Kurs UDT Janikowo

Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy w Janikowie?

Zapraszamy do nas!

W kursach i egzaminach organizowanych do tej pory przez nasze stowarzyszenie wzięło udział już ponad 70 tysięcy osób.

Zadzwoń już dziś 663 410 645 i dowiedz się więcej!

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Miasta Kujawsko-pomorskie Kurs UDT Janikowo

Kurs UDT Janikowo

Potrzebujesz takich kursów jak: kurs wózki widłowe, kurs podnośniki, kurs żurawia wieżowego lub kurs HDS w Janikowie? Dobrze się składa.

Zadzwoń 663 410 645 albo wyślij do nas mejla biuro@udt-bydgoszcz.pl i dowiedz się więcej.

Od 1961 działalność biznesową naszej spółki prowadzimy na Kujawach, a także na terenie całej Polski. Wizją naszej instytucji jest maksymalizowanie satysfakcji naszych kontrahentów przez dostarczanie usług najwyższej klasy w niezmiernie przystępnej cenie dzięki wdrażaniu pionierskich rozwiązań organizacyjnych i technologicznych. Na co dzień pracujemy nad organizowaniem szkoleń (kurs HDS, kurs żurawia wieżowego, kurs podnośniki, kurs wózki widłowe). Długoletnie doświadczenie umożliwia nam pracować efektywnie, co w tymże fachu jest przecież konieczne. Bezgranicznie wierzymy w tworzenie długookresowych relacji partnerskich, dzielenie się doświadczeniem oraz rzetelność oraz dostępność w każdej chwili. Wartości te są głęboko zakorzenione w naturze naszej firmy, a każdy nasz podwładny z godnością je podtrzymuje i rozpowszechnia. Wypracowane na przestrzeni lat wiedza i doświadczenie pozwoliły uformować fundament pod realizację niezwykle rozwiniętych projektów. W ten sposób nieprzerwanie budujemy zaufanie. Dziś, jutro, zawsze.

Kurs podnośniki Bydgoszcz

Celem naszej spółki jest uzyskanie Państwa zaufania oraz zapewnienie Państwu komfortu korzystania z naszej oferty. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Kurs żurawia wieżowego Janikowo lub Kurs podnośniki Janikowo niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) Naszym centralnym zamiarem było oraz jest do dnia dzisiejszego budzić poparcie naszych bieżących, jak i przyszłych klientów.

Zadzwoń do nas już dziś.
Tel. 663 410 645
Pracujemy 9 - 16 od poniedziałku do piątku

Ze względu na swoje właściwości HDS jest wykorzystywany przede wszystkim w robotach ogólnobudowlanych, działaniach magazynowych, logistycznych, a także wielu innych, nieraz wyjątkowych realizacjach: w środowisku lokalnym, przemysłowym, a nawet leśnym. Do obsługi dźwigów potrzebne jest dysponowanie właściwymi kwalifikacjami zawodowymi. Na rynku można znaleźć wyjątkowo dużo propozycji pracy na stanowisko operatora HDS, nie tylko w kraju lecz także za granicą. Sam kurs obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, realizowane przez ekspertów z branży. W trakcie kursu na operatora HDS omówione zostają wszystkie najistotniejsze elementy działalności operatora HDS-u zaczynając od kwestii formalnych, technicznych przez kodeksy BHP aż do obsługi urządzeń.

Powszechnie panuje bezpodstawne wyobrażenie, iż, aby poprawić swoje szanse na rynku pracy, należy zyskać specjalistyczne wykształcenie. Taka sytuacja skazywałaby pracowników fizycznych, przedstawiających z resztą najwyższy procent osób zatrudnionych w Polsce, na stałą pensję bez perspektyw rozwoju i awansu. Jednakowoż w rzeczywistości możliwość odniesienia sukcesu zawodowego uzależniona jest od regularnego poprawiania kompetencji, niezależnie od specjalizacji. Jednym z atrakcyjnych oraz zdecydowanie wyjątkowo perspektywicznych rozwiązań jest kurs obsługi HDS. Hydrauliczny dźwig samochodowy (czyli HDS) to maszyna bardzo powszechnie wykorzystywana w pracach związanych z transportem. Przyrząd znany pod nazwą „żurawia przenośnego” pozwoli na załadunek, rozładunek oraz tranzyt gabarytów bez potrzeby korzystania z innych urządzeń.

