Kurs UDT Świecie

Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy w Świeciu?

Zapraszamy do nas!

W kursach i egzaminach organizowanych do tej pory przez nasze stowarzyszenie wzięło udział już ponad 70 tysięcy osób.

Zadzwoń już dziś 663 410 645 i dowiedz się więcej!

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Miasta Kujawsko-pomorskie Kurs UDT Świecie

Kurs UDT Świecie

Potrzebujesz takich kursów jak: kurs wózki widłowe, kurs podnośniki, kurs żurawia wieżowego lub kurs HDS w Świeciu? Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Poznaj nasze rozwiązania! Zostaw nam parę podstawowych informacji dotyczących Twoich oczekiwań, a postaramy się przystosować naszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Nie zwlekaj, sprawdź i przekonaj się sam.

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1961 roku, a jej energiczny i efektywny rozwój jest najlepszym dowodem na jakość oferowanych przez nas usług. Wizją naszej spółki jest maksymalizowanie satysfakcji naszych kontrahentów poprzez dostarczanie usług najwyższej jakości w nadzwyczaj niewygórowanej cenie dzięki wykorzystywaniu pomysłowych rozwiązań organizacyjnych oraz technicznych. Zwykle poświęcamy czas zajmując się realizowaniem kursów zawodowych, takich jak: kurs wózki widłowe, kurs żurawia wieżowego, kurs HDS, kurs podnośniki. Dzięki zaangażowaniu zespołu działamy dla dobra naszych współpracowników, usługobiorców, partnerów oraz firmy. Obustronne zaufanie, poszanowanie, duma z przeprowadzanej pracy i wzajemnych sukcesów przyczynia się dynamicznej współpracy w naszej firmie. Mocno wierzymy w tworzenie długoletnich więzi partnerskich, dzielenie się doświadczeniem oraz rzetelność oraz dostępność w dowolnej chwili. Wartości te są mocno zakorzenione w mentalności naszej spółki, a każdy nasz podwładny z dumą je pielęgnuje i promuje. To dzięki Wam wypatrujemy niestandardowych rozwiązań i sprawnie łapiemy okazje na budowanie czegoś nowego.

Kurs podnośniki Bydgoszcz

Priorytetem naszej firmy jest zdobycie Państwa zaufania oraz zagwarantowanie Państwu komfortu korzystania z naszej oferty. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Kurs żurawia wieżowego Świecie lub Kurs podnośniki Świecie niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) Naszym celem jest być liderem zmian! Chcemy aby klienci dostawali od nas sposób zlikwidowania swoich problemów oraz aby propagowali te rozwiązania pozostałym. Dzięki temu poszerzymy nasze kompetencje nie tylko w Świeciu, ale i w całej Polsce. Realizując tenże projekt, aspirujemy do osiągnięcia pozycji wiodącego dostawcy usług w branży szkoleniowej.

Ogólnie panuje mylne przekonanie, że, aby polepszyć swoje szanse na rynku pracy, należy uzyskać specjalistyczne wykształcenie. Taka sytuacja skazywałaby pracowników fizycznych, stanowiących z resztą największy odsetek osób zatrudnionych w Polsce, na stałą pensję bez perspektyw rozwoju i awansu. Tymczasem w rzeczywistości szansa odniesienia sukcesu zawodowego uzależniona jest od stałego zwiększania kwalifikacji, niezależnie od branży. Jednym z dobrych i niewątpliwie niezwykle przyszłościowych rozwiązań jest kurs obsługi HDS. Hydrauliczny dźwig samochodowy (czyli HDS) to maszyna niezwykle powszechnie wykorzystywana w pracach związanych z przewozem. Przyrząd znany pod nazwą „żurawia przenośnego” umożliwia załadunek, rozładunek oraz tranzyt gabarytów bez konieczności korzystania z pozostałych urządzeń.

Ze względu na swoje właściwości HDS jest używany przede wszystkim w robotach ogólnobudowlanych, działaniach magazynowych, logistycznych, a także wielu różnych, nierzadko unikalnych realizacjach: w środowisku miejskim, przemysłowym, a nawet leśnym. Do obsługi żurawi niezbędne jest dysponowanie właściwymi kwalifikacjami zawodowymi. Na rynku można znaleźć wyjątkowo dużo propozycji pracy na stanowisko operatora HDS, nie tylko w kraju lecz także za granicą. Sam kurs obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, kierowane przez ekspertów z branży. W trakcie kursu na operatora HDS omówione zostają wszystkie najważniejsze elementy pracy operatora HDS-u zaczynając od kwestii prawnych, technicznych przez regulaminy BHP aż do obsługi urządzeń.

