Kurs UDT Chełmża

Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy w Chełmży?

Zapraszamy do nas!

W kursach i egzaminach organizowanych do tej pory przez nasze stowarzyszenie wzięło udział już ponad 70 tysięcy osób.

Zadzwoń już dziś 663 410 645 i dowiedz się więcej!

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Miasta Kujawsko-pomorskie Kurs UDT Chełmża

Kurs UDT Chełmża

Potrzebujesz szkolenia zawodowego w Chełmży? W czym możemy Ci pomóc?

Zapoznaj się z usługami, które oferujemy i wybierz rozwiązanie, którego najbardziej potrzebujesz. Zostaw nam parę podstawowych informacji dotyczących Twoich pragnień, a postaramy się dopasować naszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Nie zwlekaj, sprawdź i przekonaj się sam.

Jeżeli interesujesz się takimi szkoleniami jak: kurs HDS, kurs żurawia wieżowego, kurs podnośniki, kurs wózki widłowe, nie mogłeś trafić lepiej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Wizją naszej marki jest maksymalizowanie satysfakcji naszych kontrahentów przez udzielanie usług najwyższej jakości w niezmiernie przystępnej cenie dzięki wdrażaniu nietradycyjnych rozwiązań organizacyjnych i technicznych. Pracujemy nad prowadzeniem szkoleń (kurs wózki widłowe, kurs żurawia wieżowego, kurs HDS, kurs podnośniki). Nabyte doświadczenie, poznanie branży szkoleniowej od A do Z, to gwarant jakości naszych usług. Dokładamy wszystkich starań, aby sprostać potrzebom naszych kontrahentów. Konsekwentne działania pozwoliły skonstruować instytucję będącą wzorem stabilności w branży szkoleniowo-edukacyjnej. Ta metoda wymagała nieustępliwości, koncepcji oraz szczęścia do wszystkich, którzy kolektywnie tworzyli oraz nadal budują naszą spółkę. Wypracowane na przestrzeni lat roztropność i doświadczenie pozwoliły stworzyć grunt pod realizację wysoce rozwiniętych zamysłów. W ten sposób stale podnosimy zaufanie. Dzisiaj, jutro, zawsze.

Kurs na operatora żurawia w Bydgoszczy

Priorytetem naszej spółki jest zdobycie Państwa zaufania oraz zapewnienie Państwu komfortu korzystania z naszej oferty. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Kurs żurawia wieżowego Chełmża lub Kurs podnośniki Chełmża niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) Naszym zamysłem jest być liderem zmian! Chcemy aby klienci otrzymywali od nas sposób rozwikłania swoich kłopotów oraz aby zalecali te rozwiązania pozostałym. Dzięki temu poszerzymy swoje kompetencje nie tylko w Chełmży, ale także w całej Polsce. Realizując ten plan, zmierzamy do wypracowania pozycji wiodącego dostawcy usług w branży szkoleniowej.

Ze względu na swoje właściwości HDS jest używany przede wszystkim w pracach ogólnobudowlanych, działaniach magazynowych, logistycznych, a także wielu różnych, często nietypowych realizacjach: w środowisku miejskim, fabrycznym, a nawet leśnym. Do eksploatacji żurawi potrzebne jest dysponowanie odpowiednimi kompetencjami zawodowymi. Na rynku można znaleźć wyjątkowo dużo ofert pracy na stanowisko operatora HDS, nie tylko w kraju lecz także za granicą. Sam kurs obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, nadzorowane przez ekspertów z branży. W trakcie kursu na operatora HDS omówione zostają wszystkie najważniejsze elementy profesji operatora HDS-u zaczynając od kwestii formalnych, technicznych przez kodeksy BHP aż do eksploatacji urządzeń.

