Kurs UDT Kruszwica

Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy w Kruszwicy?

Zapraszamy do nas!

W kursach i egzaminach organizowanych do tej pory przez nasze stowarzyszenie wzięło udział już ponad 70 tysięcy osób.

Zadzwoń już dziś 663 410 645 i dowiedz się więcej!

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Miasta Kujawsko-pomorskie Kurs UDT Kruszwica

Kurs UDT Kruszwica

Potrzebujesz takich kursów jak: kurs wózki widłowe, kurs podnośniki, kurs żurawia wieżowego lub kurs HDS w Kruszwicy? Pozwól, że Ci pomożemy.

Zadzwoń do nas 663 410 645 lub napisz do nas biuro@udt-bydgoszcz.pl i zapytaj o więcej!

Na Kujawach z powodzeniem oferujemy nasze usługi od 1961 roku. Wizją naszej instytucji jest maksymalizowanie satysfakcji naszych kontrahentów przez świadczenie usług najwyższej klasy w bardzo przystępnej cenie dzięki wprowadzaniu pomysłowych rozwiązań organizacyjnych i technicznych. Na co dzień pracujemy nad realizowaniem szkoleń zawodowych, takich jak: kurs wózki widłowe, kurs podnośniki, kurs żurawia wieżowego, kurs HDS. Planujemy stale doskonalić kompetencje naszych pracowników i nasze usługi. Wierząc, że środkiem do sukcesu marki są jej ludzie przywiązujemy dużą wartość do zaangażowania, motywacji i pomysłowości. Głęboko wierzymy w tworzenie trwałych relacji partnerskich, dzielenie się doświadczeniem oraz otwartość oraz dostępność w dowolnej chwili. Wartości te są mocno zakorzenione w istocie naszej instytucji, a każdy nasz pracownik z dumą je pielęgnuje i promuje. Uzyskane na przestrzeni lat mądrość i doświadczenie pozwoliły skonstruować fundament pod realizację wysoce rozwiniętych planów. W ten sposób nieustannie podnosimy zaufanie. Dziś, jutro, zawsze.

Kurs na wózki widłowe Bydgoszcz

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego kontrahenta, co w połączeniu z przygotowaniem sprzętowym i organizacyjnym pozwala nam zrealizować każde zlecenie. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Kurs żurawia wieżowego Kruszwica lub Kurs podnośniki Kruszwica niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) To nasza misja - chcemy być odpowiedzialną, rzetelną i fachową instytucją zapewniającą dla swoich klientów materiały i usługi najwyższej jakości, a głównymi wyznacznikami naszych działań są: jakość, kwalifikacje, standardy.

Ze względu na swoje właściwości HDS jest używany przede wszystkim w pracach ogólnobudowlanych, działaniach magazynowych, logistycznych, a także wielu innych, nierzadko oryginalnych realizacjach: w środowisku miejskim, przemysłowym, a nawet leśnym. Do eksploatacji dźwigów obowiązkowe jest dysponowanie właściwymi kwalifikacjami zawodowymi. Na rynku można odnaleźć niezwykle dużo propozycji pracy na stanowisko operatora HDS, nie tylko w kraju lecz także za granicą. Sam kurs obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, realizowane przez fachowców z branży. W trakcie kursu na operatora HDS omówione zostają wszystkie najistotniejsze aspekty pracy operatora HDS-u zaczynając od kwestii formalnych, technicznych przez przepisy BHP aż do obsługi urządzeń.

Ogólnie panuje błędne przeświadczenie, że, aby poprawić swoje szanse na rynku pracy, należy otrzymać specjalistyczne wykształcenie. Taka okoliczność skazywałaby pracowników fizycznych, przedstawiających z resztą największy odsetek osób zatrudnionych w Polsce, na stałą pensję bez sposobności rozwoju i awansu. Jednakże w rzeczywistości szansa odniesienia sukcesu zawodowego zależna jest od stałego polepszania kwalifikacji, niezależnie od branży. Jednym z dobrych oraz niewątpliwie wyjątkowo perspektywicznych rozwiązań jest kurs obsługi HDS. Hydrauliczny dźwig samochodowy (inaczej HDS) to maszyna niezmiernie powszechnie stosowana w pracach związanych z transportem. Sprzęt znany pod nazwą „żurawia przenośnego” pozwoli na załadunek, rozładunek oraz przewóz gabarytów bez potrzeby korzystania z pozostałych urządzeń.

