Kurs UDT Rypin

Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy w Rypinie?

Zapraszamy do nas!

W kursach i egzaminach organizowanych do tej pory przez nasze stowarzyszenie wzięło udział już ponad 70 tysięcy osób.

Zadzwoń już dziś 663 410 645 i dowiedz się więcej!

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Miasta Kujawsko-pomorskie Kurs UDT Rypin

Kurs UDT Rypin

Szukasz takich kursów jak: kurs wózki widłowe, kurs żurawia wieżowego, kurs HDS lub kurs podnośniki w Rypinie? Jesteśmy po to, aby Ci pomóc! Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami lub skontaktuj się z nami.

Oferujemy okazję zdobycia kompetencji oraz umiejętności przy obsłudze żurawi przeładunkowych oraz przenośnych. Dzięki nam pozyskasz kwalifikacje konieczne dla odpowiedniej eksploatacji żurawia wieżowego, przygotujemy Cię także do egzaminu przed Urzędem Dozoru Technicznego. W ofercie posiadamy także kurs na wózki widłowe, którego zamysłem jest wyuczenie zainteresowanych na operatorów do kompetentnej obsługi wózków widłowych w kategoriach I WJO, II WJO, a więc na wszystkie typy i rodzaje wózków funkcjonujących w UE.

Jeżeli interesujesz się takimi szkoleniami jak: kurs wózki widłowe, kurs podnośniki, kurs żurawia wieżowego, kurs HDS, nie mogłeś trafić lepiej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Wizją naszej marki jest maksymalizowanie satysfakcji naszych kontrahentów przez dostarczanie usług najwyższej klasy w niezwykle przystępnej cenie dzięki wykorzystywaniu pomysłowych rozwiązań organizacyjnych oraz technicznych. Zwykle pracujemy nad organizowaniem kursów (kurs wózki widłowe, kurs żurawia wieżowego, kurs HDS, kurs podnośniki). Wiele lat przeznaczyliśmy na rozszerzanie swojej wiedzy i to sprawia, że nie mamy sobie równych na Kujawach. Pracownicy wspólnie potwierdzają swoją odpowiedzialność za wyłożenie konsumentom oraz partnerom jak najkorzystniejszych rozwiązań. Koncentrujemy się na jakości, skuteczności i ekonomiczności. Bierzemy odpowiedzialność za nasze deklaracje i wspólne ideały. To dzięki Waszemu zaangażowaniu, oryginalności oraz przedsiębiorczości tak daleko zaszliśmy!

Kurs na wózki widłowe Bydgoszcz

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, co w zestawieniu z przygotowaniem sprzętowym oraz organizacyjnym pozwala nam spełnić każde zlecenie. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Kurs żurawia wieżowego Rypin lub Kurs podnośniki Rypin niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) Naszym głównym zamiarem było i jest do dnia dzisiejszego budzić zadowolenie naszych teraźniejszych, jak również spodziewanych klientów.

Ze względu na swoje właściwości HDS jest stosowany przede wszystkim w robotach ogólnobudowlanych, działaniach magazynowych, logistycznych, a także wielu różnych, nieraz nietypowych realizacjach: w środowisku miejskim, przemysłowym, a nawet leśnym. Do eksploatacji żurawi obowiązkowe jest dysponowanie stosownymi kompetencjami zawodowymi. Na rynku można znaleźć niezwykle dużo propozycji pracy na stanowisko operatora HDS, nie tylko w kraju lecz także za granicą. Sam kurs obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, nadzorowane przez fachowców z branży. W trakcie kursu na operatora HDS omówione zostają wszystkie najistotniejsze aspekty pracy operatora HDS-u zaczynając od kwestii formalnych, technicznych przez przepisy BHP aż do eksploatacji urządzeń.