Zajęcia teoretyczne w ramach kursu obsługi dźwigów przeprowadzane przez osobę dysponująca wiedzę merytoryczną w zakresie obsługi. Partycypanci kursu otrzymują od pracowników Urzędu Dozoru Technicznego materiały treningowe w formie skryptu papierowego bądź multimedialnego. Kurs na HDS to także zajęcia praktyczne. Realizowane są one przez instruktorów mających adekwatne kwalifikacje z zakresu obsługi żurawi. Ćwiczenia praktyczne przeprowadzane są z zastosowaniem urządzenia spełniającego wszystkie kryteria dozoru technicznego, w szczególności powinno mieć aktualne badania okresowe wykonywane przed Urząd Dozoru Technicznego oraz wymagania BHP. Miejsce ćwiczeń praktycznych powinno być jednoznacznie oznakowane. Przed rozpoczęciem pracy partycypanci kursu zgodnie z wymogami Urzędu Dozoru Technicznego są zaznajomieni ze specyfiką danego urządzenia. Jeśli egzamin odbywa się w zakładzie pracy to przed egzaminem należy przygotować księgę rewizyjną urządzenia w której jest pozytywna decyzja UDT oraz wpis konserwatora.

Powszechnie panuje błędne przekonanie, że, aby poprawić swoje szanse na rynku pracy, należy uzyskać specjalistyczne wykształcenie. Taka sytuacja skazywałaby pracowników fizycznych, obejmujących z resztą najwyższy procent osób zatrudnionych w Polsce, na stałą pensję bez możliwości rozwoju i awansu. Tymczasem w rzeczywistości szansa odniesienia sukcesu zawodowego zależna jest od systematycznego polepszania kompetencji, niezależnie od branży. Jednym z świeżych oraz niewątpliwie bardzo przyszłościowych rozwiązań jest kurs obsługi HDS. Hydrauliczny dźwig samochodowy (inaczej HDS) to maszyna bardzo powszechnie stosowana w pracach związanych z przewozem. Sprzęt znany pod nazwą „żurawia przenośnego” umożliwia załadunek, rozładunek oraz tranzyt gabarytów bez konieczności korzystania z innych urządzeń.

Nieustannie analizujemy potrzeby i życzenia Interesantów - każdy posiada odmienne potrzeby i kryteria. Zatem przygotowaliśmy korzystny pakiet usług dla osób potrzebujących odbyć kurs zawodowy okresowy. Mnogość proponowanych rozwiązań zaświadcza o naszej elastyczności w przystosowywaniu się do potrzeb naszych interesantów i sprawności tworzenia z nimi relacji. Zawsze stosujemy nieszablonowe i praktyczne rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta. Wiemy, że zadowolenie klienta jest najważniejsze. Dzięki temu z większością naszych klientów współpracujemy od wielu lat. Sukcesy osiągane przez naszych klientów są również naszym sukcesem. Naszą główną maksymą jest zapewnienie naszym nabywcom dostępu do zrozumiałej informacji na temat kosztów dostarczanych przez nas usług. W dowolnej chwili możecie Państwo zażądać takich informacji drogą elektroniczną, za pośrednictwem wskazanego e-maila, albo telefonicznie podczas konwersacji z naszym konsultantem. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, ukazując: najcelniejsze, najbezpieczniejsze i najtańsze - rozwiązania. Dzięki temu troszczymy się o Twój czas i portfel. Systematycznie pracujemy na Twoje zaufanie!

Charakterystyka organizowanych kursów na wózki widłowe (jezdniowe)

Zgodnie z indywidualnymi potrzebami kursantów dostosowujemy terminy i godziny zajęć. Kurs na wózki widłowe obejmuje wykłady prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Uczestnicy zajęć w części teoretycznej otrzymują materiały dydaktyczne w formie drukowanej lub elektronicznej. Na zajęciach praktycznych uczymy bezpiecznej obsługi tych pojazdów. Kurs na wózki kończy się egzaminem, a w przypadku jego zaliczenia dochodzi do wręczenia stosownych uprawnień.

Szkolenie na wózki widłowe - zalety

 • Nasza firma realizuje kurs, w którego trakcie uczestnicy dowiadują się, jak poprawnie obsługiwać wózki widłowe. Udział w takim szkoleniu umożliwi uzyskanie i doskonalenie umiejętności w owej branży.
 • Kursant może później podejść do egzaminu zawodowego, którego zdanie gwarantuje mu pozyskanie dobrych umiejętności, poświadczonych właściwym certyfikatem.
 • Dysponowanie takim certyfikatem umożliwia danej osobie znalezienie pracy w zawodzie operatora wózka widłowego.

