Kurs UDT Szubin

Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy w Szubinie?

Zapraszamy do nas!

W kursach i egzaminach organizowanych do tej pory przez nasze stowarzyszenie wzięło udział już ponad 70 tysięcy osób.

Zadzwoń już dziś 663 410 645 i dowiedz się więcej!

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Miasta Kujawsko-pomorskie Kurs UDT Szubin

Kurs UDT Szubin

Potrzebujesz takich kursów jak: kurs podnośniki, kurs wózki widłowe, kurs żurawia wieżowego lub kurs HDS w Szubinie? Jesteśmy tu, żeby Ci pomóc. Skorzystaj z naszego doświadczenia.

Poznaj nasze rozwiązania! Zostaw nam kilka podstawowych informacji dotyczących Twoich wymagań, a postaramy się dostosować naszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Zadzwoń, a Nasi doradcy załatwią wszystko za Ciebie!

Nasza firma weszła na rynek polski w 1961 roku, już ponad trzydzieści lat temu. Wizją naszej spółki jest maksymalizowanie satysfakcji naszych kontrahentów poprzez świadczenie usług najwyższej klasy w bardzo przystępnej cenie dzięki wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań organizacyjnych i technologicznych. Każdnego dnia zajmujemy się organizowaniem kursów zawodowych, takich jak: kurs podnośniki, kurs wózki widłowe, kurs żurawia wieżowego, kurs HDS. Dzięki zaangażowaniu zespołu pracujemy dla dobra naszych wspólników, usługobiorców, partnerów oraz firmy. Wzajemne zaufanie, poszanowanie, duma z wykonywanej pracy oraz wzajemnych sukcesów przyczynia się efektywnej współpracy w naszej jednostce. Gorliwie wierzymy w budowanie długotrwałych relacji partnerskich, dzielenie się doświadczeniem oraz uczciwość oraz dostępność w dowolnej chwili. Wartości te są dogłębnie zakorzenione w istocie naszej instytucji, a każdy nasz podwładny z dumą je podtrzymuje i rozpowszechnia. To dzięki Wam wypatrujemy niebanalnych rozwiązań i wprawnie chwytamy okazje na realizowanie czegoś nowego.

Kurs na wózki widłowe Bydgoszcz

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, co w połączeniu z przygotowaniem sprzętowym oraz organizacyjnym pozwala nam uskutecznić każde zlecenie. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Kurs żurawia wieżowego Szubin lub Kurs podnośniki Szubin niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) Naszym nadrzędnym zamiarem było oraz jest do dnia dzisiejszego budzić poparcie naszych teraźniejszych, jak i spodziewanych klientów.

Ze względu na swoje właściwości HDS jest wykorzystywany przede wszystkim w robotach ogólnobudowlanych, działaniach magazynowych, logistycznych, a także wielu różnych, nierzadko unikalnych realizacjach: w środowisku miejskim, przemysłowym, a nawet leśnym. Do eksploatacji żurawi konieczne jest dysponowanie odpowiednimi umiejętnościami zawodowymi. Na rynku można znaleźć bardzo dużo ofert pracy na stanowisko operatora HDS, nie tylko w kraju lecz także za granicą. Sam kurs obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, realizowane przez specjalistów z branży. W trakcie kursu na operatora HDS omówione zostają wszystkie najważniejsze elementy profesji operatora HDS-u zaczynając od kwestii formalnych, technicznych przez regulaminy BHP aż do eksploatacji urządzeń.

Zajęcia teoretyczne w ramach kursu obsługi dźwigów realizowane przez osobę posiadająca wiedzę merytoryczną w obrębie obsługi. Uczestnicy kursu otrzymują od pracowników Urzędu Dozoru Technicznego materiały edukacyjne w formie skryptu papierowego lub elektronicznego. Kurs na HDS to także zajęcia praktyczne. Realizowane są one przez instruktorów mających adekwatne kwalifikacje z zakresu eksploatacji żurawi. Zajęcia praktyczne przeprowadzane są z wykorzystaniem urządzenia spełniającego wszystkie kryteria dozoru technicznego, w szczególności powinno mieć aktualne badania okresowe wykonywane przed Urząd Dozoru Technicznego oraz kryteria BHP. Miejsce ćwiczeń praktycznych powinno być jednoznacznie oznakowane. Przed podjęciem pracy partycypanci kursu zgodnie z wymogami Urzędu Dozoru Technicznego są zaznajomieni ze specyfiką danego urządzenia. Jeśli egzamin odbywa się w zakładzie pracy to przed egzaminem należy przygotować księgę rewizyjną urządzenia w której jest pozytywna decyzja UDT oraz wpis restauratora.

