Kurs UDT Koronowo

Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy w Koronowie?

Zapraszamy do nas!

W kursach i egzaminach organizowanych do tej pory przez nasze stowarzyszenie wzięło udział już ponad 70 tysięcy osób.

Zadzwoń już dziś 663 410 645 i dowiedz się więcej!

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Miasta Kujawsko-pomorskie Kurs UDT Koronowo

Kurs UDT Koronowo

Potrzebujesz takich kursów jak: kurs wózki widłowe, kurs podnośniki, kurs żurawia wieżowego lub kurs HDS w Koronowie? Jesteśmy tu po to, żeby Ci doradzić i pomóc.

Zapoznaj się z usługami, które oferujemy i wybierz rozwiązanie, którego najbardziej potrzebujesz. Zostaw nam trochę podstawowych informacji dotyczących Twoich pragnień, a postaramy się przystosować naszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Zadzwoń, a Nasi doradcy załatwią wszystko za Ciebie!

W 1961 roku rozpoczęliśmy naszą działalność na rynku polskim. Było to już ponad sześćdziesiąt lat temu. Wizją naszej instytucji jest maksymalizowanie satysfakcji naszych kontrahentów przez dostarczanie usług najwyższej jakości w niezwykle niewygórowanej cenie dzięki używaniu niekonwencjonalnych rozwiązań organizacyjnych oraz technicznych. Działamy nad organizowaniem kursów (kurs podnośniki, kurs wózki widłowe, kurs żurawia wieżowego, kurs HDS) nieprzerwanie od wielu lat. Nasze wartości są podstawą naszej działalności. Kierujemy się nimi we wszystkich postanowieniach oraz poczynaniach. Dzięki nim nasi podwładni każdorazowo proponują naszym petentom rozwiązania najwyższej klasy. Gorliwie wierzymy w budowanie stabilnych więzi partnerskich, dzielenie się doświadczeniem oraz uczciwość i dostępność w każdej chwili. Wartości te są głęboko zakorzenione w istocie naszej spółki, a każdy nasz pracownik z dumą je kontynuuje i upowszechnia. Wypracowane na przestrzeni lat kompetencja i doświadczenie pozwoliły zbudować grunt pod realizację niezwykle rozwiniętych projektów. W ten sposób stale podnosimy zaufanie. Dziś, jutro, zawsze.

Kurs na operatora żurawia w Bydgoszczy

Celem naszej firmy jest zdobycie Państwa zaufania oraz zagwarantowanie Państwu komfortu korzystania z naszej oferty. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Kurs żurawia wieżowego Koronowo lub Kurs podnośniki Koronowo niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) Naszym podstawowym motywem było oraz jest do dnia dzisiejszego wywoływać poparcie naszych teraźniejszych, jak i przyszłych klientów.

Ogólnie panuje mylne przekonanie, że, żeby ulepszyć swoje perspektywy na rynku pracy, należy uzyskać specjalistyczne wykształcenie. Taka okoliczność skazywałaby pracowników fizycznych, obejmujących z resztą najznaczniejszy procent osób zatrudnionych w Polsce, na stałą pensję bez sposobności rozwoju i awansu. Tymczasem w rzeczywistości możliwość odniesienia sukcesu zawodowego uzależniona jest od nieprzerwanego rozszerzania kompetencji, niezależnie od branży. Jednym z ciekawych i niewątpliwie wyjątkowo przyszłościowych rozwiązań jest kurs obsługi HDS. Hydrauliczny dźwig samochodowy (inaczej HDS) to maszyna szczególnie często używana w pracach związanych z przewozem. Przyrząd znany pod nazwą „żurawia przenośnego” umożliwia załadunek, rozładunek oraz transport gabarytów bez potrzeby korzystania z innych urządzeń.

