDS). Dzięki zaangażowaniu zespołu pracujemy dla dobra naszych współpracowników, klientów, partnerów oraz firmy. Wzajemne zaufanie, poszanowanie, duma z realizowanej pracy oraz wspólnych sukcesów przyczynia się prężnej współpracy w naszej spółce. Systematyczne działania pozwoliły skonstruować firmę będącą wzorem stabilności w branży szkoleniowo-edukacyjnej. Ta droga wymagała determinacji, wizji oraz szczęścia do ludzi, którzy zespołowo kształtowali i nadal budują naszą firmę. To dzięki Waszemu zaangażowaniu, oryginalności oraz przedsiębiorczości tak daleko zaszliśmy!

Celem naszej firmy jest uzyskanie Państwa zaufania oraz zagwarantowanie Państwu komfortu korzystania z naszej oferty. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Kurs żurawia wieżowego Aleksandrów Kujawski lub Kurs podnośniki Aleksandrów Kujawski niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) To nasza misja - chcemy być odpowiedzialną, rzetelną oraz doświadczoną marką zapewniającą dla swoich klientów artykuły i usługi najwyższej jakości, a fundamentalnymi wyznacznikami naszych działań są: jakość, kompetencje, standardy.

Kurs żurawia wieżowego w Aleksandrowie Kujawskim
Tel. 663 410 645
Pracujemy w godzinach od 9 do 16 pon-pt

Powszechnie panuje błędne przeświadczenie, iż, aby ulepszyć swoje szanse na rynku pracy, należy zdobyć specjalistyczne wykształcenie. Taka sytuacja skazywałaby pracowników fizycznych, stanowiących z resztą najwyższy procent osób zatrudnionych w Polsce, na stałą pensję bez perspektyw rozwoju i awansu. Tymczasem w rzeczywistości możliwość odniesienia sukcesu zawodowego uzależniona jest od wytrwałego poprawiania kwalifikacji, niezależnie od specjalizacji. Jednym z ciekawych oraz niewątpliwie bardzo przyszłościowych rozwiązań jest kurs obsługi HDS. Hydrauliczny dźwig samochodowy (inaczej HDS) to maszyna bardzo powszechnie używana w pracach związanych z transportem. Sprzęt znany pod nazwą „żurawia przenośnego” pozwala na załadunek, rozładunek oraz transport gabarytów bez potrzeby korzystania z pozostałych urządzeń.

Zajęcia teoretyczne w ramach kursu eksploatacji żurawi prowadzone przez osobę dysponująca wiedzę merytoryczną w obszarze obsługi. Uczestnicy kursu otrzymują od pracowników Urzędu Dozoru Technicznego materiały szkoleniowe w formie skryptu papierowego bądź multimedialnego. Kurs na HDS to także zajęcia praktyczne. Realizowane są one przez szkoleniowców posiadających odpowiednie kwalifikacje z zakresu obsługi żurawi. Zajęcia praktyczne przeprowadzane są z zastosowaniem urządzenia spełniającego wszystkie wymagania dozoru technicznego, w szczególności powinno mieć ważne badania okresowe wykonywane przed Urząd Dozoru Technicznego oraz wymagania BHP. Miejsce zajęć praktycznych powinno być jednoznacznie oznakowane. Przed podjęciem pracy uczestnicy kursu zgodnie z warunkami Urzędu Dozoru Technicznego są zapoznani ze specyfiką danego urządzenia. Jeśli egzamin odbywa się w zakładzie pracy to przed testem należy przygotować księgę rewizyjną urządzenia w której jest pozytywna decyzja UDT oraz wpis restauratora.

Ze względu na swoje właściwości HDS jest stosowany przede wszystkim w pracach ogólnobudowlanych, działaniach magazynowych, logistycznych, a także wielu różnych, nieraz niebanalnych realizacjach: w środowisku miejskim, przemysłowym, a nawet leśnym. Do obsługi żurawi potrzebne jest dysponowanie właściwymi kompetencjami zawodowymi. Na rynku można odnaleźć wyjątkowo dużo ofert pracy na stanowisko operatora HDS, nie tylko w kraju lecz także za granicą. Sam kurs obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, przeprowadzane przez specjalistów z branży. W trakcie kursu na operatora HDS omówione zostają wszystkie najważniejsze aspekty pracy operatora HDS-u zaczynając od kwestii prawnych, technicznych przez przepisy BHP aż do obsługi urządzeń.

Nieustannie studiujemy potrzeby i życzenia Petentów - każdy posiada indywidualne potrzeby i wymagania. Zatem przygotowaliśmy wartościowy pakiet usług dla osób pragnących odbyć szkolenie zawodowe. Mnogość proponowanych rozwiązań świadczy o naszej plastyczności w przystosowywaniu się do potrzeb naszych petentów i sprawności budowania z nimi relacji. Zawsze stosujemy nieszablonowe i praktyczne rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta. Wiemy, że zadowolenie klienta jest najważniejsze. Dzięki temu z większością naszych klientów współpracujemy od wielu lat. Sukcesy osiągane przez naszych klientów są również naszym sukcesem. Naszą czołową dyrektywą jest udzielenie naszym kontrahentom dostępu do przystępnej informacji na temat kosztów udzielanych przez nas usług. W każdej chwili możecie Państwo zażądać takich informacji drogą internetową, za pośrednictwem wskazanego e-maila, czy telefonicznie podczas dyskusji z naszym konsultantem. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, przedstawiając: najużyteczniejsze, najsolidniejsze i najtańsze - rozwiązania. Dzięki temu oszczędzamy Twój czas i portfel. Systematycznie pracujemy na Twoje zaufanie!

