Kurs HDS Mogilno

Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy w Mogilnie?

Zapraszamy do nas!

W kursach i egzaminach organizowanych do tej pory przez nasze stowarzyszenie wzięło udział już ponad 70 tysięcy osób.

Zadzwoń już dziś 663 410 645 i dowiedz się więcej!

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Miasta Kujawsko-pomorskie Kurs UDT Mogilno

Kurs HDS Mogilno

Potrzebujesz kursu zawodowego w Mogilnie? Jak możemy pomóc? Skontaktuj się z nami telefonicznie, przez formularz internetowy lub zajrzyj do sekcji często zadawanych pytań.

Proponujemy możliwość zdobycia kompetencji i umiejętności przy obsłudze żurawi przeładunkowych oraz przenośnych. Dzięki nam pozyskasz umiejętności pożądane dla właściwej obsługi żurawia wieżowego, przygotujemy Cię także do egzaminu przed Urzędem Dozoru Technicznego. W ofercie posiadamy także kurs na wózki widłowe, którego zamysłem jest przygotowanie zainteresowanych na operatorów do kompetentnej obsługi wózków widłowych w kategoriach I WJO, II WJO, a więc na wszystkie typy i rodzaje wózków funkcjonujących w UE.

Jeżeli interesujesz się takimi szkoleniami jak: kurs wózki widłowe, kurs podnośniki, kurs żurawia wieżowego, kurs HDS, nie mogłeś trafić lepiej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Wizją naszej marki jest maksymalizowanie satysfakcji naszych klientów poprzez świadczenie usług najwyższej klasy w nadzwyczaj przystępnej cenie dzięki wykorzystywaniu pomysłowych rozwiązań organizacyjnych i technologicznych. Na co dzień zajmujemy się organizowaniem szkoleń (kurs podnośniki, kurs wózki widłowe, kurs żurawia wieżowego, kurs HDS). Wieloletnie doświadczenie pozwala nam pracować sprawnie, co w tymże fachu jest wszakże niezbędne. Pracownicy solidarnie przyznają swoją odpowiedzialność za przedstawienie konsumentom oraz wspólnikom jak najodpowiedniejszych rozwiązań. Skupiamy się na jakości, efektywności i wydajności. Bierzemy odpowiedzialność za nasze deklaracje i wspólne cele. To dzięki Wam wypatrujemy odkrywczych rozwiązań i pewnie łapiemy sposobności na realizowanie czegoś nowego.

Kurs na operatora żurawia w Bydgoszczy

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego kontrahenta, co w zestawieniu z przygotowaniem sprzętowym oraz organizacyjnym pozwala nam zrealizować każde zlecenie. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Kurs żurawia wieżowego Mogilno lub Kurs podnośniki Mogilno niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) Naszym celem jest być liderem zmian! Pragniemy aby klienci dostawali od nas sposób rozwiązania swoich kłopotów i żeby propagowali te rozwiązania innym. Dzięki temu poszerzymy nasze kwalifikacje nie tylko w Mogilnie, ale i w całej Polsce. Osiągając ten zamysł, dążymy do zajęcia pozycji prowadzącego dostarczyciela usług w branży szkoleniowo-edukacyjnej.

Ogólnie panuje błędne przekonanie, że, aby ulepszyć swoje możliwości na rynku pracy, należy pozyskać specjalistyczne wykształcenie. Taka okoliczność skazywałaby pracowników fizycznych, stanowiących z resztą największy odsetek osób zatrudnionych w Polsce, na stałą pensję bez sposobności rozwoju i awansu. Jednak w rzeczywistości możliwość odniesienia sukcesu zawodowego zależna jest od systematycznego rozszerzania kompetencji, niezależnie od specjalizacji. Jednym z ciekawych i niewątpliwie bardzo przyszłościowych rozwiązań jest kurs obsługi HDS. Hydrauliczny dźwig samochodowy (czyli HDS) to maszyna szczególnie często używana w pracach związanych z przewozem. Sprzęt znany pod nazwą „żurawia przenośnego” pozwoli na załadunek, rozładunek oraz przewóz gabarytów bez konieczności korzystania z pozostałych urządzeń.

