Kurs HDS Lipno

Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy w Lipnie?

Zapraszamy do nas!

W kursach i egzaminach organizowanych do tej pory przez nasze stowarzyszenie wzięło udział już ponad 70 tysięcy osób.

Zadzwoń już dziś 663 410 645 i dowiedz się więcej!

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Miasta Kujawsko-pomorskie Kurs UDT Lipno

Kurs HDS Lipno

Potrzebujesz takich kursów jak: kurs podnośniki, kurs wózki widłowe, kurs żurawia wieżowego lub kurs HDS w Lipnie? Po to tu jesteśmy.

Nie zwlekaj, zadzwoń 663 410 645 albo wyślij mejla biuro@udt-bydgoszcz.pl i zapytaj o szczegóły.

Nasza firma działa na rynku już ponad 55 lat. Dzięki zaangażowaniu oraz dbałości o każdego klienta, nasza firma cieszy się opinią wiarygodnej i solidnej w branży szkoleniowo-edukacyjnej. Wizją naszej marki jest maksymalizowanie satysfakcji naszych kontrahentów przez dostarczanie usług najwyższej klasy w bardzo niewygórowanej cenie dzięki stosowaniu pionierskich rozwiązań organizacyjnych oraz technologicznych. Na co dzień zajmujemy się realizowaniem kursów zawodowych, takich jak: kurs podnośniki, kurs wózki widłowe, kurs żurawia wieżowego, kurs HDS. Chcemy wciąż zwiększać kompetencje naszych podwładnych i nasze usługi. Wiedząc, że środkiem do triumfu spółki są jej ludzie przywiązujemy dużą wartość do zaangażowania, motywacji i nowoczesności. Niezachwianie wierzymy w tworzenie stałych relacji partnerskich, dzielenie się doświadczeniem oraz otwartość oraz dostępność w każdej chwili. Wartości te są dogłębnie zakorzenione w mentalności naszej firmy, a każdy nasz podwładny z dumą je podtrzymuje i rozpowszechnia. To dzięki Wam poszukujemy unikatowych rozwiązań i sprawnie łapiemy możliwości na tworzenie czegoś nowego.

Kurs podnośniki Bydgoszcz

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego kontrahenta, co w połączeniu z przygotowaniem sprzętowym i organizacyjnym pozwala nam uskutecznić każde zamówienie. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Kurs żurawia wieżowego Lipno lub Kurs podnośniki Lipno niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) Naszym podstawowym celem było i jest do dnia dzisiejszego wywoływać poparcie naszych obecnych, jak również przyszłych klientów.

Ogólnie panuje fałszywe przeświadczenie, iż, aby polepszyć swoje możliwości na rynku pracy, należy zdobyć specjalistyczne wykształcenie. Taka okoliczność skazywałaby pracowników fizycznych, obejmujących z resztą najwyższy odsetek osób zatrudnionych w Polsce, na stałą pensję bez sposobności rozwoju i awansu. Jednakże w rzeczywistości szansa odniesienia sukcesu zawodowego zależna jest od wytrwałego podnoszenia kwalifikacji, niezależnie od specjalizacji. Jednym z ciekawych i niewątpliwie wyjątkowo przyszłościowych rozwiązań jest kurs obsługi HDS. Hydrauliczny dźwig samochodowy (inaczej HDS) to maszyna niezmiernie powszechnie używana w pracach związanych z transportem. Przyrząd znany pod nazwą „żurawia przenośnego” umożliwia załadunek, rozładunek oraz tranzyt gabarytów bez konieczności korzystania z pozostałych urządzeń.

Ze względu na swoje właściwości HDS jest używany przede wszystkim w robotach ogólnobudowlanych, działaniach magazynowych, logistycznych, a także wielu różnych, często oryginalnych realizacjach: w środowisku komunalnym, fabrycznym, a nawet leśnym. Do obsługi dźwigów obowiązkowe jest dysponowanie odpowiednimi umiejętnościami zawodowymi. Na rynku można odnaleźć bardzo dużo propozycji pracy na stanowisko operatora HDS, nie tylko w kraju lecz także za granicą. Sam kurs obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, wykonywane przez ekspertów z branży. W trakcie kursu na operatora HDS omówione zostają wszystkie najważniejsze aspekty profesji operatora HDS-u zaczynając od kwestii prawnych, technicznych przez regulaminy BHP aż do eksploatacji urządzeń.