Zajęcia teoretyczne w ramach kursu obsługi dźwigów przeprowadzane przez osobę posiadająca wiedzę merytoryczną w obrębie obsługi. Partycypanci kursu otrzymują od pracowników Urzędu Dozoru Technicznego materiały treningowe w postaci skryptu papierowego bądź multimedialnego. Kurs na HDS to także zajęcia praktyczne. Prowadzone są one przez trenerów mających właściwe kompetencje z zakresu obsługi żurawi. Ćwiczenia praktyczne przeprowadzane są z wykorzystaniem urządzenia spełniającego wszystkie wymagania dozoru technicznego, w szczególności powinno mieć aktualne badania okresowe wykonywane przed Urząd Dozoru Technicznego oraz wymagania BHP. Miejsce zajęć praktycznych powinno być jednoznacznie oznakowane. Przed rozpoczęciem pracy partycypanci kursu zgodnie z warunkami Urzędu Dozoru Technicznego są zaznajomieni ze specyfiką danego urządzenia. Jeśli egzamin przeprowadza się w zakładzie pracy to przed testem należy przygotować księgę rewizyjną urządzenia w której jest pozytywna decyzja UDT oraz wpis restauratora.

Filarem na którym stawiamy nasz plan jest etyczność i najdoskonalsza klasa oferowanych usług. Dbamy naszych współpracowników, kontrahentów, dostawców oraz ich potrzeby. Z szacunkiem podejmujemy się każdego zadania, działając zgodnie z postanowieniami umów. W stosunkach z naszymi kontrahentami, wspólnikami oraz współpracownikami jesteśmy bezpośredni, wiarygodni i przejrzyści. Mamy świadomość, iż elastyczność i zdolność adaptowania się do zmieniających się warunków – była, jest i będzie – naszym atutem. Pamiętając o tym, staramy się ten plus wykorzystywać tworząc schematy współpracy z klientami oparte na ich faktycznych potrzebach i konkretnych możliwościach. Naszą główną maksymą jest zagwarantowanie naszym nabywcom dostępu do przystępnej informacji na temat kosztów udzielanych przez nas usług. W każdej chwili możecie Państwo zażądać takich informacji drogą elektroniczną, za pośrednictwem wskazanego e-maila, czy telefonicznie podczas dyskusji z naszym konsultantem. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, wskazując: najwydajniejsze, najstabilniejsze oraz najtańsze - rozwiązania. Dzięki temu oszczędzamy Twój czas i portfel. Codziennie pracujemy na Twoje zaufanie!

Czekamy na kontakt!
Tel.: 663 410 645
Zadzwoń do nas od 9 do 16 poniedziałek - piątek

Charakterystyka organizowanych kursów na wózki widłowe (jezdniowe)

Zgodnie z indywidualnymi potrzebami kursantów dostosowujemy terminy i godziny zajęć. Kurs na wózki widłowe obejmuje wykłady prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Uczestnicy zajęć w części teoretycznej otrzymują materiały dydaktyczne w formie drukowanej lub elektronicznej. Na zajęciach praktycznych uczymy bezpiecznej obsługi tych pojazdów. Kurs na wózki kończy się egzaminem, a w przypadku jego zaliczenia dochodzi do wręczenia stosownych uprawnień.

Dlaczego kurs na wózki widłowe?

 • Nasza spółka realizuje kurs, w którego trakcie zainteresowani dowiadują się, jak poprawnie obsługiwać wózki widłowe. Udział w takim szkoleniu umożliwi nabycie oraz doskonalenie kwalifikacji w tej branży.
 • Kursant może później przystąpić do egzaminu zawodowego, którego zdanie umożliwia mu osiągnięcie przydatnych kompetencji, uwierzytelnionych odpowiednim certyfikatem.
 • Dysponowanie takim atestem ułatwia danej osobie znalezienie pracy w zawodzie operatora wózka widłowego.