Zajęcia teoretyczne w ramach kursu eksploatacji żurawi realizowane przez osobę posiadająca wiedzę merytoryczną w obrębie obsługi. Uczestnicy kursu otrzymują od pracowników Urzędu Dozoru Technicznego materiały edukacyjne w formie skryptu papierowego bądź elektronicznego. Kurs na HDS to także zajęcia praktyczne. Przeprowadzane są one przez szkoleniowców mających stosowne kwalifikacje z zakresu obsługi żurawi. Ćwiczenia praktyczne realizowane są z zastosowaniem urządzenia spełniającego wszystkie kryteria dozoru technicznego, w szczególności powinno mieć ważne badania okresowe wykonywane przed Urząd Dozoru Technicznego oraz kryteria BHP. Miejsce ćwiczeń praktycznych powinno być wyraźnie oznakowane. Przed podjęciem pracy partycypanci kursu zgodnie z warunkami Urzędu Dozoru Technicznego są zapoznani ze specyfiką danego urządzenia. Jeśli egzamin odbywa się w zakładzie pracy to przed egzaminem należy przygotować księgę rewizyjną urządzenia w której jest pozytywna decyzja UDT oraz wpis restauratora.

Bezustannie badamy potrzeby i życzenia Konsumentów - każdy posiada inne potrzeby i wymagania. Dlatego przygotowaliśmy funkcjonalny pakiet usług dla osób chcących odbyć kurs zawodowy okresowy. Mnogość oferowanych rozwiązań zaświadcza o naszej plastyczności w adaptowaniu się do potrzeb naszych petentów i sprawności tworzenia z nimi relacji. Zawsze stosujemy nieszablonowe i praktyczne rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta. Wiemy, że zadowolenie klienta jest najważniejsze. Dzięki temu z większością naszych klientów współpracujemy od wielu lat. Sukcesy osiągane przez naszych klientów są również naszym sukcesem. Naszą główną dyrektywą jest zagwarantowanie naszym klientom dostępu do klarownej informacji na temat kosztów świadczonych przez nas usług. W każdej chwili możecie Państwo zażądać takich wiadomości drogą elektroniczną, za pośrednictwem wskazanego e-maila, czy telefonicznie podczas konwersacji z naszym doradcą. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, przedstawiając: najwydajniejsze, najbezpieczniejsze i najtańsze - rozwiązania. Dzięki temu szanujemy Twój czas i portfel. Codziennie pracujemy na Twoje zaufanie!

Zadzwoń albo wyślij do nas mejla teraz.
Tel. 663 410 645 Mail: biuro@udt-bydgoszcz.pl
Zadzwoń do nas od 9 do 16 od poniedziałku do piątku

Charakterystyka organizowanych kursów na wózki widłowe (jezdniowe)

Zgodnie z indywidualnymi potrzebami kursantów dostosowujemy terminy i godziny zajęć. Kurs na wózki widłowe obejmuje wykłady prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Uczestnicy zajęć w części teoretycznej otrzymują materiały dydaktyczne w formie drukowanej lub elektronicznej. Na zajęciach praktycznych uczymy bezpiecznej obsługi tych pojazdów. Kurs na wózki kończy się egzaminem, a w przypadku jego zaliczenia dochodzi do wręczenia stosownych uprawnień.

Szkolenie na wózki widłowe – korzyści

 • Nasza marka przygotowuje kurs, w którego trakcie partycypanci dowiadują się, jak dobrze eksploatować wózki widłowe. Udział w takim szkoleniu pozwala na zdobycie oraz poprawianie predyspozycji w tejże dziedzinie.
 • Kursant może później przystąpić do egzaminu zawodowego, którego zdanie gwarantuje mu zdobycie prawidłowych kompetencji, poświadczonych odpowiednim certyfikatem.
 • Dysponowanie takim dokumentem umożliwia danej osobie znalezienie pracy w zawodzie operatora wózka widłowego.

