Kurs UDT Brodnica

Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy w Brodnicy?

Zapraszamy do nas!

W kursach i egzaminach organizowanych do tej pory przez nasze stowarzyszenie wzięło udział już ponad 70 tysięcy osób.

Zadzwoń już dziś 663 410 645 i dowiedz się więcej!

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Miasta Kujawsko-pomorskie Kurs HDS Brodnica

Kurs UDT Brodnica

Potrzebujesz takich kursów jak: kurs podnośniki, kurs wózki widłowe, kurs żurawia wieżowego lub kurs HDS w Brodnicy? W czym możemy Ci pomóc?

Już dziś zadzwoń 663 410 645 i zapytaj o szczegóły!

Jeżeli interesujesz się takimi kursami jak: kurs wózki widłowe, kurs podnośniki, kurs żurawia wieżowego, kurs HDS, nie mogłeś trafić lepiej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Wizją naszej marki jest maksymalizowanie satysfakcji naszych klientów przez dostarczanie usług najwyższej jakości w bardzo przystępnej cenie dzięki używaniu nieszablonowych rozwiązań organizacyjnych oraz technologicznych. Pracujemy nad organizacją szkoleń zawodowych. Nabyte doświadczenie, poznanie branży edukacyjnej od A do Z, to gwarant jakości naszych usług. Dokładamy wszystkich starań, aby sprostać potrzebom naszych kontrahentów. Głęboko wierzymy w tworzenie trwałych więzi partnerskich, dzielenie się doświadczeniem oraz rzetelność i dostępność w dowolnej chwili. Wartości te są dogłębnie zakorzenione w naturze naszej instytucji, a każdy nasz podwładny z dumą je podtrzymuje i upowszechnia. Zdobyte na przestrzeni lat kompetencja i doświadczenie pozwoliły wypracować podkład pod realizację znacznie zaawansowanych schematów. W ten sposób stale podnosimy zaufanie. Dziś, jutro, zawsze.

Kurs na wózki widłowe Bydgoszcz

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego kontrahenta, co w zestawieniu z przygotowaniem sprzętowym i organizacyjnym pozwala nam zrealizować każde zamówienie. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Kurs żurawia wieżowego Brodnica lub Kurs podnośniki Brodnica niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) Naszym zamysłem jest być liderem zmian! Pragniemy aby klienci otrzymywali od nas sposób rozwikłania swoich dylematów i aby polecali te rozwiązania innym. Dzięki temu rozwiniemy nasze kwalifikacje nie tylko w Brodnicy, ale także w całej Polsce. Osiągając ten plan, aspirujemy do wypracowania pozycji prowadzącego dostawcy usług w branży edukacyjnej.

Kurs żurawia wieżowego w Brodnicy
Tel. 663 410 645
Telefony odbieramy od 9 do 16 poniedziałek - piątek

Zajęcia teoretyczne w ramach kursu obsługi żurawi realizowane przez osobę dysponująca wiedzę merytoryczną w zakresie obsługi. Uczestnicy kursu otrzymują od pracowników Urzędu Dozoru Technicznego materiały szkoleniowe w postaci skryptu papierowego bądź elektronicznego. Kurs na HDS to także zajęcia praktyczne. Realizowane są one przez szkoleniowców posiadających stosowne kompetencje z zakresu eksploatacji żurawi. Zajęcia praktyczne przeprowadzane są z zastosowaniem urządzenia spełniającego wszystkie kryteria dozoru technicznego, w szczególności powinno mieć ważne badania okresowe wykonywane przed Urząd Dozoru Technicznego oraz wymagania BHP. Miejsce zajęć praktycznych powinno być wyraźnie oznakowane. Przed rozpoczęciem pracy uczestnicy kursu zgodnie z warunkami Urzędu Dozoru Technicznego są zapoznani ze specyfiką danego urządzenia. Jeśli egzamin odbywa się w zakładzie pracy to przed egzaminem należy przygotować księgę rewizyjną urządzenia w której jest pozytywna decyzja UDT oraz wpis konserwatora.