Zajęcia teoretyczne w ramach kursu eksploatacji żurawi prowadzone przez osobę posiadająca wiedzę merytoryczną w zakresie obsługi. Uczestnicy kursu dostają od pracowników Urzędu Dozoru Technicznego materiały treningowe w formie skryptu papierowego lub elektronicznego. Kurs na HDS to także zajęcia praktyczne. Prowadzone są one przez instruktorów posiadających adekwatne kompetencje z zakresu obsługi żurawi. Zajęcia praktyczne realizowane są z zastosowaniem urządzenia spełniającego wszystkie wymagania dozoru technicznego, w szczególności powinno mieć ważne badania okresowe wykonywane przed Urząd Dozoru Technicznego oraz kryteria BHP. Miejsce ćwiczeń praktycznych powinno być jednoznacznie oznakowane. Przed podjęciem pracy uczestnicy kursu zgodnie z wymogami Urzędu Dozoru Technicznego są zaznajomieni ze specyfiką danego urządzenia. Jeśli egzamin odbywa się w zakładzie pracy to przed testem należy przygotować księgę rewizyjną urządzenia w której jest pozytywna decyzja UDT oraz wpis restauratora.

Ze względu na swoje właściwości HDS jest stosowany przede wszystkim w pracach ogólnobudowlanych, działaniach magazynowych, logistycznych, a także wielu różnych, nierzadko nietypowych realizacjach: w środowisku komunalnym, fabrycznym, a nawet leśnym. Do obsługi żurawi obowiązkowe jest dysponowanie odpowiednimi kompetencjami zawodowymi. Na rynku można znaleźć bardzo dużo ofert pracy na stanowisko operatora HDS, nie tylko w kraju lecz także za granicą. Sam kurs obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, kierowane przez profesjonalistów z branży. W trakcie kursu na operatora HDS omówione zostają wszystkie najważniejsze elementy pracy operatora HDS-u zaczynając od kwestii formalnych, technicznych przez przepisy BHP aż do eksploatacji urządzeń.

Filarem na jakim budujemy nasz program jest moralność oraz najdoskonalsza klasa świadczonych usług. Doceniamy naszych współpracowników, odbiorców, dostawców oraz ich potrzeby. Z szacunkiem podchodzimy do każdego zadania, postępując zgodnie z postanowieniami umów. W stosunkach z naszymi klientami, wspólnikami oraz współpracownikami jesteśmy bezpośredni, wiarygodni i jednoznaczni. Mamy świadomość, iż plastyczność oraz umiejętność dopasowywania się do zmieniających się warunków – była, jest i będzie – naszym atutem. Pamiętając o tym, staramy się ten atut wykorzystywać tworząc schematy konsolidacji z klientami oparte na ich faktycznych potrzebach i logicznych możliwościach. Naszą podstawową dyrektywą jest udzielenie naszym nabywcom dostępu do jasnej informacji na temat kosztów udzielanych przez nas usług. W dowolnej chwili możecie Państwo zażądać takich wiadomości drogą elektroniczną, za pośrednictwem wskazanego e-maila, czy telefonicznie podczas rozmowy z naszym doradcą. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, wskazując: najwydajniejsze, najsolidniejsze oraz najtańsze - rozwiązania. Dzięki temu oszczędzamy Twój czas i portfel. Codziennie pracujemy na Twoje zaufanie!

Skontaktuj się już dziś!
Tel. 663 410 645 Mail: biuro@udt-bydgoszcz.pl
Godziny otwarcia w godzinach od 9 do 16 poniedziałek - piątek

Charakterystyka organizowanych kursów na wózki widłowe (jezdniowe)

Zgodnie z indywidualnymi potrzebami kursantów dostosowujemy terminy i godziny zajęć. Kurs na wózki widłowe obejmuje wykłady prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Uczestnicy zajęć w części teoretycznej otrzymują materiały dydaktyczne w formie drukowanej lub elektronicznej. Na zajęciach praktycznych uczymy bezpiecznej obsługi tych pojazdów. Kurs na wózki kończy się egzaminem, a w przypadku jego zaliczenia dochodzi do wręczenia stosownych uprawnień.

Dlaczego szkolenie na wózki widłowe?

 • Nasza firma przygotowuje kurs, w którego trakcie partycypanci dowiadują się, jak dobrze eksploatować wózki widłowe. Udział w takim szkoleniu pozwala na zdobycie oraz rozwijanie predyspozycji w tej dziedzinie.
 • Kursant może później przystąpić do egzaminu zawodowego, którego zdanie zapewnia mu nabycie należnych umiejętności, potwierdzonych stosownym certyfikatem.
 • Dysponowanie takim dokumentem ułatwia danej jednostce znalezienie pracy w fachu operatora wózka widłowego.