Zajęcia teoretyczne w ramach kursu eksploatacji dźwigów przeprowadzane przez osobę posiadająca wiedzę merytoryczną w zakresie obsługi. Uczestnicy kursu dostają od pracowników Urzędu Dozoru Technicznego materiały treningowe w formie skryptu papierowego bądź elektronicznego. Kurs na HDS to także zajęcia praktyczne. Realizowane są one przez instruktorów mających właściwe kompetencje z zakresu obsługi żurawi. Zajęcia praktyczne przeprowadzane są z zastosowaniem urządzenia spełniającego wszystkie wymagania dozoru technicznego, w szczególności powinno mieć ważne badania okresowe wykonywane przed Urząd Dozoru Technicznego oraz wymagania BHP. Miejsce ćwiczeń praktycznych powinno być jasno oznakowane. Przed rozpoczęciem pracy uczestnicy kursu zgodnie z wymogami Urzędu Dozoru Technicznego są zaznajomieni ze specyfiką danego urządzenia. Jeśli egzamin przeprowadza się w zakładzie pracy to przed testem należy przygotować księgę rewizyjną urządzenia w której jest pozytywna decyzja UDT oraz wpis restauratora.

Nieustannie badamy potrzeby oraz życzenia Klientów - każdy posiada inne potrzeby i życzenia. Więc przygotowaliśmy funkcjonalny pakiet usług dla osób potrzebujących odbyć kurs zawodowy okresowy. Różnorodność oferowanych rozwiązań zaświadcza o naszej plastyczności w dostosowywaniu się do potrzeb naszych konsumentów i sprawności budowania z nimi relacji. Zawsze stosujemy nieszablonowe i praktyczne rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta. Wiemy, że zadowolenie klienta jest najważniejsze. Dzięki temu z większością naszych klientów współpracujemy od wielu lat. Sukcesy osiągane przez naszych klientów są również naszym sukcesem. Naszą fundamentalną zasadą jest zagwarantowanie naszym odbiorcom dostępu do klarownej informacji na temat kosztów oferowanych przez nas usług. W dowolnej chwili możecie Państwo zażądać takich wiadomości drogą elektroniczną, za pośrednictwem wskazanego e-maila, lub telefonicznie podczas rozmowy z naszym konsultantem. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, przedstawiając: najkorzystniejsze, najstabilniejsze i najtańsze - rozwiązania. Dzięki temu dbamy o Twój czas i portfel. Codziennie pracujemy na Twoje zaufanie!

Charakterystyka organizowanych kursów na wózki widłowe (jezdniowe)

Zgodnie z indywidualnymi potrzebami kursantów dostosowujemy terminy i godziny zajęć. Kurs na wózki widłowe obejmuje wykłady prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Uczestnicy zajęć w części teoretycznej otrzymują materiały dydaktyczne w formie drukowanej lub elektronicznej. Na zajęciach praktycznych uczymy bezpiecznej obsługi tych pojazdów. Kurs na wózki kończy się egzaminem, a w przypadku jego zaliczenia dochodzi do wręczenia stosownych uprawnień.

Dlaczego szkolenie na wózki widłowe?

 • Nasza spółka realizuje kurs, w którego trakcie uczestnicy dowiadują się, jak prawidłowo eksploatować wózki widłowe. Udział w takim szkoleniu umożliwi nabycie oraz rozwijanie umiejętności w owej branży.
 • Kursant może później przystąpić do egzaminu zawodowego, którego zaliczenie gwarantuje mu osiągnięcie adekwatnych umiejętności, potwierdzonych stosownym dokumentem.
 • Dysponowanie takim certyfikatem ułatwia danej osobie znalezienie pracy w fachu operatora wózka widłowego.

Gdzie nas znajdziesz

Obszar naszej działalności to województwo kujawsko-pomorskie, Janikowo oraz okoliczne miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Co mamy w ofercie?