Zajęcia teoretyczne w ramach kursu obsługi dźwigów realizowane przez osobę posiadająca wiedzę merytoryczną w zakresie obsługi. Uczestnicy kursu dostają od pracowników Urzędu Dozoru Technicznego materiały treningowe w postaci skryptu papierowego lub elektronicznego. Kurs na HDS to także zajęcia praktyczne. Przeprowadzane są one przez trenerów mających odpowiednie kwalifikacje z zakresu eksploatacji żurawi. Zajęcia praktyczne realizowane są z zastosowaniem urządzenia spełniającego wszystkie wymagania dozoru technicznego, w szczególności powinno mieć aktualne badania okresowe wykonywane przed Urząd Dozoru Technicznego oraz wymagania BHP. Miejsce zajęć praktycznych powinno być jasno oznakowane. Przed podjęciem pracy uczestnicy kursu zgodnie z wymogami Urzędu Dozoru Technicznego są zaznajomieni ze specyfiką danego urządzenia. Jeśli egzamin przeprowadza się w zakładzie pracy to przed testem należy przygotować księgę rewizyjną urządzenia w której jest pozytywna decyzja UDT oraz wpis restauratora.

Powszechnie panuje błędne przekonanie, że, aby polepszyć swoje perspektywy na rynku pracy, należy pozyskać specjalistyczne wykształcenie. Taka sytuacja skazywałaby pracowników fizycznych, stanowiących z resztą największy procent osób zatrudnionych w Polsce, na stałą pensję bez sposobności rozwoju i awansu. Jednakże w rzeczywistości możliwość odniesienia sukcesu zawodowego uzależniona jest od konsekwentnego poprawiania kwalifikacji, niezależnie od specjalizacji. Jednym z interesujących i niewątpliwie niezwykle przyszłościowych rozwiązań jest kurs obsługi HDS. Hydrauliczny dźwig samochodowy (czyli HDS) to maszyna niezmiernie powszechnie używana w pracach związanych z transportem. Przyrząd znany pod nazwą „żurawia przenośnego” umożliwia załadunek, rozładunek oraz transport gabarytów bez potrzeby korzystania z pozostałych urządzeń.

Filarem na którym stawiamy nasz cel jest etyczność i najwyższa klasa świadczonych usług. Doceniamy naszych współpracowników, kontrahentów, wspólników oraz ich potrzeby. Z szacunkiem przystępujemy do każdego zadania, działając zgodnie z założeniami umów. W kontaktach z naszymi petentami, wspólnikami oraz współpracownikami jesteśmy bezpośredni, rzetelni i jednoznaczni. Mamy świadomość, iż elastyczność i łatwość adaptowania się do zmieniających się wymogów – była, jest i będzie – naszym atutem. Pamiętając o tym, staramy się ten atut wykorzystywać zawiązując szablony kolaboracji z klientami oparte na ich faktycznych potrzebach i prawdziwych możliwościach. Naszą czołową dyrektywą jest zapewnienie naszym odbiorcom dostępu do przejrzystej informacji na temat kosztów świadczonych przez nas usług. W dowolnej chwili możecie Państwo zażądać takich wiadomości drogą internetową, za pośrednictwem wskazanego e-maila, lub telefonicznie podczas konferencji z naszym doradcą. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, wskazując: najwydajniejsze, najstabilniejsze i najtańsze - rozwiązania. Dzięki temu dbamy o Twój czas i portfel. Codziennie pracujemy na Twoje zaufanie!

Czekamy na Twój telefon!
Tel.: 663 410 645
Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 - 16:00

Charakterystyka organizowanych kursów na wózki widłowe (jezdniowe)

Zgodnie z indywidualnymi potrzebami kursantów dostosowujemy terminy i godziny zajęć. Kurs na wózki widłowe obejmuje wykłady prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Uczestnicy zajęć w części teoretycznej otrzymują materiały dydaktyczne w formie drukowanej lub elektronicznej. Na zajęciach praktycznych uczymy bezpiecznej obsługi tych pojazdów. Kurs na wózki kończy się egzaminem, a w przypadku jego zaliczenia dochodzi do wręczenia stosownych uprawnień.

Szkolenie na wózki widłowe – korzyści

 • Nasza instytucja przygotowuje kurs, w którego trakcie zainteresowani dowiadują się, jak odpowiednio obsługiwać wózki widłowe. Udział w takim szkoleniu umożliwi nabycie oraz udoskonalanie predyspozycji w tejże branży.
 • Kursant może później przystąpić do egzaminu zawodowego, którego zdanie umożliwia mu pozyskanie adekwatnych kwalifikacji, potwierdzonych odpowiednim dokumentem.
 • Dysponowanie takim dokumentem umożliwia danej osobie znalezienie pracy w fachu operatora wózka widłowego.