Odwiedź nas

Główny obszar naszej działalności to województwo kujawsko-pomorskie, Koronowo oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Nasza oferta w Koronowie

 • Kurs podnośniki
 • Kurs na wózki widłowe
 • Kurs HDS - Operator żurawi przenośnych
 • Kurs operator suwnic
 • Kursy i uprawnienia F-gazy
 • Szkolenie środki ochrony roślin
 • Szkolenie BHP dla osób na stanowisku kierowniczym i pracodawców

Jeśli posiadasz pytania, namawiamy do kontaktu z nami - objaśnimy detale techniczne i praktyczne oraz zaproponujemy najdogodniejsze dla obu stron wyjście.

FAQ

Co po szkoleniu HDS?

Po ukończeniu szkolenia kandydat na operatora może podejść do Państwowego egzaminu. Adekwatnie wykwalifikowany operator, który pomyślnie przeszedł kurs HDS, posiada szeroką wiedzę dotyczącą użytkowania oraz konfiguracji żurawia, podstaw odpowiedniej obsługi oraz procedur używanych podczas wypadku lub usterki. Kurs dotyczy dźwigów stacjonarnych, przenośnych, przewoźnych, a także samojezdnych (montowanych na pojazdach). Zaliczony egzamin owocuje otrzymaniem bezterminowego świadectwa kwalifikacyjnego UDT, dzięki któremu można pracować na stanowisku operatora HDS. Upoważnia ono do eksploatacji wszystkich typów hydraulicznych dźwigów samochodowych – każdej marki, o dowolnym udźwigu, wysięgu bądź osprzęcie dodatkowym (chwytaki, wciągarki itp.). Operatorem HDS może zostać każdy, kto ma ukończone 18 lat, wykształcenie podstawowe i cieszy się stanem zdrowia umożliwiającym bezproblemowe praktykowanie zawodu. Musi on także pozytywnie sfinalizować kurs na HDS. Sama praca operatora HDS jest trudna, lecz dobrze płatna, a przy tym satysfakcjonująca. Warto pamiętać, że ciąży na nim odpowiedzialność za przekazaną aparaturę, towary oraz współpracowników. Podlega też skrupulatnej kontroli pod kątem respektowania przepisów BHP. Niemniej jednak droga rozwoju zawodowego operatora HDS jest bardzo atrakcyjna i zdecydowanie należałoby ją rozważyć w kontekście polepszania swojej sytuacji materialnej i życiowej.

Kurs na wózki widłowe - jak wygląda egzamin?

Egzamin, podobnie jak kurs na operatora wózka widłowego, składa się z części teoretycznej i praktycznej. W tej pierwszej zdającemu zadaje się pięć pytań na temat pewnej grupy wehikułów. Do zdania sprawdzianu konieczne jest udzielenie prawidłowej odpowiedzi na przynajmniej trzy spośród poruszonych zagadnień. Dopiero wówczas można przystąpić do egzaminu z części praktycznej. Na tym etapie kursant musi wykazać się umiejętnością kierowania wózkiem widłowym, w tym zdolnością do podnoszenia, opuszczenia oraz przewożenia towarów, jak również manewrowania pomiędzy ustawionymi przeszkodami. Czas trwania obu części egzaminu nie powinien przekraczać dwóch godzin.

Cena szkolenia - ile kosztuje kurs wózki widłowe i co obejmuje?

 • zajęcia teoretyczne i praktyczne
 • materiałów szkoleniowych oraz testów
 • egzamin

Obecna opłata za kurs na wózki widłowe to 600zł IIWJO, 800zł IWJO bez ukrytych opłat. Jesteśmy w pełni uprawnionym realizatorem wielorakich kursów, takich jak np. kurs na wózki widłowe. Idealnie zorganizowana baza szkoleniowa w obszarze zajęć teoretycznych i praktycznych, a także rewelacyjnie wyszkoleni do realizacji konkretnych zadań szkoleniowych dydaktycy oraz rzeczoznawcy spełniają wszelkie potrzeby oraz wymagania uczestników, oferując im kurs, w ramach którego szkolą się, jak obsługiwać wózki widłowe. Posiadane uprawnienia dogłębnie pozwalają na realizację przedsięwzięć, włącznie z organizacją egzaminów i wystawianiem odpowiednich zaświadczeń kwalifikacyjnych, co czyni z nas wartego zaufania podmiotu szkoleniowego.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych?