Ze względu na swoje właściwości HDS jest stosowany przede wszystkim w robotach ogólnobudowlanych, działaniach magazynowych, logistycznych, a także wielu innych, nieraz nietypowych realizacjach: w środowisku lokalnym, fabrycznym, a nawet leśnym. Do obsługi żurawi niezbędne jest dysponowanie stosownymi kompetencjami zawodowymi. Na rynku można znaleźć bardzo dużo propozycji pracy na stanowisko operatora HDS, nie tylko w kraju lecz także za granicą. Sam kurs obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, prowadzone przez ekspertów z branży. W trakcie kursu na operatora HDS omówione zostają wszystkie najistotniejsze aspekty działalności operatora HDS-u zaczynając od kwestii prawnych, technicznych przez kodeksy BHP aż do obsługi urządzeń.

Zajęcia teoretyczne w ramach kursu obsługi dźwigów prowadzone przez osobę dysponująca wiedzę merytoryczną w obrębie obsługi. Uczestnicy kursu dostają od pracowników Urzędu Dozoru Technicznego materiały treningowe w postaci skryptu papierowego bądź elektronicznego. Kurs na HDS to także zajęcia praktyczne. Realizowane są one przez szkoleniowców mających stosowne kwalifikacje z zakresu eksploatacji żurawi. Zajęcia praktyczne realizowane są z zastosowaniem urządzenia spełniającego wszystkie kryteria dozoru technicznego, w szczególności powinno mieć ważne badania okresowe wykonywane przed Urząd Dozoru Technicznego oraz kryteria BHP. Miejsce ćwiczeń praktycznych powinno być wyraźnie oznakowane. Przed podjęciem pracy partycypanci kursu zgodnie z warunkami Urzędu Dozoru Technicznego są zaznajomieni ze specyfiką danego urządzenia. Jeśli egzamin odbywa się w zakładzie pracy to przed testem należy przygotować księgę rewizyjną urządzenia w której jest pozytywna decyzja UDT oraz wpis konserwatora.

Nieustannie zgłębiamy potrzeby oraz życzenia Petentów - każdy posiada odmienne potrzeby i kryteria. Więc przygotowaliśmy funkcjonalny pakiet usług dla osób planujących odbyć szkolenie zawodowe wstępne. Różnorodność proponowanych rozwiązań mówi o naszej elastyczności w przystosowywaniu się do potrzeb naszych konsumentów i umiejętności budowania z nimi relacji. Zawsze stosujemy nieszablonowe i praktyczne rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta. Wiemy, że zadowolenie klienta jest najważniejsze. Dzięki temu z większością naszych klientów współpracujemy od wielu lat. Sukcesy osiągane przez naszych klientów są również naszym sukcesem. Naszą centralną maksymą jest udzielenie naszym konsumentom dostępu do przejrzystej informacji na temat kosztów dostarczanych przez nas usług. W dowolnej chwili możecie Państwo zażądać takich wiadomości drogą elektroniczną, za pośrednictwem wskazanego e-maila, albo telefonicznie podczas konferencji z naszym konsultantem. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, przedstawiając: najprzydatniejsze, najsolidniejsze i najtańsze - rozwiązania. Dzięki temu troszczymy się o Twój czas i portfel. Systematycznie pracujemy na Twoje zaufanie!

Skontaktuj się albo wyślij mejla już dziś.
Tel: 663 410 645 Mail: biuro@udt-bydgoszcz.pl
Czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach 9 - 16

Charakterystyka organizowanych kursów na wózki widłowe (jezdniowe)

Zgodnie z indywidualnymi potrzebami kursantów dostosowujemy terminy i godziny zajęć. Kurs na wózki widłowe obejmuje wykłady prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Uczestnicy zajęć w części teoretycznej otrzymują materiały dydaktyczne w formie drukowanej lub elektronicznej. Na zajęciach praktycznych uczymy bezpiecznej obsługi tych pojazdów. Kurs na wózki kończy się egzaminem, a w przypadku jego zaliczenia dochodzi do wręczenia stosownych uprawnień.

Kurs na wózki widłowe – korzyści

 • Nasza firma przygotowuje kurs, w którego trakcie uczestnicy dowiadują się, jak właściwie obsługiwać wózki widłowe. Udział w takim szkoleniu pozwala na zdobycie i aktualizowanie kwalifikacji w tejże dziedzinie.
 • Kursant może później przystąpić do egzaminu zawodowego, którego zaliczenie gwarantuje mu nabycie adekwatnych umiejętności, uwierzytelnionych stosownym dokumentem.
 • Dysponowanie takim certyfikatem ułatwia danej osobie znalezienie pracy w zawodzie operatora wózka widłowego.