Działamy na terenie

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo kujawsko-pomorskie, Świecie oraz okoliczne miasta i miejscowości. Mimo to stale podnosimy swoje kwalifikacje świadcząc usługi dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Co mamy w ofercie?

 • Kurs na wózki widłowe
 • Kurs HDS - Operator żurawi przenośnych
 • Kurs podnośniki
 • Kurs operator suwnic
 • Szkolenia i uprawnienia F-gazy
 • Szkolenie BHP dla osób na stanowisku robotniczym
 • Kurs BHP dla osób na stanowisku SIP

Zamiast pisać do nas wiadomość z programu pocztowego lub dzwonić możesz również użyć naszego formularza kontaktowego.

Najczęściej zadawane pytania

Co po szkoleniu HDS?

Po odbyciu szkolenia kandydat na operatora może przystąpić do Państwowego egzaminu. Przyzwoicie wykwalifikowany operator, który pozytywnie odbył kurs HDS, posiada pełną wiedzę dotyczącą wykorzystania oraz struktury żurawia, wytycznych poprawnej obsługi oraz metod stosowanych podczas wypadku bądź awarii. Kurs dotyczy dźwigów stacjonarnych, przenośnych, przewoźnych, a także samojezdnych (instalowanych na pojazdach). Zaliczony egzamin skutkuje otrzymaniem bezterminowego zaświadczenia kwalifikacyjnego UDT, dzięki któremu można pracować na stanowisku operatora HDS. Uprawnia ono do obsługi wszystkich typów hydraulicznych dźwigów samochodowych – dowolnej marki, o dowolnym udźwigu, wysięgu lub osprzęcie dodatkowym (chwytaki, wciągarki itp.). Operatorem HDS może zostać każdy, kto ma ukończone 18 lat, wykształcenie podstawowe i cieszy się stanem zdrowia ułatwiającym bezproblemowe wykonywanie zawodu. Musi on także pomyślnie przejść kurs na HDS. Sama praca operatora HDS jest wymagająca, lecz dobrze płatna, a przy tym satysfakcjonująca. Warto pamiętać, że ciąży na nim odpowiedzialność za przekazaną maszynerię, ekwipunki oraz kooperatorów. Podlega też rygorystycznej kontroli pod kątem respektowania przepisów BHP. Niemniej jednak droga rozwoju zawodowego operatora HDS jest bardzo atrakcyjna i niewątpliwie warto ją rozważyć w kontekście polepszania swojej sytuacji materialnej i życiowej.

Kurs na wózki widłowe - jak wygląda egzamin?

Egzamin, podobnie jak kurs na operatora wózka widłowego, składa się z części teoretycznej i praktycznej. W tej pierwszej zdającemu zadaje się pięć pytań na temat konkretnej kategorii pojazdów. Do zdania egzaminu niezbędne jest udzielenie właściwej odpowiedzi na przynajmniej trzy spośród poruszonych zagadnień. Dopiero wówczas można przystąpić do egzaminu z części praktycznej. Na tym etapie kursant musi wykazać się umiejętnością kierowania wózkiem widłowym, w tym zdolnością do podnoszenia, opuszczenia oraz przewożenia towarów, jak również manewrowania pomiędzy ustawionymi przeszkodami. Czas trwania obu części egzaminu nie powinien przekraczać dwóch godzin.

Cena szkolenia - ile kosztuje kurs wózki widłowe i co obejmuje?

 • zajęcia teoretyczne i praktyczne
 • materiałów szkoleniowych oraz testów
 • egzamin

Obowiązująca opłata za kurs na wózki widłowe to 600zł IIWJO, 800zł IWJO bez ukrytych opłat. Jesteśmy w pełni specjalistycznym inicjatorem różnych kursów, takich jak np. kurs na wózki widłowe. Idealnie zbudowana baza szkoleniowa w zasięgu zajęć teoretycznych i praktycznych, a także znakomicie wyszkoleni do realizacji specjalnych zadań szkoleniowych instruktorzy oraz rzeczoznawcy spełniają wszelkie potrzeby i pragnienia uczestników, oferując im kurs, w ramach którego uczą się, jak obsługiwać wózki widłowe. Posiadane upoważnienia dogłębnie pozwalają na realizację zamierzeń, włącznie z organizacją egzaminów i wydawaniem odpowiednich zaświadczeń kwalifikacyjnych, co czyni z nas godnego zaufania podmiotu szkoleniowego.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych?