Ze względu na swoje właściwości HDS jest stosowany przede wszystkim w robotach ogólnobudowlanych, działaniach magazynowych, logistycznych, a także wielu różnych, nieraz nietypowych realizacjach: w środowisku komunalnym, fabrycznym, a nawet leśnym. Do obsługi dźwigów niezbędne jest dysponowanie właściwymi umiejętnościami zawodowymi. Na rynku można znaleźć niezwykle dużo propozycji pracy na stanowisko operatora HDS, nie tylko w kraju lecz także za granicą. Sam kurs obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, nadzorowane przez fachowców z branży. W trakcie kursu na operatora HDS omówione zostają wszystkie najistotniejsze elementy profesji operatora HDS-u zaczynając od kwestii prawnych, technicznych przez przepisy BHP aż do obsługi urządzeń.

Ogólnie panuje mylne przekonanie, że, aby poprawić swoje perspektywy na rynku pracy, należy zyskać specjalistyczne wykształcenie. Taka sytuacja skazywałaby pracowników fizycznych, obejmujących z resztą największy procent osób zatrudnionych w Polsce, na stałą pensję bez sposobności rozwoju i awansu. Jednakowoż w rzeczywistości szansa odniesienia sukcesu zawodowego zależna jest od nieprzerwanego polepszania kwalifikacji, niezależnie od branży. Jednym z ciekawych i niewątpliwie bardzo perspektywicznych rozwiązań jest kurs obsługi HDS. Hydrauliczny dźwig samochodowy (inaczej HDS) to maszyna niezmiernie powszechnie wykorzystywana w pracach związanych z transportem. Przyrząd znany pod nazwą „żurawia przenośnego” umożliwia załadunek, rozładunek oraz transport gabarytów bez konieczności korzystania z innych urządzeń.

Bezustannie rozważamy potrzeby i życzenia Konsumentów - każdy ma indywidualne potrzeby i zastrzeżenia. Dlatego przygotowaliśmy wartościowy pakiet usług dla osób potrzebujących odbyć szkolenie zawodowe okresowe. Różnorodność proponowanych rozwiązań mówi o naszej elastyczności w adaptowaniu się do potrzeb naszych kontrahentów i umiejętności tworzenia z nimi relacji. Zawsze stosujemy nieszablonowe i praktyczne rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta. Wiemy, że zadowolenie klienta jest najważniejsze. Dzięki temu z większością naszych klientów współpracujemy od wielu lat. Sukcesy osiągane przez naszych klientów są również naszym sukcesem. Naszą główną maksymą jest zapewnienie naszym kontrahentom dostępu do czytelnej informacji na temat kosztów dostarczanych przez nas usług. W dowolnej chwili możecie Państwo zażądać takich wiadomości drogą internetową, za pośrednictwem wskazanego e-maila, albo telefonicznie podczas konwersacji z naszym doradcą. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, proponując: najskuteczniejsze, najbezpieczniejsze i najtańsze - rozwiązania. Dzięki temu dbamy o Twój czas i portfel. Systematycznie pracujemy na Twoje zaufanie!

Charakterystyka organizowanych kursów na wózki widłowe (jezdniowe)

Zgodnie z indywidualnymi potrzebami kursantów dostosowujemy terminy i godziny zajęć. Kurs na wózki widłowe obejmuje wykłady prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Uczestnicy zajęć w części teoretycznej otrzymują materiały dydaktyczne w formie drukowanej lub elektronicznej. Na zajęciach praktycznych uczymy bezpiecznej obsługi tych pojazdów. Kurs na wózki kończy się egzaminem, a w przypadku jego zaliczenia dochodzi do wręczenia stosownych uprawnień.

Dlaczego kurs na wózki widłowe?

 • Nasza spółka realizuje kurs, w którego trakcie zainteresowani dowiadują się, jak właściwie eksploatować wózki widłowe. Udział w takim szkoleniu pozwala na nabycie oraz ćwiczenie predyspozycji w tej branży.
 • Kursant może później podejść do egzaminu zawodowego, którego zdanie umożliwia mu pozyskanie dobrych umiejętności, potwierdzonych odpowiednim dokumentem.
 • Dysponowanie takim dokumentem umożliwia danej osobie znalezienie pracy w fachu operatora wózka widłowego.