Powszechnie panuje bezpodstawne wyobrażenie, że, aby polepszyć swoje możliwości na rynku pracy, należy uzyskać specjalistyczne wykształcenie. Taka okoliczność skazywałaby pracowników fizycznych, obejmujących z resztą najznaczniejszy procent osób zatrudnionych w Polsce, na stałą pensję bez możliwości rozwoju i awansu. Tymczasem w rzeczywistości szansa odniesienia sukcesu zawodowego uzależniona jest od wytrwałego zwiększania kwalifikacji, niezależnie od branży. Jednym z świeżych i zdecydowanie bardzo perspektywicznych rozwiązań jest kurs obsługi HDS. Hydrauliczny dźwig samochodowy (inaczej HDS) to maszyna szczególnie często wykorzystywana w pracach związanych z przewozem. Sprzęt znany pod nazwą „żurawia przenośnego” pozwoli na załadunek, rozładunek oraz tranzyt gabarytów bez konieczności korzystania z pozostałych urządzeń.

Ciągle śledzimy potrzeby i życzenia Konsumentów - każdy posiada indywidualne potrzeby i wymagania. Zatem przygotowaliśmy odpowiedni pakiet usług dla osób potrzebujących odbyć kurs zawodowy wstępny. Mnogość proponowanych rozwiązań zaświadcza o naszej elastyczności w adaptowaniu się do potrzeb naszych kontrahentów i sprawności tworzenia z nimi relacji. Zawsze stosujemy nieszablonowe i praktyczne rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta. Wiemy, że zadowolenie klienta jest najważniejsze. Dzięki temu z większością naszych klientów współpracujemy od wielu lat. Sukcesy osiągane przez naszych klientów są również naszym sukcesem. Naszą fundamentalną zasadą jest zagwarantowanie naszym kontrahentom dostępu do jednoznacznej informacji na temat kosztów udzielanych przez nas usług. W każdej chwili możecie Państwo zażądać takich informacji drogą internetową, za pośrednictwem wskazanego e-maila, czy telefonicznie podczas konwersacji z naszym konsultantem. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, proponując: najtrafniejsze, najsolidniejsze oraz najtańsze - rozwiązania. Dzięki temu dbamy o Twój czas i portfel. Systematycznie pracujemy na Twoje zaufanie!

Charakterystyka organizowanych kursów na wózki widłowe (jezdniowe)

Zgodnie z indywidualnymi potrzebami kursantów dostosowujemy terminy i godziny zajęć. Kurs na wózki widłowe obejmuje wykłady prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Uczestnicy zajęć w części teoretycznej otrzymują materiały dydaktyczne w formie drukowanej lub elektronicznej. Na zajęciach praktycznych uczymy bezpiecznej obsługi tych pojazdów. Kurs na wózki kończy się egzaminem, a w przypadku jego zaliczenia dochodzi do wręczenia stosownych uprawnień.

Dlaczego szkolenie na wózki widłowe?

 • Nasza instytucja przygotowuje kurs, w którego trakcie uczestnicy dowiadują się, jak poprawnie eksploatować wózki widłowe. Udział w takim szkoleniu umożliwi uzyskanie oraz poprawianie predyspozycji w tejże branży.
 • Kursant może później przystąpić do egzaminu zawodowego, którego zdanie umożliwia mu osiągnięcie optymalnych kwalifikacji, potwierdzonych stosownym dokumentem.
 • Dysponowanie takim certyfikatem ułatwia danej osobie znalezienie pracy w fachu operatora wózka widłowego.