Zajęcia teoretyczne w ramach kursu obsługi dźwigów przeprowadzane przez osobę dysponująca wiedzę merytoryczną w obszarze obsługi. Partycypanci kursu otrzymują od pracowników Urzędu Dozoru Technicznego materiały szkoleniowe w postaci skryptu papierowego lub elektronicznego. Kurs na HDS to także zajęcia praktyczne. Prowadzone są one przez trenerów mających właściwe kwalifikacje z zakresu obsługi żurawi. Ćwiczenia praktyczne przeprowadzane są z zastosowaniem urządzenia spełniającego wszystkie wymagania dozoru technicznego, w szczególności powinno mieć aktualne badania okresowe wykonywane przed Urząd Dozoru Technicznego oraz kryteria BHP. Miejsce ćwiczeń praktycznych powinno być jednoznacznie oznakowane. Przed podjęciem pracy uczestnicy kursu zgodnie z wymogami Urzędu Dozoru Technicznego są zapoznani ze specyfiką danego urządzenia. Jeśli egzamin odbywa się w zakładzie pracy to przed testem należy przygotować księgę rewizyjną urządzenia w której jest pozytywna decyzja UDT oraz wpis konserwatora.

Bezustannie analizujemy potrzeby oraz pragnienia Kontrahentów - każdy posiada odmienne potrzeby i kryteria. Więc przygotowaliśmy praktyczny pakiet usług dla osób potrzebujących odbyć szkolenie zawodowe wstępne. Różnorodność oferowanych rozwiązań świadczy o naszej plastyczności w przystosowywaniu się do potrzeb naszych interesantów i umiejętności tworzenia z nimi relacji. Zawsze stosujemy nieszablonowe i praktyczne rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta. Wiemy, że zadowolenie klienta jest najważniejsze. Dzięki temu z większością naszych klientów współpracujemy od wielu lat. Sukcesy osiągane przez naszych klientów są również naszym sukcesem. Naszą podstawową maksymą jest zapewnienie naszym kontrahentom dostępu do zrozumiałej informacji na temat kosztów oferowanych przez nas usług. W każdej chwili możecie Państwo zażądać takich wiadomości drogą internetową, za pośrednictwem wskazanego e-maila, lub telefonicznie podczas konwersacji z naszym konsultantem. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, proponując: najatrakcyjniejsze, najstabilniejsze oraz najtańsze - rozwiązania. Dzięki temu troszczymy się o Twój czas i portfel. Codziennie pracujemy na Twoje zaufanie!

Zadzwoń 663 410 645 lub wyślij nam mejla biuro@udt-bydgoszcz.pl
Zadzwoń do nas od 9tej do 16tej poniedziałek - piątek

Charakterystyka organizowanych kursów na wózki widłowe (jezdniowe)

Zgodnie z indywidualnymi potrzebami kursantów dostosowujemy terminy i godziny zajęć. Kurs na wózki widłowe obejmuje wykłady prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Uczestnicy zajęć w części teoretycznej otrzymują materiały dydaktyczne w formie drukowanej lub elektronicznej. Na zajęciach praktycznych uczymy bezpiecznej obsługi tych pojazdów. Kurs na wózki kończy się egzaminem, a w przypadku jego zaliczenia dochodzi do wręczenia stosownych uprawnień.

Szkolenie na wózki widłowe – korzyści

 • Nasza instytucja organizuje kurs, w którego trakcie zainteresowani dowiadują się, jak profesjonalnie obsługiwać wózki widłowe. Udział w takim szkoleniu umożliwi nabycie i aktualizowanie predyspozycji w owej dziedzinie.
 • Kursant może później przystąpić do egzaminu zawodowego, którego zdanie zapewnia mu otrzymanie przydatnych kwalifikacji, poświadczonych właściwym certyfikatem.
 • Dysponowanie takim dokumentem umożliwia danej jednostce znalezienie pracy w fachu operatora wózka widłowego.