 • Kurs podnośniki
 • Kurs na wózki widłowe
 • Kurs HDS - żuraw wieżowy
 • Kurs operator podestów ruchomych
 • Kurs pomiary elektryczne
 • Szkolenie BHP dla osób na stanowisku robotniczym
 • Szkolenie BHP dla osób na stanowisku administracyjno biurowym

Jeśli masz jakieś pytania – nie czekaj! Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.

Najczęściej zadawane pytania

Co po szkoleniu HDS?

Po ukończeniu szkolenia kandydat na operatora może przystąpić do Państwowego egzaminu. Odpowiednio wykwalifikowany operator, który bezproblemowo przeszedł kurs HDS, posiada obszerną wiedzę dotyczącą użytkowania i budowy żurawia, zasad właściwej eksploatacji oraz metod wykorzystywanych podczas wypadku lub usterki. Kurs dotyczy dźwigów stacjonarnych, przenośnych, przewoźnych, a także samojezdnych (montowanych na pojazdach). Zaliczony egzamin owocuje uzyskaniem bezterminowego świadectwa kwalifikacyjnego UDT, dzięki któremu można pracować na stanowisku operatora HDS. Upoważnia ono do obsługi wszystkich modeli hydraulicznych dźwigów samochodowych – każdej marki, o dowolnym udźwigu, wysięgu lub osprzęcie dodatkowym (chwytaki, wciągarki itp.). Operatorem HDS może zostać każdy, kto ma ukończone 18 lat, wykształcenie podstawowe oraz cieszy się stanem zdrowia zapewniającym bezproblemowe realizowanie zawodu. Musi on także pomyślnie sfinalizować kurs na HDS. Sama praca operatora HDS jest wymagająca, lecz dobrze płatna, a przy tym satysfakcjonująca. Warto pamiętać, że ciąży na nim odpowiedzialność za powierzoną aparaturę, ładunki oraz współpracowników. Podlega też skrupulatnej kontroli pod kątem przestrzegania przepisów BHP. Niemniej jednak możliwość wzrostu zawodowego operatora HDS jest bardzo atrakcyjna i zdecydowanie warto ją rozważyć w kontekście doskonalenia swojej sytuacji materialnej i życiowej.

Kurs na wózki widłowe - jak wygląda egzamin?

Egzamin, podobnie jak kurs na operatora wózka widłowego, składa się z części teoretycznej i praktycznej. W tej pierwszej przystępującemu zadaje się pięć pytań na temat pewnej grupy pojazdów. Do zdania sprawdzianu niezbędne jest udzielenie właściwej odpowiedzi na przynajmniej trzy z poruszonych zagadnień. Dopiero wówczas można przystąpić do egzaminu z części praktycznej. Na tym etapie kursant musi wykazać się umiejętnością kierowania wózkiem widłowym, w tym zdolnością do podnoszenia, opuszczenia oraz przewożenia towarów, jak również manewrowania pomiędzy ustawionymi przeszkodami. Czas trwania obu części egzaminu nie powinien przekraczać dwóch godzin.

Cena szkolenia - ile kosztuje kurs wózki widłowe i co obejmuje?

 • zajęcia teoretyczne i praktyczne
 • materiałów szkoleniowych oraz testów
 • egzamin

Aktualna opłata za kurs na wózki widłowe to 600zł IIWJO, 800zł IWJO bez zatajonych opłat. Jesteśmy w pełni rzetelnym organizatorem różnorakich kursów, takich jak np. kurs na wózki widłowe. Wyśmienicie zorganizowana baza szkoleniowa w zasięgu zajęć teoretycznych i praktycznych, a także rewelacyjnie przygotowani do realizacji wyznaczonych zadań szkoleniowych trenerzy i rzeczoznawcy spełniają wszystkie potrzeby i pragnienia zainteresowanych, oferując im kurs, w ramach którego dokształcają się, jak eksploatować wózki widłowe. Posiadane zezwolenia bezapelacyjnie pozwalają na realizację zadań, włącznie z organizacją egzaminów i wydawaniem odpowiednich zaświadczeń kwalifikacyjnych, co czyni z nas wartego zaufania podmiotu szkoleniowego.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych?