Charakterystyka organizowanych kursów na wózki widłowe (jezdniowe)

Zgodnie z indywidualnymi potrzebami kursantów dostosowujemy terminy i godziny zajęć. Kurs na wózki widłowe obejmuje wykłady prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Uczestnicy zajęć w części teoretycznej otrzymują materiały dydaktyczne w formie drukowanej lub elektronicznej. Na zajęciach praktycznych uczymy bezpiecznej obsługi tych pojazdów. Kurs na wózki kończy się egzaminem, a w przypadku jego zaliczenia dochodzi do wręczenia stosownych uprawnień.

Kurs na wózki widłowe - zalety

 • Nasza instytucja organizuje kurs, w którego trakcie uczestnicy dowiadują się, jak właściwie obsługiwać wózki widłowe. Udział w takim szkoleniu umożliwia zdobycie i szlifowanie predyspozycji w owej branży.
 • Kursant może później podejść do egzaminu zawodowego, którego zaliczenie umożliwia mu zdobycie adekwatnych kompetencji, uwierzytelnionych odpowiednim certyfikatem.
 • Dysponowanie takim certyfikatem ułatwia danej osobie znalezienie pracy w zawodzie operatora wózka widłowego.

Gdzie działamy

Główny obszar naszej działalności to województwo kujawsko-pomorskie, Aleksandrów Kujawski oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Co mamy w ofercie?

 • Kurs podnośniki
 • Kurs HDS - żuraw wieżowy
 • Kurs na wózki widłowe
 • Szkolenie operator podestów ruchomych
 • Szkolenie pomiary elektryczne
 • Kurs BHP dla osób na stanowisku robotniczym
 • Szkolenie BHP dla osób na stanowisku kierowniczym i pracodawców

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – nie czekaj! Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.

Często zadawane pytania

Co po szkoleniu HDS?

Po ukończeniu szkolenia kandydat na operatora może przystąpić do Państwowego egzaminu. Adekwatnie wykwalifikowany operator, który pozytywnie odbył kurs HDS, ma szeroką wiedzę dotyczącą użytkowania oraz struktury żurawia, podstaw odpowiedniej eksploatacji oraz strategii stosowanych podczas wypadku lub awarii. Kurs dotyczy dźwigów stacjonarnych, przenośnych, przewoźnych, a także samojezdnych (instalowanych na pojazdach). Zaliczony egzamin skutkuje uzyskaniem długotrwałego zaświadczenia kwalifikacyjnego UDT, dzięki któremu można pracować na stanowisku operatora HDS. Upoważnia ono do eksploatacji wszystkich rodzajów hydraulicznych dźwigów samochodowych – dowolnej marki, o dowolnym udźwigu, wysięgu czy osprzęcie dodatkowym (chwytaki, wciągarki itp.). Operatorem HDS może zostać każdy, kto ma ukończone 18 lat, wykształcenie podstawowe oraz cieszy się stanem zdrowia ułatwiającym bezproblemowe praktykowanie fachu. Musi on także pozytywnie ukończyć kurs na HDS. Sama praca operatora HDS jest wymagająca, lecz dobrze płatna, a przy tym satysfakcjonująca. Warto pamiętać, że ciąży na nim odpowiedzialność za powierzoną aparaturę, towary oraz partnerów. Podlega też rygorystycznej kontroli pod kątem przestrzegania regulaminów BHP. Niemniej jednak droga progresu zawodowego operatora HDS jest niezwykle atrakcyjna i zdecydowanie warto ją rozważyć w kontekście udoskonalania swojej sytuacji materialnej i życiowej.

Kurs na wózki widłowe - jak wygląda egzamin?

Egzamin, podobnie jak kurs na operatora wózka widłowego, składa się z części teoretycznej i praktycznej. W tej pierwszej zdającemu zadaje się pięć pytań na temat określonej grupy pojazdów. Do zdania egzaminu konieczne jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na przynajmniej trzy spośród poruszonych zapytań. Dopiero wówczas można przystąpić do egzaminu z części praktycznej. Na tym etapie kursant musi wykazać się umiejętnością kierowania wózkiem widłowym, w tym zdolnością do podnoszenia, opuszczenia oraz przewożenia towarów, jak również manewrowania pomiędzy ustawionymi przeszkodami. Czas trwania obu części egzaminu nie powinien przekraczać dwóch godzin.

Cena szkolenia - ile kosztuje kurs wózki widłowe i co obejmuje?