Gdzie nas znajdziesz

Główny obszar naszej działalności to województwo kujawsko-pomorskie, Rypin oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Nasza oferta w Rypinie

 • Kurs podnośniki
 • Kurs na wózki widłowe
 • Kurs HDS - Operator żurawi przenośnych
 • Kurs operator suwnic
 • Kursy i uprawnienia F-gazy
 • Kurs BHP dla osób na stanowisku robotniczym
 • Szkolenie BHP dla osób na stanowisku SIP

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

Najczęściej zadawane pytania

Co po szkoleniu HDS?

Po odbyciu szkolenia kandydat na operatora może przystąpić do Państwowego egzaminu. Przyzwoicie wykwalifikowany operator, który pozytywnie odbył kurs HDS, ma pełną wiedzę dotyczącą wykorzystania oraz struktury żurawia, wytycznych należytej obsługi oraz procedur stosowanych podczas wypadku bądź usterki. Kurs dotyczy dźwigów stacjonarnych, przenośnych, przewoźnych, a także samojezdnych (umieszczanych na pojazdach). Zaliczony egzamin owocuje uzyskaniem długotrwałego świadectwa kwalifikacyjnego UDT, dzięki któremu można pracować na stanowisku operatora HDS. Upoważnia ono do obsługi wszystkich typów hydraulicznych dźwigów samochodowych – dowolnej marki, o dowolnym udźwigu, wysięgu lub osprzęcie dodatkowym (chwytaki, wciągarki itp.). Operatorem HDS może zostać każdy, kto ma ukończone 18 lat, wykształcenie podstawowe oraz cieszy się stanem zdrowia pozwalającym na bezproblemowe wykonywanie zawodu. Musi on także pozytywnie ukończyć kurs na HDS. Sama praca operatora HDS jest trudna, lecz dobrze płatna, a przy tym satysfakcjonująca. Warto pamiętać, że ciąży na nim odpowiedzialność za przekazaną aparaturę, ładunki oraz kooperatorów. Podlega też rygorystycznej kontroli pod kątem egzekwowania regulaminów BHP. Niemniej jednak droga progresu zawodowego operatora HDS jest niebywale atrakcyjna i zdecydowanie warto ją rozważyć w kontekście polepszania swojej sytuacji materialnej i życiowej.

Kurs na wózki widłowe - jak wygląda egzamin?

Egzamin, podobnie jak kurs na operatora wózka widłowego, składa się z części teoretycznej i praktycznej. W tej pierwszej przystępującemu zadaje się pięć pytań na temat pewnej kategorii pojazdów. Do zdania egzaminu konieczne jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na przynajmniej trzy z poruszonych zagadnień. Dopiero wówczas można przystąpić do egzaminu z części praktycznej. Na tym etapie kursant musi wykazać się umiejętnością kierowania wózkiem widłowym, w tym zdolnością do podnoszenia, opuszczenia oraz przewożenia towarów, jak również manewrowania pomiędzy ustawionymi przeszkodami. Czas trwania obu części egzaminu nie powinien przekraczać dwóch godzin.

Cena szkolenia - ile kosztuje kurs wózki widłowe i co obejmuje?

 • zajęcia teoretyczne i praktyczne
 • materiałów szkoleniowych oraz testów
 • egzamin

Obecna cena za kurs na wózki widłowe to 600zł IIWJO, 800zł IWJO bez ukrytych opłat. Jesteśmy w pełni rzetelnym realizatorem różnorodnych kursów, takich jak np. kurs na wózki widłowe. Skrupulatnie stworzona baza szkoleniowa w obrębie zajęć teoretycznych i praktycznych, a także nienagannie przygotowani do realizacji specjalnych zadań szkoleniowych szkoleniowcy oraz specjaliści spełniają wszystkie potrzeby i oczekiwania uczestników, oferując im kurs, w ramach którego uczą się, jak eksploatować wózki widłowe. Posiadane zezwolenia dogłębnie pozwolą na realizację zamierzeń, włącznie z organizacją egzaminów i wystawianiem adekwatnych zaświadczeń kwalifikacyjnych, co czyni z nas godnego zaufania podmiotu szkoleniowego.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych?