Odwiedź nas

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo kujawsko-pomorskie, Brodnica oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Nasza oferta w Brodnicy

 • Kurs podnośniki
 • Kurs na wózki widłowe
 • Kurs HDS - Operator żurawi przenośnych
 • Kurs operator suwnic
 • Kursy i uprawnienia F-gazy
 • Szkolenie środki ochrony roślin
 • Szkolenie BHP dla osób na stanowisku kierowniczym i pracodawców

Jeżeli masz pytania, zapraszamy do kontaktu z nami - wyjaśnimy detale techniczne oraz użytkowe oraz podpowiemy najodpowiedniejsze dla obu stron rozwiązanie.

Najczęściej zadawane pytania

Co po szkoleniu HDS?

Po odbyciu szkolenia kandydat na operatora może przystąpić do Państwowego egzaminu. Przyzwoicie wykwalifikowany operator, który pozytywnie zrealizował kurs HDS, posiada obszerną wiedzę dotyczącą wykorzystania i architektury żurawia, podstaw prawidłowej obsługi oraz procedur wykorzystywanych podczas wypadku bądź usterki. Kurs dotyczy dźwigów stacjonarnych, przenośnych, przewoźnych, a także samojezdnych (montowanych na pojazdach). Zaliczony egzamin owocuje otrzymaniem długotrwałego zaświadczenia kwalifikacyjnego UDT, dzięki któremu można pracować na stanowisku operatora HDS. Uprawnia ono do obsługi wszystkich typów hydraulicznych dźwigów samochodowych – każdej marki, o dowolnym udźwigu, wysięgu bądź osprzęcie dodatkowym (chwytaki, wciągarki itp.). Operatorem HDS może zostać każdy, kto ma ukończone 18 lat, wykształcenie podstawowe oraz cieszy się stanem zdrowia pozwalającym na bezproblemowe praktykowanie fachu. Musi on także pozytywnie zrealizować kurs na HDS. Sama praca operatora HDS jest trudna, lecz dobrze płatna, a przy tym satysfakcjonująca. Warto pamiętać, że ciąży na nim odpowiedzialność za powierzoną maszynerię, towary oraz współpracowników. Podlega też rygorystycznej kontroli pod kątem respektowania regulaminów BHP. Niemniej jednak droga wzrostu zawodowego operatora HDS jest niebywale atrakcyjna i zdecydowanie warto ją rozważyć w kontekście polepszania swojej sytuacji materialnej i życiowej.

Kurs na wózki widłowe - jak wygląda egzamin?

Egzamin, podobnie jak kurs na operatora wózka widłowego, składa się z części teoretycznej i praktycznej. W tej pierwszej zdającemu zadaje się pięć pytań na temat pewnej kategorii pojazdów. Do zaliczenia testu niezbędne jest udzielenie właściwej odpowiedzi na przynajmniej trzy spośród poruszonych zagadnień. Dopiero wówczas można przystąpić do egzaminu z części praktycznej. Na tym etapie kursant musi wykazać się umiejętnością kierowania wózkiem widłowym, w tym zdolnością do podnoszenia, opuszczenia oraz przewożenia towarów, jak również manewrowania pomiędzy ustawionymi przeszkodami. Czas trwania obu części egzaminu nie powinien przekraczać dwóch godzin.

Cena szkolenia - ile kosztuje kurs wózki widłowe i co obejmuje?

 • zajęcia teoretyczne i praktyczne
 • materiałów szkoleniowych oraz testów
 • egzamin

Aktualna opłata za kurs na wózki widłowe to 600zł IIWJO, 800zł IWJO bez zatajonych opłat. Jesteśmy w pełni uprawnionym organizatorem wielorakich kursów, takich jak np. kurs na wózki widłowe. Wyśmienicie zorganizowana baza szkoleniowa w zakresie zajęć teoretycznych i praktycznych, a także dobrze przygotowani do realizacji wyznaczonych zadań szkoleniowych dydaktycy oraz eksperci spełniają wszelkie potrzeby oraz wymagania uczestników, oferując im kurs, w ramach którego uczą się, jak obsługiwać wózki widłowe. Posiadane zezwolenia całkowicie zezwalają na realizację przedsięwzięć, włącznie z organizacją egzaminów i wydawaniem adekwatnych zaświadczeń kwalifikacyjnych, co czyni z nas wartego zaufania podmiotu szkoleniowego.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych?