Gdzie działamy

Główny obszar naszej działalności to województwo kujawsko-pomorskie, Mogilno oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Co mamy w ofercie?

 • Kurs na wózki widłowe
 • Kurs operator żurawi przenośnych typu HDS
 • Kurs podnośniki
 • Szkolenie operator suwnic
 • Szkolenie operator dźwigu towarowego
 • Kurs środki ochrony roślin
 • Kurs BHP dla osób na stanowisku kierowniczym i pracodawców

Działamy dla naszych odbiorców ze wszystkich miast Polski. Kierując się ich dotychczasowymi prośbami, jesteśmy dostępni pod lokalnymi numerami telefonów w godzinach od 9:00 do 16:00 w dni robocze.

Często zadawane pytania

Co po szkoleniu HDS?

Po ukończeniu szkolenia kandydat na operatora może podejść do Państwowego egzaminu. Odpowiednio wykwalifikowany operator, który bezproblemowo zakończył kurs HDS, ma obszerną wiedzę dotyczącą użytkowania oraz struktury żurawia, podstaw poprawnej eksploatacji oraz strategii używanych podczas wypadku lub usterki. Kurs dotyczy dźwigów stacjonarnych, przenośnych, przewoźnych, a także samojezdnych (instalowanych na pojazdach). Zaliczony egzamin owocuje uzyskaniem długotrwałego świadectwa kwalifikacyjnego UDT, dzięki któremu można pracować na stanowisku operatora HDS. Uprawnia ono do eksploatacji wszystkich rodzajów hydraulicznych dźwigów samochodowych – każdej marki, o dowolnym udźwigu, wysięgu lub osprzęcie dodatkowym (chwytaki, wciągarki itp.). Operatorem HDS może zostać każdy, kto ma ukończone 18 lat, wykształcenie podstawowe i cieszy się stanem zdrowia zapewniającym bezproblemowe realizowanie zawodu. Musi on także pomyślnie zakończyć kurs na HDS. Sama praca operatora HDS jest trudna, lecz dobrze płatna, a przy tym satysfakcjonująca. Warto pamiętać, że ciąży na nim odpowiedzialność za powierzoną aparaturę, ładunki oraz współpracowników. Podlega też skrupulatnej kontroli pod kątem egzekwowania przepisów BHP. Niemniej jednak droga postępu zawodowego operatora HDS jest niebywale atrakcyjna i zdecydowanie należałoby ją rozważyć w kontekście udoskonalania swojej sytuacji materialnej i życiowej.

Kurs na wózki widłowe - jak wygląda egzamin?

Egzamin, podobnie jak kurs na operatora wózka widłowego, składa się z części teoretycznej i praktycznej. W tej pierwszej zdającemu zadaje się pięć pytań na temat pewnej grupy wehikułów. Do zaliczenia testu niezbędne jest udzielenie prawidłowej odpowiedzi na przynajmniej trzy z poruszonych zagadnień. Dopiero wówczas można przystąpić do egzaminu z części praktycznej. Na tym etapie kursant musi wykazać się umiejętnością kierowania wózkiem widłowym, w tym zdolnością do podnoszenia, opuszczenia oraz przewożenia towarów, jak również manewrowania pomiędzy ustawionymi przeszkodami. Czas trwania obu części egzaminu nie powinien przekraczać dwóch godzin.

Cena szkolenia - ile kosztuje kurs wózki widłowe i co obejmuje?

 • zajęcia teoretyczne i praktyczne
 • materiałów szkoleniowych oraz testów
 • egzamin

Obowiązująca cena za kurs na wózki widłowe to 600zł IIWJO, 800zł IWJO bez ukrytych opłat. Jesteśmy w pełni fachowym realizatorem wielorakich kursów, takich jak np. kurs na wózki widłowe. Wyśmienicie wypracowana baza szkoleniowa w zasięgu zajęć teoretycznych i praktycznych, a także idealnie przygotowani do realizacji określonych zadań szkoleniowych dydaktycy i specjaliści spełniają wszystkie potrzeby oraz oczekiwania zainteresowanych, oferując im kurs, w ramach którego uczą się, jak obsługiwać wózki widłowe. Posiadane uprawnienia bezapelacyjnie pozwalają na realizację zamierzeń, włącznie z organizacją egzaminów i wystawianiem stosownych zaświadczeń kwalifikacyjnych, co czyni z nas wartego zaufania podmiotu szkoleniowego.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych?