Działamy na terenie

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo kujawsko-pomorskie, Kruszwica oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Oferta naszej firmy w Kruszwicy

 • Kurs na wózki widłowe
 • Kurs podnośniki
 • Kurs HDS - Operator żurawi przenośnych
 • Szkolenie operator podestów ruchomych
 • Szkolenie operator dźwigu towarowego
 • Szkolenie środki ochrony roślin
 • Kurs BHP dla osób na stanowisku kierowniczym i pracodawców

Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami, dzwoniąc lub pisząc do nas.

FAQ

Co po szkoleniu HDS?

Po odbyciu szkolenia kandydat na operatora może podejść do Państwowego egzaminu. Przyzwoicie wykwalifikowany operator, który bezproblemowo ukończył kurs HDS, posiada obszerną wiedzę dotyczącą wykorzystania i budowy żurawia, zasad właściwej obsługi oraz procedur używanych podczas wypadku bądź usterki. Kurs dotyczy dźwigów stacjonarnych, przenośnych, przewoźnych, a także samojezdnych (instalowanych na pojazdach). Zaliczony egzamin owocuje otrzymaniem bezterminowego zaświadczenia kwalifikacyjnego UDT, dzięki któremu można pracować na stanowisku operatora HDS. Uprawnia ono do obsługi wszystkich modeli hydraulicznych dźwigów samochodowych – dowolnej marki, o dowolnym udźwigu, wysięgu bądź osprzęcie dodatkowym (chwytaki, wciągarki itp.). Operatorem HDS może zostać każdy, kto ma ukończone 18 lat, wykształcenie podstawowe oraz cieszy się stanem zdrowia zezwalającym na bezproblemowe praktykowanie fachu. Musi on także pomyślnie przebyć kurs na HDS. Sama praca operatora HDS jest trudna, lecz dobrze płatna, a przy tym satysfakcjonująca. Warto pamiętać, że ciąży na nim odpowiedzialność za powierzoną aparaturę, ekwipunki oraz współpracowników. Podlega też rygorystycznej kontroli pod kątem przestrzegania przepisów BHP. Niemniej jednak możliwość postępu zawodowego operatora HDS jest wysoce atrakcyjna i niewątpliwie należałoby ją rozważyć w kontekście udoskonalania swojej sytuacji materialnej i życiowej.

Kurs na wózki widłowe - jak wygląda egzamin?

Egzamin, podobnie jak kurs na operatora wózka widłowego, składa się z części teoretycznej i praktycznej. W tej pierwszej przystępującemu zadaje się pięć pytań na temat pewnej grupy wehikułów. Do zaliczenia sprawdzianu konieczne jest udzielenie prawidłowej odpowiedzi na przynajmniej trzy spośród poruszonych zapytań. Dopiero wówczas można przystąpić do egzaminu z części praktycznej. Na tym etapie kursant musi wykazać się umiejętnością kierowania wózkiem widłowym, w tym zdolnością do podnoszenia, opuszczenia oraz przewożenia towarów, jak również manewrowania pomiędzy ustawionymi przeszkodami. Czas trwania obu części egzaminu nie powinien przekraczać dwóch godzin.

Cena szkolenia - ile kosztuje kurs wózki widłowe i co obejmuje?

 • zajęcia teoretyczne i praktyczne
 • materiałów szkoleniowych oraz testów
 • egzamin

Obecna opłata za kurs na wózki widłowe to 600zł IIWJO, 800zł IWJO bez ukrytych opłat. Jesteśmy w pełni rzetelnym organizatorem różnorodnych kursów, takich jak np. kurs na wózki widłowe. Świetnie zorganizowana baza szkoleniowa w obrębie zajęć teoretycznych i praktycznych, a także świetnie przygotowani do realizacji określonych zadań szkoleniowych dydaktycy i rzeczoznawcy spełniają wszystkie potrzeby oraz wymagania uczestników, oferując im kurs, w ramach którego szkolą się, jak obsługiwać wózki widłowe. Posiadane uprawnienia dogłębnie pozwolą na realizację przedsięwzięć, włącznie z organizacją egzaminów i wystawianiem stosownych zaświadczeń kwalifikacyjnych, co czyni z nas wartego zaufania podmiotu szkoleniowego.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych?