Celem kursu na wózki widłowe jest przygotowanie kandydatów na operatorów do profesjonalnej obsługi wózków widłowych w kategoriach I WJO, II WJO, a więc na wszystkie typy i rodzaje wózków funkcjonujących w UE. Prowadzone w naszym ośrodku w Bydgoszczy szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych i w rezultacie określone uprawnienia UDT dedykowane są osobom, które spełniają określone wymagania.

 • ukończone 18 lat,
 • stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy obsługującego wózki widłowe
 • dysponowanie określoną wiedzą teoretyczną oraz praktyką w zakresie obsługi wózków widłowych poświadczoną we wniosku przez ubiegającego się o uprawnienie UDT
 • pełna znajomość instrukcji eksploatacji znanego typu wózka (jezdniowego) oraz instrukcji BHP
 • znajomość wybranych zagadnień z zakresu przepisów prawnych dotyczących urządzeń transportu bliskiego
 • umiejętność praktycznej obsługi wózków widłowych, znajomość podstaw ich budowy
 • znajomość przepisów BHP

Kurs na wózki widłowe – jakie są kategorie uprawnień?

Zgodnie z zaleceniami Urzędu Dozoru Technicznego wyodrębnia się trzy podstawowe kategorie uprawnień, które zdobywają uczestnicy kursów na operatora wózka widłowego. Są to kolejno:

 • I WJO (nadrzędna) – upoważnia posiadaczy do obsługiwania różnego rodzaju pojazdów przeznaczonych do przewożenia towarów na niewielkie odległości; mogą mieć one rozmaitą wysokość podnoszenia oraz dowolny udźwig, dotyczy to również modeli ze zmiennym wysięgnikiem oraz unoszących operatorów;
 • II WJO (węższa) – osoby dysponujące tą kategorią uprawnień mogą posługiwać się tylko wózkami jezdniowymi o różnym typie napędu oraz wysokości unoszenia;
 • III WJO (najbardziej ograniczona) – operatorzy, którzy ukończyli ten kurs na wózki, mają możliwość kierowania tylko pojazdami widłowymi jezdniowymi, nie dotyczy to modeli wyposażonych w kabiny lub podesty do stania.

Przy staraniu się o uzyskanie kwalifikacji do posługiwania się tego typu sprzętem, trzeba zwrócić uwagę na rodzaj urządzenia, którym pracownik ma zamiar operować w przyszłości.

Ostatnio zrealizowane kursy:

kurs suwnice Świecie, kurs HDS Żnin, kurs na wózki widłowe Ciechocinek, kurs operator suwnicy z poziomu (0) roboczego IIS Aleksandrów Kujawski, szkolenie na podnośniki Sępólno Krajeńskie, kurs konserwator suwnic Włocławek, kurs żuraw wieżowy Mogilno, kurs na suwnice Nakło nad Notecią, szkolenie na żurawie przenośne Szubin, wciągniki i wciągarki ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia Wąbrzeźno, kurs wózki widłowe Golub-Dobrzyń, kurs BHP Kruszwica, kurs obsługi suwnic/cięgników Toruń, szkolenie operator żurawi przenośnych typu HDS Inowrocław, kurs wciągarki i wciągniki Brodnica, kurs podnośniki Chełmno, kurs operator żurawi wieżowych Koronowo, kurs HDS - operator żurawi przenośnych Solec Kujawski, kurs suwnice Janikowo, kurs i uprawnienia na operatora suwnic Lipno, uprawnienia na żuraw budowlany Chełmża, szkolenie operator suwnic Tuchola, uprawnienia na operatora wózków widłowych Rypin, kurs na operatora żurawia Grudziądz, kurs kurs żurawia wieżowego Bydgoszcz, uprawnienia na wózki widłowe - jezdniowe Solec Kujawski

Szkolenie na operatora żurawia Bydgoszcz

Kontakt z nami

  663 410 645

Pon-Pt 9:00 do 16:00, Sobota: 10:00 do 14:00, Niedziela: nieczynne

© wszystkie prawa zastrzeżone