Działamy na terenie

Obszar naszej działalności to województwo kujawsko-pomorskie, Szubin oraz okoliczne miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Oferta naszej firmy w Szubinie

 • Kurs podnośniki
 • Kurs na wózki widłowe
 • Kurs HDS - Operator żurawi przenośnych
 • Szkolenie operator suwnic
 • Kurs operator dźwigu towarowego
 • Szkolenie BHP dla osób na stanowisku robotniczym
 • Szkolenie BHP dla osób na stanowisku kierowniczym i pracodawców

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania - nie czekaj zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Najczęściej zadawane pytania

Co po szkoleniu HDS?

Po ukończeniu szkolenia kandydat na operatora może przystąpić do Państwowego egzaminu. Przyzwoicie wykwalifikowany operator, który bezproblemowo przeszedł kurs HDS, ma obszerną wiedzę dotyczącą wykorzystania i konfiguracji żurawia, wytycznych poprawnej eksploatacji oraz metod stosowanych podczas wypadku bądź usterki. Kurs dotyczy dźwigów stacjonarnych, przenośnych, przewoźnych, a także samojezdnych (stawianych na pojazdach). Zaliczony egzamin skutkuje uzyskaniem długotrwałego zaświadczenia kwalifikacyjnego UDT, dzięki któremu można pracować na stanowisku operatora HDS. Upoważnia ono do eksploatacji wszystkich rodzajów hydraulicznych dźwigów samochodowych – dowolnej marki, o dowolnym udźwigu, wysięgu lub osprzęcie dodatkowym (chwytaki, wciągarki itp.). Operatorem HDS może zostać każdy, kto ma ukończone 18 lat, wykształcenie podstawowe i cieszy się stanem zdrowia pozwalającym na bezproblemowe wykonywanie fachu. Musi on także pozytywnie przebyć kurs na HDS. Sama praca operatora HDS jest trudna, lecz dobrze płatna, a przy tym satysfakcjonująca. Warto pamiętać, że ciąży na nim odpowiedzialność za powierzoną maszynę, ekwipunki oraz współpracowników. Podlega też ścisłej kontroli pod kątem przestrzegania przepisów BHP. Niemniej jednak droga progresu zawodowego operatora HDS jest niezwykle atrakcyjna i niewątpliwie należałoby ją rozważyć w kontekście polepszania swojej sytuacji materialnej i życiowej.

Kurs na wózki widłowe - jak wygląda egzamin?

Egzamin, podobnie jak kurs na operatora wózka widłowego, składa się z części teoretycznej i praktycznej. W tej pierwszej zdającemu zadaje się pięć pytań na temat konkretnej kategorii pojazdów. Do zdania testu konieczne jest udzielenie dobrej odpowiedzi na przynajmniej trzy spośród poruszonych zapytań. Dopiero wówczas można przystąpić do egzaminu z części praktycznej. Na tym etapie kursant musi wykazać się umiejętnością kierowania wózkiem widłowym, w tym zdolnością do podnoszenia, opuszczenia oraz przewożenia towarów, jak również manewrowania pomiędzy ustawionymi przeszkodami. Czas trwania obu części egzaminu nie powinien przekraczać dwóch godzin.

Cena szkolenia - ile kosztuje kurs wózki widłowe i co obejmuje?

 • zajęcia teoretyczne i praktyczne
 • materiałów szkoleniowych oraz testów
 • egzamin

Obecna opłata za kurs na wózki widłowe to 600zł IIWJO, 800zł IWJO bez ukrytych opłat. Jesteśmy w pełni kompetentnym inicjatorem wielorakich kursów, takich jak np. kurs na wózki widłowe. Świetnie zaaranżowana baza szkoleniowa w zakresie zajęć teoretycznych i praktycznych, a także świetnie wyszkoleni do realizacji określonych zadań szkoleniowych instruktorzy i specjaliści spełniają wszelkie potrzeby oraz pragnienia uczestników, oferując im kurs, w ramach którego szkolą się, jak obsługiwać wózki widłowe. Posiadane zezwolenia całkowicie zezwalają na realizację przedsięwzięć, włącznie z organizacją egzaminów i wystawianiem stosownych zaświadczeń kwalifikacyjnych, co czyni z nas godnego zaufania podmiotu szkoleniowego.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych?