Celem kursu na wózki widłowe jest przygotowanie kandydatów na operatorów do profesjonalnej obsługi wózków widłowych w kategoriach I WJO, II WJO, a więc na wszystkie typy i rodzaje wózków funkcjonujących w UE. Prowadzone w naszym ośrodku w Bydgoszczy szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych i w rezultacie określone uprawnienia UDT dedykowane są osobom, które spełniają określone wymagania.

 • ukończone 18 lat,
 • stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy obsługującego wózki widłowe
 • dysponowanie określoną wiedzą teoretyczną oraz praktyką w zakresie obsługi wózków widłowych poświadczoną we wniosku przez ubiegającego się o uprawnienie UDT
 • pełna znajomość instrukcji eksploatacji znanego typu wózka (jezdniowego) oraz instrukcji BHP
 • znajomość wybranych zagadnień z zakresu przepisów prawnych dotyczących urządzeń transportu bliskiego
 • umiejętność praktycznej obsługi wózków widłowych, znajomość podstaw ich budowy
 • znajomość przepisów BHP

Kurs na wózki widłowe – jakie są kategorie uprawnień?

Zgodnie z zaleceniami Urzędu Dozoru Technicznego wyodrębnia się trzy podstawowe kategorie uprawnień, które zdobywają uczestnicy kursów na operatora wózka widłowego. Są to kolejno:

 • I WJO (nadrzędna) – upoważnia posiadaczy do obsługiwania różnego rodzaju pojazdów przeznaczonych do przewożenia towarów na niewielkie odległości; mogą mieć one rozmaitą wysokość podnoszenia oraz dowolny udźwig, dotyczy to również modeli ze zmiennym wysięgnikiem oraz unoszących operatorów;
 • II WJO (węższa) – osoby dysponujące tą kategorią uprawnień mogą posługiwać się tylko wózkami jezdniowymi o różnym typie napędu oraz wysokości unoszenia;
 • III WJO (najbardziej ograniczona) – operatorzy, którzy ukończyli ten kurs na wózki, mają możliwość kierowania tylko pojazdami widłowymi jezdniowymi, nie dotyczy to modeli wyposażonych w kabiny lub podesty do stania.

Przy staraniu się o uzyskanie kwalifikacji do posługiwania się tego typu sprzętem, trzeba zwrócić uwagę na rodzaj urządzenia, którym pracownik ma zamiar operować w przyszłości.

Ostatnio zrealizowane kursy:

szkolenie kurs żurawia wieżowego Grudziądz, kurs operator suwnic Lipno, szkolenie operator żurawi przenośnych typu HDS Szubin, szkolenie wciągarki i wciągniki Sępólno Krajeńskie, szkolenie żuraw wieżowy Solec Kujawski, szkolenie podnośniki Toruń, uprawnienia na żuraw budowlany Mogilno, kurs obsługi suwnic/cięgników Żnin, kurs na wózki widłowe Chełmża, kurs operator suwnicy z poziomu (0) roboczego IIS Brodnica, uprawnienia na operatora wózków widłowych Nakło nad Notecią, kurs HDS - operator żurawi przenośnych Aleksandrów Kujawski, kurs na podnośniki Rypin, szkolenie HDS Chełmno, kurs konserwator suwnic Świecie, wciągniki i wciągarki ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia Ciechocinek, kurs na suwnice Koronowo, kurs suwnice Kruszwica, szkolenie na operatora żurawia Janikowo, kurs BHP Tuchola, kurs na żurawie przenośne Inowrocław, kurs operator żurawi wieżowych Bydgoszcz, uprawnienia na wózki widłowe - jezdniowe Włocławek, kurs wózki widłowe Golub-Dobrzyń, kurs suwnice Wąbrzeźno, kurs i uprawnienia na operatora suwnic Nakło nad Notecią

Oferta na kurs żurawia wieżowego Bydgoszcz

Kontakt z nami

  663 410 645

Pon-Pt 9:00 do 16:00, Sobota: 10:00 do 14:00, Niedziela: nieczynne

© wszystkie prawa zastrzeżone