Lokalizacja

Główny obszar naszej działalności to województwo kujawsko-pomorskie, Lipno oraz okoliczne miasta i miejscowości. Mimo to stale podnosimy swoje kwalifikacje świadcząc usługi dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Nasza oferta w Lipnie

 • Kurs na wózki widłowe
 • Kurs HDS - żuraw wieżowy
 • Kurs podnośniki
 • Kurs operator podestów ruchomych
 • Kurs pomiary elektryczne
 • Kurs BHP dla osób na stanowisku robotniczym
 • Kurs BHP dla osób na stanowisku administracyjno biurowym

Dajemy gwarancję na wysoką jakość opinii. Oferujemy pełne wsparcie, nie wahaj się do nas napisać lub zadzwonić.

Najczęściej zadawane pytania

Co po szkoleniu HDS?

Po ukończeniu szkolenia kandydat na operatora może podejść do Państwowego egzaminu. Odpowiednio wykwalifikowany operator, który pozytywnie ukończył kurs HDS, ma obszerną wiedzę dotyczącą wykorzystania oraz struktury żurawia, wytycznych należytej obsługi oraz procedur używanych podczas wypadku lub usterki. Kurs dotyczy dźwigów stacjonarnych, przenośnych, przewoźnych, a także samojezdnych (montowanych na pojazdach). Zaliczony egzamin owocuje otrzymaniem długotrwałego poświadczenia kwalifikacyjnego UDT, dzięki któremu można pracować na stanowisku operatora HDS. Uprawnia ono do obsługi wszystkich rodzajów hydraulicznych dźwigów samochodowych – dowolnej marki, o dowolnym udźwigu, wysięgu czy osprzęcie dodatkowym (chwytaki, wciągarki itp.). Operatorem HDS może zostać każdy, kto ma ukończone 18 lat, wykształcenie podstawowe i cieszy się stanem zdrowia umożliwiającym bezproblemowe realizowanie fachu. Musi on także pomyślnie ukończyć kurs na HDS. Sama praca operatora HDS jest trudna, lecz dobrze płatna, a przy tym satysfakcjonująca. Warto pamiętać, że ciąży na nim odpowiedzialność za przekazaną maszynę, ładunki oraz partnerów. Podlega też ścisłej kontroli pod kątem egzekwowania regulaminów BHP. Niemniej jednak możliwość progresu zawodowego operatora HDS jest niezwykle atrakcyjna i niewątpliwie warto ją rozważyć w kontekście udoskonalania swojej sytuacji materialnej i życiowej.

Kurs na wózki widłowe - jak wygląda egzamin?

Egzamin, podobnie jak kurs na operatora wózka widłowego, składa się z części teoretycznej i praktycznej. W tej pierwszej zdającemu zadaje się pięć pytań na temat pewnej kategorii pojazdów. Do zdania sprawdzianu konieczne jest udzielenie dobrej odpowiedzi na przynajmniej trzy spośród poruszonych zapytań. Dopiero wówczas można przystąpić do egzaminu z części praktycznej. Na tym etapie kursant musi wykazać się umiejętnością kierowania wózkiem widłowym, w tym zdolnością do podnoszenia, opuszczenia oraz przewożenia towarów, jak również manewrowania pomiędzy ustawionymi przeszkodami. Czas trwania obu części egzaminu nie powinien przekraczać dwóch godzin.

Cena szkolenia - ile kosztuje kurs wózki widłowe i co obejmuje?

 • zajęcia teoretyczne i praktyczne
 • materiałów szkoleniowych oraz testów
 • egzamin

Obecna cena za kurs na wózki widłowe to 600zł IIWJO, 800zł IWJO bez ukrytych opłat. Jesteśmy w pełni rzetelnym realizatorem przeróżnych kursów, takich jak np. kurs na wózki widłowe. Skrupulatnie zbudowana baza szkoleniowa w obrębie zajęć teoretycznych i praktycznych, a także nienagannie przygotowani do realizacji konkretnych zadań szkoleniowych szkoleniowcy i eksperci spełniają wszystkie potrzeby i pragnienia uczestników, oferując im kurs, w ramach którego dokształcają się, jak eksploatować wózki widłowe. Posiadane zezwolenia bezapelacyjnie pozwolą na realizację zamierzeń, włącznie z organizacją egzaminów i wystawianiem odpowiednich zaświadczeń kwalifikacyjnych, co czyni z nas wartego zaufania podmiotu szkoleniowego.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych?