Celem kursu na wózki widłowe jest przygotowanie kandydatów na operatorów do profesjonalnej obsługi wózków widłowych w kategoriach I WJO, II WJO, a więc na wszystkie typy i rodzaje wózków funkcjonujących w UE. Prowadzone w naszym ośrodku w Bydgoszczy szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych i w rezultacie określone uprawnienia UDT dedykowane są osobom, które spełniają określone wymagania.

 • ukończone 18 lat,
 • stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy obsługującego wózki widłowe
 • dysponowanie określoną wiedzą teoretyczną oraz praktyką w zakresie obsługi wózków widłowych poświadczoną we wniosku przez ubiegającego się o uprawnienie UDT
 • pełna znajomość instrukcji eksploatacji znanego typu wózka (jezdniowego) oraz instrukcji BHP
 • znajomość wybranych zagadnień z zakresu przepisów prawnych dotyczących urządzeń transportu bliskiego
 • umiejętność praktycznej obsługi wózków widłowych, znajomość podstaw ich budowy
 • znajomość przepisów BHP

Kurs na wózki widłowe – jakie są kategorie uprawnień?

Zgodnie z zaleceniami Urzędu Dozoru Technicznego wyodrębnia się trzy podstawowe kategorie uprawnień, które zdobywają uczestnicy kursów na operatora wózka widłowego. Są to kolejno:

 • I WJO (nadrzędna) – upoważnia posiadaczy do obsługiwania różnego rodzaju pojazdów przeznaczonych do przewożenia towarów na niewielkie odległości; mogą mieć one rozmaitą wysokość podnoszenia oraz dowolny udźwig, dotyczy to również modeli ze zmiennym wysięgnikiem oraz unoszących operatorów;
 • II WJO (węższa) – osoby dysponujące tą kategorią uprawnień mogą posługiwać się tylko wózkami jezdniowymi o różnym typie napędu oraz wysokości unoszenia;
 • III WJO (najbardziej ograniczona) – operatorzy, którzy ukończyli ten kurs na wózki, mają możliwość kierowania tylko pojazdami widłowymi jezdniowymi, nie dotyczy to modeli wyposażonych w kabiny lub podesty do stania.

Przy staraniu się o uzyskanie kwalifikacji do posługiwania się tego typu sprzętem, trzeba zwrócić uwagę na rodzaj urządzenia, którym pracownik ma zamiar operować w przyszłości.

Ostatnio zrealizowane kursy:

kurs wózki widłowe Kruszwica, kurs suwnice Szubin, kurs wciągarki i wciągniki Inowrocław, kurs HDS Janikowo, kurs operator żurawi przenośnych typu HDS Włocławek, szkolenie na wózki widłowe Golub-Dobrzyń, kurs i uprawnienia na operatora suwnic Koronowo, kurs podnośniki Świecie, kurs HDS - operator żurawi przenośnych Grudziądz, uprawnienia na żuraw budowlany Brodnica, kurs żuraw wieżowy Tuchola, kurs na suwnice Chełmno, uprawnienia na wózki widłowe - jezdniowe Nakło nad Notecią, szkolenie na operatora żurawia Mogilno, kurs operator suwnicy z poziomu (0) roboczego IIS Toruń, kurs operator żurawi wieżowych Aleksandrów Kujawski, szkolenie na żurawie przenośne Solec Kujawski, kurs BHP Chełmża, kurs obsługi suwnic/cięgników Rypin, kurs konserwator suwnic Żnin, szkolenie kurs żurawia wieżowego Bydgoszcz, uprawnienia na operatora wózków widłowych Lipno, szkolenie na podnośniki Sępólno Krajeńskie, szkolenie suwnice Ciechocinek, szkolenie operator suwnic Wąbrzeźno, wciągniki i wciągarki ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia Kruszwica

Szkolenie na operatora żurawia Bydgoszcz

Kontakt z nami

  663 410 645

Pon-Pt 9:00 do 16:00, Sobota: 10:00 do 14:00, Niedziela: nieczynne

© wszystkie prawa zastrzeżone