Zadzwoń do nas albo wyślij do nas mejla teraz.
Tel. 663 410 645 Mail: biuro@udt-bydgoszcz.pl
Pracujemy 9 - 16 od poniedziałku do piątku

Gdzie działamy

Obszar naszej działalności to województwo kujawsko-pomorskie, Chełmża oraz okoliczne miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Nasza oferta w Chełmży

 • Kurs podnośniki
 • Kurs HDS - Operator żurawi przenośnych
 • Kurs na wózki widłowe
 • Szkolenie operator podestów ruchomych
 • Szkolenie operator dźwigu towarowego
 • Szkolenie środki ochrony roślin
 • Szkolenie BHP dla osób na stanowisku kierowniczym i pracodawców

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

Najczęściej zadawane pytania

Co po szkoleniu HDS?

Po ukończeniu szkolenia kandydat na operatora może podejść do Państwowego egzaminu. Adekwatnie wykwalifikowany operator, który pozytywnie zrealizował kurs HDS, ma pełną wiedzę dotyczącą wykorzystania i konstrukcji żurawia, wytycznych właściwej obsługi oraz technik stosowanych podczas wypadku lub awarii. Kurs dotyczy dźwigów stacjonarnych, przenośnych, przewoźnych, a także samojezdnych (instalowanych na pojazdach). Zaliczony egzamin skutkuje otrzymaniem długotrwałego świadectwa kwalifikacyjnego UDT, dzięki któremu można pracować na stanowisku operatora HDS. Uprawnia ono do eksploatacji wszystkich typów hydraulicznych dźwigów samochodowych – dowolnej marki, o dowolnym udźwigu, wysięgu lub osprzęcie dodatkowym (chwytaki, wciągarki itp.). Operatorem HDS może zostać każdy, kto ma ukończone 18 lat, wykształcenie podstawowe oraz cieszy się stanem zdrowia umożliwiającym bezproblemowe realizowanie zawodu. Musi on także pozytywnie przejść kurs na HDS. Sama praca operatora HDS jest trudna, lecz dobrze płatna, a przy tym satysfakcjonująca. Warto pamiętać, że ciąży na nim odpowiedzialność za powierzoną aparaturę, ekwipunki oraz współpracowników. Podlega też ścisłej kontroli pod kątem przestrzegania regulaminów BHP. Niemniej jednak droga postępu zawodowego operatora HDS jest niebywale atrakcyjna i zdecydowanie należałoby ją rozważyć w kontekście udoskonalania swojej sytuacji materialnej i życiowej.

Kurs na wózki widłowe - jak wygląda egzamin?

Egzamin, podobnie jak kurs na operatora wózka widłowego, składa się z części teoretycznej i praktycznej. W tej pierwszej przystępującemu zadaje się pięć pytań na temat pewnej grupy pojazdów. Do zaliczenia egzaminu niezbędne jest udzielenie właściwej odpowiedzi na przynajmniej trzy z poruszonych zagadnień. Dopiero wówczas można przystąpić do egzaminu z części praktycznej. Na tym etapie kursant musi wykazać się umiejętnością kierowania wózkiem widłowym, w tym zdolnością do podnoszenia, opuszczenia oraz przewożenia towarów, jak również manewrowania pomiędzy ustawionymi przeszkodami. Czas trwania obu części egzaminu nie powinien przekraczać dwóch godzin.

Cena szkolenia - ile kosztuje kurs wózki widłowe i co obejmuje?

 • zajęcia teoretyczne i praktyczne
 • materiałów szkoleniowych oraz testów
 • egzamin

Obecna opłata za kurs na wózki widłowe to 600zł IIWJO, 800zł IWJO bez ukrytych opłat. Jesteśmy w pełni profesjonalnym realizatorem rozmaitych kursów, takich jak np. kurs na wózki widłowe. Nienagannie wypracowana baza szkoleniowa w zasięgu zajęć teoretycznych i praktycznych, a także znakomicie wyszkoleni do realizacji konkretnych zadań szkoleniowych trenerzy oraz specjaliści spełniają wszystkie potrzeby i oczekiwania uczestników, oferując im kurs, w ramach którego uczą się, jak eksploatować wózki widłowe. Posiadane uprawnienia bezapelacyjnie pozwalają na realizację zadań, włącznie z organizacją egzaminów i wystawianiem odpowiednich zaświadczeń kwalifikacyjnych, co czyni z nas wartego zaufania podmiotu szkoleniowego.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych?