Celem kursu na wózki widłowe jest przygotowanie kandydatów na operatorów do profesjonalnej obsługi wózków widłowych w kategoriach I WJO, II WJO, a więc na wszystkie typy i rodzaje wózków funkcjonujących w UE. Prowadzone w naszym ośrodku w Bydgoszczy szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych i w rezultacie określone uprawnienia UDT dedykowane są osobom, które spełniają określone wymagania.

 • ukończone 18 lat,
 • stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy obsługującego wózki widłowe
 • dysponowanie określoną wiedzą teoretyczną oraz praktyką w zakresie obsługi wózków widłowych poświadczoną we wniosku przez ubiegającego się o uprawnienie UDT
 • pełna znajomość instrukcji eksploatacji znanego typu wózka (jezdniowego) oraz instrukcji BHP
 • znajomość wybranych zagadnień z zakresu przepisów prawnych dotyczących urządzeń transportu bliskiego
 • umiejętność praktycznej obsługi wózków widłowych, znajomość podstaw ich budowy
 • znajomość przepisów BHP

Kurs na wózki widłowe – jakie są kategorie uprawnień?

Zgodnie z zaleceniami Urzędu Dozoru Technicznego wyodrębnia się trzy podstawowe kategorie uprawnień, które zdobywają uczestnicy kursów na operatora wózka widłowego. Są to kolejno:

 • I WJO (nadrzędna) – upoważnia posiadaczy do obsługiwania różnego rodzaju pojazdów przeznaczonych do przewożenia towarów na niewielkie odległości; mogą mieć one rozmaitą wysokość podnoszenia oraz dowolny udźwig, dotyczy to również modeli ze zmiennym wysięgnikiem oraz unoszących operatorów;
 • II WJO (węższa) – osoby dysponujące tą kategorią uprawnień mogą posługiwać się tylko wózkami jezdniowymi o różnym typie napędu oraz wysokości unoszenia;
 • III WJO (najbardziej ograniczona) – operatorzy, którzy ukończyli ten kurs na wózki, mają możliwość kierowania tylko pojazdami widłowymi jezdniowymi, nie dotyczy to modeli wyposażonych w kabiny lub podesty do stania.

Przy staraniu się o uzyskanie kwalifikacji do posługiwania się tego typu sprzętem, trzeba zwrócić uwagę na rodzaj urządzenia, którym pracownik ma zamiar operować w przyszłości.

Ostatnio zrealizowane kursy:

kurs HDS Mogilno, kurs BHP Rypin, kurs operator suwnic Żnin, kurs podnośniki Świecie, kurs konserwator suwnic Inowrocław, szkolenie obsługi suwnic/cięgników Toruń, wciągniki i wciągarki ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia Lipno, szkolenie kurs żurawia wieżowego Bydgoszcz, kurs HDS - operator żurawi przenośnych Szubin, uprawnienia na wózki widłowe - jezdniowe Kruszwica, szkolenie wciągarki i wciągniki Golub-Dobrzyń, uprawnienia na operatora wózków widłowych Włocławek, kurs i uprawnienia na operatora suwnic Chełmża, kurs suwnice Aleksandrów Kujawski, kurs na suwnice Koronowo, kurs suwnice Nakło nad Notecią, kurs operator żurawi przenośnych typu HDS Ciechocinek, kurs operator suwnicy z poziomu (0) roboczego IIS Brodnica, uprawnienia na żuraw budowlany Chełmno, kurs żuraw wieżowy Wąbrzeźno, kurs operator żurawi wieżowych Janikowo, szkolenie na podnośniki Grudziądz, kurs wózki widłowe Tuchola, szkolenie na operatora żurawia Solec Kujawski, kurs na żurawie przenośne Sępólno Krajeńskie, kurs na wózki widłowe Mogilno

Oferta na kurs żurawia wieżowego Bydgoszcz

Kontakt z nami

  663 410 645

Pon-Pt 9:00 do 16:00, Sobota: 10:00 do 14:00, Niedziela: nieczynne

© wszystkie prawa zastrzeżone