Celem kursu na wózki widłowe jest przygotowanie kandydatów na operatorów do profesjonalnej obsługi wózków widłowych w kategoriach I WJO, II WJO, a więc na wszystkie typy i rodzaje wózków funkcjonujących w UE. Prowadzone w naszym ośrodku w Bydgoszczy szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych i w rezultacie określone uprawnienia UDT dedykowane są osobom, które spełniają określone wymagania.

 • ukończone 18 lat,
 • stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy obsługującego wózki widłowe
 • dysponowanie określoną wiedzą teoretyczną oraz praktyką w zakresie obsługi wózków widłowych poświadczoną we wniosku przez ubiegającego się o uprawnienie UDT
 • pełna znajomość instrukcji eksploatacji znanego typu wózka (jezdniowego) oraz instrukcji BHP
 • znajomość wybranych zagadnień z zakresu przepisów prawnych dotyczących urządzeń transportu bliskiego
 • umiejętność praktycznej obsługi wózków widłowych, znajomość podstaw ich budowy
 • znajomość przepisów BHP

Kurs na wózki widłowe – jakie są kategorie uprawnień?

Zgodnie z zaleceniami Urzędu Dozoru Technicznego wyodrębnia się trzy podstawowe kategorie uprawnień, które zdobywają uczestnicy kursów na operatora wózka widłowego. Są to kolejno:

 • I WJO (nadrzędna) – upoważnia posiadaczy do obsługiwania różnego rodzaju pojazdów przeznaczonych do przewożenia towarów na niewielkie odległości; mogą mieć one rozmaitą wysokość podnoszenia oraz dowolny udźwig, dotyczy to również modeli ze zmiennym wysięgnikiem oraz unoszących operatorów;
 • II WJO (węższa) – osoby dysponujące tą kategorią uprawnień mogą posługiwać się tylko wózkami jezdniowymi o różnym typie napędu oraz wysokości unoszenia;
 • III WJO (najbardziej ograniczona) – operatorzy, którzy ukończyli ten kurs na wózki, mają możliwość kierowania tylko pojazdami widłowymi jezdniowymi, nie dotyczy to modeli wyposażonych w kabiny lub podesty do stania.

Przy staraniu się o uzyskanie kwalifikacji do posługiwania się tego typu sprzętem, trzeba zwrócić uwagę na rodzaj urządzenia, którym pracownik ma zamiar operować w przyszłości.

Ostatnio zrealizowane kursy:

szkolenie podnośniki Lipno, szkolenie suwnice Grudziądz, kurs na żurawie przenośne Chełmża, wciągniki i wciągarki ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia Solec Kujawski, kurs i uprawnienia na operatora suwnic Nakło nad Notecią, kurs na operatora żurawia Bydgoszcz, szkolenie żuraw wieżowy Sępólno Krajeńskie, kurs na wózki widłowe Szubin, kurs operator suwnic Chełmno, uprawnienia na wózki widłowe - jezdniowe Golub-Dobrzyń, kurs operator żurawi wieżowych Rypin, kurs konserwator suwnic Brodnica, kurs operator suwnicy z poziomu (0) roboczego IIS Aleksandrów Kujawski, kurs HDS - operator żurawi przenośnych Żnin, kurs operator żurawi przenośnych typu HDS Koronowo, szkolenie na podnośniki Wąbrzeźno, kurs na suwnice Kruszwica, kurs suwnice Toruń, kurs HDS Mogilno, kurs wózki widłowe Janikowo, szkolenie kurs żurawia wieżowego Tuchola, szkolenie BHP Włocławek, kurs wciągarki i wciągniki Inowrocław, uprawnienia na żuraw budowlany Ciechocinek, uprawnienia na operatora wózków widłowych Świecie, szkolenie obsługi suwnic/cięgników Koronowo

Szkolenie na operatora żurawia Bydgoszcz

Kontakt z nami

  663 410 645

Pon-Pt 9:00 do 16:00, Sobota: 10:00 do 14:00, Niedziela: nieczynne

© wszystkie prawa zastrzeżone