Celem kursu na wózki widłowe jest przygotowanie kandydatów na operatorów do profesjonalnej obsługi wózków widłowych w kategoriach I WJO, II WJO, a więc na wszystkie typy i rodzaje wózków funkcjonujących w UE. Prowadzone w naszym ośrodku w Bydgoszczy szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych i w rezultacie określone uprawnienia UDT dedykowane są osobom, które spełniają określone wymagania.

 • ukończone 18 lat,
 • stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy obsługującego wózki widłowe
 • dysponowanie określoną wiedzą teoretyczną oraz praktyką w zakresie obsługi wózków widłowych poświadczoną we wniosku przez ubiegającego się o uprawnienie UDT
 • pełna znajomość instrukcji eksploatacji znanego typu wózka (jezdniowego) oraz instrukcji BHP
 • znajomość wybranych zagadnień z zakresu przepisów prawnych dotyczących urządzeń transportu bliskiego
 • umiejętność praktycznej obsługi wózków widłowych, znajomość podstaw ich budowy
 • znajomość przepisów BHP

Kurs na wózki widłowe – jakie są kategorie uprawnień?

Zgodnie z zaleceniami Urzędu Dozoru Technicznego wyodrębnia się trzy podstawowe kategorie uprawnień, które zdobywają uczestnicy kursów na operatora wózka widłowego. Są to kolejno:

 • I WJO (nadrzędna) – upoważnia posiadaczy do obsługiwania różnego rodzaju pojazdów przeznaczonych do przewożenia towarów na niewielkie odległości; mogą mieć one rozmaitą wysokość podnoszenia oraz dowolny udźwig, dotyczy to również modeli ze zmiennym wysięgnikiem oraz unoszących operatorów;
 • II WJO (węższa) – osoby dysponujące tą kategorią uprawnień mogą posługiwać się tylko wózkami jezdniowymi o różnym typie napędu oraz wysokości unoszenia;
 • III WJO (najbardziej ograniczona) – operatorzy, którzy ukończyli ten kurs na wózki, mają możliwość kierowania tylko pojazdami widłowymi jezdniowymi, nie dotyczy to modeli wyposażonych w kabiny lub podesty do stania.

Przy staraniu się o uzyskanie kwalifikacji do posługiwania się tego typu sprzętem, trzeba zwrócić uwagę na rodzaj urządzenia, którym pracownik ma zamiar operować w przyszłości.

Ostatnio zrealizowane kursy:

kurs HDS - operator żurawi przenośnych Kruszwica, uprawnienia na żuraw budowlany Bydgoszcz, szkolenie suwnice Włocławek, kurs żuraw wieżowy Golub-Dobrzyń, kurs obsługi suwnic/cięgników Aleksandrów Kujawski, szkolenie na podnośniki Janikowo, kurs operator żurawi wieżowych Ciechocinek, kurs na suwnice Świecie, kurs operator żurawi przenośnych typu HDS Szubin, kurs na żurawie przenośne Rypin, uprawnienia na wózki widłowe - jezdniowe Brodnica, kurs na operatora żurawia Sępólno Krajeńskie, kurs i uprawnienia na operatora suwnic Koronowo, kurs wciągarki i wciągniki Chełmno, szkolenie podnośniki Toruń, kurs wózki widłowe Nakło nad Notecią, szkolenie kurs żurawia wieżowego Solec Kujawski, kurs suwnice Inowrocław, wciągniki i wciągarki ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia Grudziądz, kurs na wózki widłowe Chełmża, kurs operator suwnicy z poziomu (0) roboczego IIS Mogilno, kurs konserwator suwnic Lipno, kurs BHP Żnin, kurs HDS Wąbrzeźno, uprawnienia na operatora wózków widłowych Tuchola, kurs operator suwnic Świecie

Szkolenie HDS Bydgoszcz

Kontakt z nami

  663 410 645

Pon-Pt 9:00 do 16:00, Sobota: 10:00 do 14:00, Niedziela: nieczynne

© wszystkie prawa zastrzeżone