Celem kursu na wózki widłowe jest przygotowanie kandydatów na operatorów do profesjonalnej obsługi wózków widłowych w kategoriach I WJO, II WJO, a więc na wszystkie typy i rodzaje wózków funkcjonujących w UE. Prowadzone w naszym ośrodku w Bydgoszczy szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych i w rezultacie określone uprawnienia UDT dedykowane są osobom, które spełniają określone wymagania.

 • ukończone 18 lat,
 • stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy obsługującego wózki widłowe
 • dysponowanie określoną wiedzą teoretyczną oraz praktyką w zakresie obsługi wózków widłowych poświadczoną we wniosku przez ubiegającego się o uprawnienie UDT
 • pełna znajomość instrukcji eksploatacji znanego typu wózka (jezdniowego) oraz instrukcji BHP
 • znajomość wybranych zagadnień z zakresu przepisów prawnych dotyczących urządzeń transportu bliskiego
 • umiejętność praktycznej obsługi wózków widłowych, znajomość podstaw ich budowy
 • znajomość przepisów BHP

Kurs na wózki widłowe – jakie są kategorie uprawnień?

Zgodnie z zaleceniami Urzędu Dozoru Technicznego wyodrębnia się trzy podstawowe kategorie uprawnień, które zdobywają uczestnicy kursów na operatora wózka widłowego. Są to kolejno:

 • I WJO (nadrzędna) – upoważnia posiadaczy do obsługiwania różnego rodzaju pojazdów przeznaczonych do przewożenia towarów na niewielkie odległości; mogą mieć one rozmaitą wysokość podnoszenia oraz dowolny udźwig, dotyczy to również modeli ze zmiennym wysięgnikiem oraz unoszących operatorów;
 • II WJO (węższa) – osoby dysponujące tą kategorią uprawnień mogą posługiwać się tylko wózkami jezdniowymi o różnym typie napędu oraz wysokości unoszenia;
 • III WJO (najbardziej ograniczona) – operatorzy, którzy ukończyli ten kurs na wózki, mają możliwość kierowania tylko pojazdami widłowymi jezdniowymi, nie dotyczy to modeli wyposażonych w kabiny lub podesty do stania.

Przy staraniu się o uzyskanie kwalifikacji do posługiwania się tego typu sprzętem, trzeba zwrócić uwagę na rodzaj urządzenia, którym pracownik ma zamiar operować w przyszłości.

Ostatnio zrealizowane kursy:

kurs suwnice Żnin, kurs obsługi suwnic/cięgników Bydgoszcz, kurs operator żurawi wieżowych Toruń, szkolenie na żurawie przenośne Wąbrzeźno, wciągniki i wciągarki ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia Solec Kujawski, kurs suwnice Ciechocinek, kurs BHP Kruszwica, szkolenie operator żurawi przenośnych typu HDS Lipno, kurs podnośniki Szubin, kurs operator suwnic Grudziądz, kurs HDS - operator żurawi przenośnych Golub-Dobrzyń, kurs wózki widłowe Chełmża, kurs operator suwnicy z poziomu (0) roboczego IIS Nakło nad Notecią, kurs na suwnice Rypin, kurs konserwator suwnic Świecie, kurs i uprawnienia na operatora suwnic Aleksandrów Kujawski, uprawnienia na wózki widłowe - jezdniowe Sępólno Krajeńskie, kurs HDS Brodnica, uprawnienia na operatora wózków widłowych Chełmno, szkolenie na podnośniki Mogilno, szkolenie na wózki widłowe Inowrocław, szkolenie na operatora żurawia Włocławek, szkolenie wciągarki i wciągniki Koronowo, uprawnienia na żuraw budowlany Tuchola, kurs kurs żurawia wieżowego Janikowo, szkolenie żuraw wieżowy Janikowo

Oferta na kurs żurawia wieżowego Bydgoszcz

Kontakt z nami

  663 410 645

Pon-Pt 9:00 do 16:00, Sobota: 10:00 do 14:00, Niedziela: nieczynne

© wszystkie prawa zastrzeżone