Celem kursu na wózki widłowe jest przygotowanie kandydatów na operatorów do profesjonalnej obsługi wózków widłowych w kategoriach I WJO, II WJO, a więc na wszystkie typy i rodzaje wózków funkcjonujących w UE. Prowadzone w naszym ośrodku w Bydgoszczy szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych i w rezultacie określone uprawnienia UDT dedykowane są osobom, które spełniają określone wymagania.

 • ukończone 18 lat,
 • stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy obsługującego wózki widłowe
 • dysponowanie określoną wiedzą teoretyczną oraz praktyką w zakresie obsługi wózków widłowych poświadczoną we wniosku przez ubiegającego się o uprawnienie UDT
 • pełna znajomość instrukcji eksploatacji znanego typu wózka (jezdniowego) oraz instrukcji BHP
 • znajomość wybranych zagadnień z zakresu przepisów prawnych dotyczących urządzeń transportu bliskiego
 • umiejętność praktycznej obsługi wózków widłowych, znajomość podstaw ich budowy
 • znajomość przepisów BHP

Kurs na wózki widłowe – jakie są kategorie uprawnień?

Zgodnie z zaleceniami Urzędu Dozoru Technicznego wyodrębnia się trzy podstawowe kategorie uprawnień, które zdobywają uczestnicy kursów na operatora wózka widłowego. Są to kolejno:

 • I WJO (nadrzędna) – upoważnia posiadaczy do obsługiwania różnego rodzaju pojazdów przeznaczonych do przewożenia towarów na niewielkie odległości; mogą mieć one rozmaitą wysokość podnoszenia oraz dowolny udźwig, dotyczy to również modeli ze zmiennym wysięgnikiem oraz unoszących operatorów;
 • II WJO (węższa) – osoby dysponujące tą kategorią uprawnień mogą posługiwać się tylko wózkami jezdniowymi o różnym typie napędu oraz wysokości unoszenia;
 • III WJO (najbardziej ograniczona) – operatorzy, którzy ukończyli ten kurs na wózki, mają możliwość kierowania tylko pojazdami widłowymi jezdniowymi, nie dotyczy to modeli wyposażonych w kabiny lub podesty do stania.

Przy staraniu się o uzyskanie kwalifikacji do posługiwania się tego typu sprzętem, trzeba zwrócić uwagę na rodzaj urządzenia, którym pracownik ma zamiar operować w przyszłości.

Ostatnio zrealizowane kursy:

kurs operator suwnic Lipno, szkolenie na operatora żurawia Wąbrzeźno, wciągniki i wciągarki ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia Włocławek, szkolenie kurs żurawia wieżowego Solec Kujawski, kurs operator suwnicy z poziomu (0) roboczego IIS Inowrocław, kurs BHP Świecie, szkolenie na wózki widłowe Żnin, kurs na żurawie przenośne Kruszwica, kurs konserwator suwnic Sępólno Krajeńskie, szkolenie wciągarki i wciągniki Chełmża, kurs suwnice Tuchola, uprawnienia na wózki widłowe - jezdniowe Aleksandrów Kujawski, kurs HDS - operator żurawi przenośnych Nakło nad Notecią, uprawnienia na żuraw budowlany Janikowo, kurs i uprawnienia na operatora suwnic Chełmno, kurs na suwnice Brodnica, kurs operator żurawi wieżowych Golub-Dobrzyń, uprawnienia na operatora wózków widłowych Koronowo, szkolenie operator żurawi przenośnych typu HDS Szubin, kurs obsługi suwnic/cięgników Ciechocinek, szkolenie podnośniki Mogilno, kurs na podnośniki Grudziądz, kurs wózki widłowe Rypin, szkolenie suwnice Bydgoszcz, kurs żuraw wieżowy Toruń, szkolenie HDS Wąbrzeźno

Szkolenie HDS Bydgoszcz

Kontakt z nami

  663 410 645

Pon-Pt 9:00 do 16:00, Sobota: 10:00 do 14:00, Niedziela: nieczynne

© wszystkie prawa zastrzeżone