Celem kursu na wózki widłowe jest przygotowanie kandydatów na operatorów do profesjonalnej obsługi wózków widłowych w kategoriach I WJO, II WJO, a więc na wszystkie typy i rodzaje wózków funkcjonujących w UE. Prowadzone w naszym ośrodku w Bydgoszczy szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych i w rezultacie określone uprawnienia UDT dedykowane są osobom, które spełniają określone wymagania.

 • ukończone 18 lat,
 • stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy obsługującego wózki widłowe
 • dysponowanie określoną wiedzą teoretyczną oraz praktyką w zakresie obsługi wózków widłowych poświadczoną we wniosku przez ubiegającego się o uprawnienie UDT
 • pełna znajomość instrukcji eksploatacji znanego typu wózka (jezdniowego) oraz instrukcji BHP
 • znajomość wybranych zagadnień z zakresu przepisów prawnych dotyczących urządzeń transportu bliskiego
 • umiejętność praktycznej obsługi wózków widłowych, znajomość podstaw ich budowy
 • znajomość przepisów BHP

Kurs na wózki widłowe – jakie są kategorie uprawnień?

Zgodnie z zaleceniami Urzędu Dozoru Technicznego wyodrębnia się trzy podstawowe kategorie uprawnień, które zdobywają uczestnicy kursów na operatora wózka widłowego. Są to kolejno:

 • I WJO (nadrzędna) – upoważnia posiadaczy do obsługiwania różnego rodzaju pojazdów przeznaczonych do przewożenia towarów na niewielkie odległości; mogą mieć one rozmaitą wysokość podnoszenia oraz dowolny udźwig, dotyczy to również modeli ze zmiennym wysięgnikiem oraz unoszących operatorów;
 • II WJO (węższa) – osoby dysponujące tą kategorią uprawnień mogą posługiwać się tylko wózkami jezdniowymi o różnym typie napędu oraz wysokości unoszenia;
 • III WJO (najbardziej ograniczona) – operatorzy, którzy ukończyli ten kurs na wózki, mają możliwość kierowania tylko pojazdami widłowymi jezdniowymi, nie dotyczy to modeli wyposażonych w kabiny lub podesty do stania.

Przy staraniu się o uzyskanie kwalifikacji do posługiwania się tego typu sprzętem, trzeba zwrócić uwagę na rodzaj urządzenia, którym pracownik ma zamiar operować w przyszłości.

Ostatnio zrealizowane kursy:

uprawnienia na żuraw budowlany Grudziądz, szkolenie operator suwnic Inowrocław, kurs wózki widłowe Chełmża, uprawnienia na wózki widłowe - jezdniowe Mogilno, kurs kurs żurawia wieżowego Ciechocinek, szkolenie operator żurawi przenośnych typu HDS Aleksandrów Kujawski, kurs na suwnice Solec Kujawski, wciągniki i wciągarki ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia Toruń, szkolenie na operatora żurawia Koronowo, kurs na podnośniki Nakło nad Notecią, kurs podnośniki Chełmno, kurs i uprawnienia na operatora suwnic Świecie, kurs konserwator suwnic Brodnica, kurs suwnice Włocławek, kurs suwnice Szubin, kurs operator żurawi wieżowych Lipno, szkolenie żuraw wieżowy Żnin, kurs BHP Tuchola, kurs na żurawie przenośne Janikowo, kurs HDS - operator żurawi przenośnych Kruszwica, uprawnienia na operatora wózków widłowych Bydgoszcz, kurs HDS Sępólno Krajeńskie, szkolenie na wózki widłowe Wąbrzeźno, kurs wciągarki i wciągniki Golub-Dobrzyń, kurs operator suwnicy z poziomu (0) roboczego IIS Rypin, kurs obsługi suwnic/cięgników Janikowo

Oferta na kurs żurawia wieżowego Bydgoszcz

Kontakt z nami

  663 410 645

Pon-Pt 9:00 do 16:00, Sobota: 10:00 do 14:00, Niedziela: nieczynne

© wszystkie prawa zastrzeżone