Celem kursu na wózki widłowe jest przygotowanie kandydatów na operatorów do profesjonalnej obsługi wózków widłowych w kategoriach I WJO, II WJO, a więc na wszystkie typy i rodzaje wózków funkcjonujących w UE. Prowadzone w naszym ośrodku w Bydgoszczy szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych i w rezultacie określone uprawnienia UDT dedykowane są osobom, które spełniają określone wymagania.

 • ukończone 18 lat,
 • stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy obsługującego wózki widłowe
 • dysponowanie określoną wiedzą teoretyczną oraz praktyką w zakresie obsługi wózków widłowych poświadczoną we wniosku przez ubiegającego się o uprawnienie UDT
 • pełna znajomość instrukcji eksploatacji znanego typu wózka (jezdniowego) oraz instrukcji BHP
 • znajomość wybranych zagadnień z zakresu przepisów prawnych dotyczących urządzeń transportu bliskiego
 • umiejętność praktycznej obsługi wózków widłowych, znajomość podstaw ich budowy
 • znajomość przepisów BHP

Kurs na wózki widłowe – jakie są kategorie uprawnień?

Zgodnie z zaleceniami Urzędu Dozoru Technicznego wyodrębnia się trzy podstawowe kategorie uprawnień, które zdobywają uczestnicy kursów na operatora wózka widłowego. Są to kolejno:

 • I WJO (nadrzędna) – upoważnia posiadaczy do obsługiwania różnego rodzaju pojazdów przeznaczonych do przewożenia towarów na niewielkie odległości; mogą mieć one rozmaitą wysokość podnoszenia oraz dowolny udźwig, dotyczy to również modeli ze zmiennym wysięgnikiem oraz unoszących operatorów;
 • II WJO (węższa) – osoby dysponujące tą kategorią uprawnień mogą posługiwać się tylko wózkami jezdniowymi o różnym typie napędu oraz wysokości unoszenia;
 • III WJO (najbardziej ograniczona) – operatorzy, którzy ukończyli ten kurs na wózki, mają możliwość kierowania tylko pojazdami widłowymi jezdniowymi, nie dotyczy to modeli wyposażonych w kabiny lub podesty do stania.

Przy staraniu się o uzyskanie kwalifikacji do posługiwania się tego typu sprzętem, trzeba zwrócić uwagę na rodzaj urządzenia, którym pracownik ma zamiar operować w przyszłości.

Ostatnio zrealizowane kursy:

kurs obsługi suwnic/cięgników Żnin, kurs operator suwnic Szubin, uprawnienia na operatora wózków widłowych Tuchola, szkolenie suwnice Włocławek, kurs HDS - operator żurawi przenośnych Nakło nad Notecią, szkolenie podnośniki Chełmża, szkolenie kurs żurawia wieżowego Toruń, szkolenie na podnośniki Kruszwica, uprawnienia na wózki widłowe - jezdniowe Koronowo, kurs na suwnice Mogilno, kurs konserwator suwnic Lipno, szkolenie wciągarki i wciągniki Wąbrzeźno, kurs na żurawie przenośne Sępólno Krajeńskie, kurs suwnice Chełmno, szkolenie żuraw wieżowy Ciechocinek, kurs i uprawnienia na operatora suwnic Solec Kujawski, uprawnienia na żuraw budowlany Świecie, kurs operator żurawi przenośnych typu HDS Inowrocław, kurs operator suwnicy z poziomu (0) roboczego IIS Rypin, wciągniki i wciągarki ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia Bydgoszcz, kurs na operatora żurawia Aleksandrów Kujawski, kurs HDS Janikowo, kurs wózki widłowe Grudziądz, szkolenie BHP Golub-Dobrzyń, kurs operator żurawi wieżowych Brodnica, szkolenie na wózki widłowe Kruszwica

Szkolenie na operatora żurawia Bydgoszcz

Kontakt z nami

  663 410 645

Pon-Pt 9:00 do 16:00, Sobota: 10:00 do 14:00, Niedziela: nieczynne

© wszystkie prawa zastrzeżone