 • zajęcia teoretyczne i praktyczne
 • materiałów szkoleniowych oraz testów
 • egzamin

Obecna cena za kurs na wózki widłowe to 600zł IIWJO, 800zł IWJO bez zatajonych opłat. Jesteśmy w pełni uprawnionym organizatorem różnorodnych kursów, takich jak np. kurs na wózki widłowe. Znakomicie spreparowana baza szkoleniowa w zasięgu zajęć teoretycznych i praktycznych, a także bezbłędnie wyszkoleni do realizacji określonych zadań szkoleniowych trenerzy i specjaliści spełniają wszystkie potrzeby oraz wymagania uczestników, oferując im kurs, w ramach którego szkolą się, jak eksploatować wózki widłowe. Posiadane uprawnienia całkowicie pozwolą na realizację zadań, włącznie z organizacją egzaminów i wydawaniem adekwatnych zaświadczeń kwalifikacyjnych, co czyni z nas godnego zaufania podmiotu szkoleniowego.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych?

Celem kursu na wózki widłowe jest przygotowanie kandydatów na operatorów do profesjonalnej obsługi wózków widłowych w kategoriach I WJO, II WJO, a więc na wszystkie typy i rodzaje wózków funkcjonujących w UE. Prowadzone w naszym ośrodku w Bydgoszczy szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych i w rezultacie określone uprawnienia UDT dedykowane są osobom, które spełniają określone wymagania.

 • ukończone 18 lat,
 • stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy obsługującego wózki widłowe
 • dysponowanie określoną wiedzą teoretyczną oraz praktyką w zakresie obsługi wózków widłowych poświadczoną we wniosku przez ubiegającego się o uprawnienie UDT
 • pełna znajomość instrukcji eksploatacji znanego typu wózka (jezdniowego) oraz instrukcji BHP
 • znajomość wybranych zagadnień z zakresu przepisów prawnych dotyczących urządzeń transportu bliskiego
 • umiejętność praktycznej obsługi wózków widłowych, znajomość podstaw ich budowy
 • znajomość przepisów BHP

Kurs na wózki widłowe – jakie są kategorie uprawnień?

Zgodnie z zaleceniami Urzędu Dozoru Technicznego wyodrębnia się trzy podstawowe kategorie uprawnień, które zdobywają uczestnicy kursów na operatora wózka widłowego. Są to kolejno:

 • I WJO (nadrzędna) – upoważnia posiadaczy do obsługiwania różnego rodzaju pojazdów przeznaczonych do przewożenia towarów na niewielkie odległości; mogą mieć one rozmaitą wysokość podnoszenia oraz dowolny udźwig, dotyczy to również modeli ze zmiennym wysięgnikiem oraz unoszących operatorów;
 • II WJO (węższa) – osoby dysponujące tą kategorią uprawnień mogą posługiwać się tylko wózkami jezdniowymi o różnym typie napędu oraz wysokości unoszenia;
 • III WJO (najbardziej ograniczona) – operatorzy, którzy ukończyli ten kurs na wózki, mają możliwość kierowania tylko pojazdami widłowymi jezdniowymi, nie dotyczy to modeli wyposażonych w kabiny lub podesty do stania.

Przy staraniu się o uzyskanie kwalifikacji do posługiwania się tego typu sprzętem, trzeba zwrócić uwagę na rodzaj urządzenia, którym pracownik ma zamiar operować w przyszłości.

Ostatnio zrealizowane kursy:

kurs operator żurawi przenośnych typu HDS Sępólno Krajeńskie, kurs operator suwnicy z poziomu (0) roboczego IIS Koronowo, uprawnienia na żuraw budowlany Wąbrzeźno, szkolenie żuraw wieżowy Chełmża, szkolenie HDS Inowrocław, kurs na suwnice Golub-Dobrzyń, kurs na żurawie przenośne Janikowo, kurs na podnośniki Aleksandrów Kujawski, szkolenie operator suwnic Mogilno, uprawnienia na operatora wózków widłowych Włocławek, kurs i uprawnienia na operatora suwnic Ciechocinek, kurs wciągarki i wciągniki Tuchola, wciągniki i wciągarki ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia Lipno, kurs wózki widłowe Bydgoszcz, szkolenie obsługi suwnic/cięgników Kruszwica, kurs konserwator suwnic Świecie, szkolenie podnośniki Rypin, szkolenie kurs żurawia wieżowego Brodnica, kurs suwnice Żnin, kurs operator żurawi wieżowych Nakło nad Notecią, uprawnienia na wózki widłowe - jezdniowe Toruń, szkolenie BHP Grudziądz, kurs suwnice Chełmno, kurs na operatora żurawia Solec Kujawski, kurs na wózki widłowe Szubin, kurs HDS - operator żurawi przenośnych Włocławek

Oferta na kurs żurawia wieżowego Bydgoszcz

Kontakt z nami

  663 410 645

Pon-Pt 9:00 do 16:00, Sobota: 10:00 do 14:00, Niedziela: nieczynne

© wszystkie prawa zastrzeżone