Kurs UDT Żnin

Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy w Żninie?

Zapraszamy do nas!

W kursach i egzaminach organizowanych do tej pory przez nasze stowarzyszenie wzięło udział już ponad 70 tysięcy osób.

Zadzwoń już dziś 663 410 645 i dowiedz się więcej!

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Miasta Kujawsko-pomorskie Kurs UDT Żnin

Kurs UDT Żnin

Szukasz szkolenia zawodowego w Żninie? Jesteśmy tu, żeby Ci pomóc. Skorzystaj z naszego doświadczenia.

Oferujemy okazję opanowania wiedzy i umiejętności przy obsłudze żurawi przeładunkowych oraz przenośnych. Dzięki nam nabędziesz umiejętności konieczne dla sprawnej obsługi żurawia wieżowego, przygotujemy Cię także do egzaminu przed Urzędem Dozoru Technicznego. W ofercie posiadamy także kurs na wózki widłowe, którego celem jest przygotowanie kandydatów na operatorów do profesjonalnej obsługi wózków widłowych w kategoriach I WJO, II WJO, a więc na wszystkie typy i rodzaje wózków funkcjonujących w UE.

Jeżeli interesujesz się takimi szkoleniami jak: kurs wózki widłowe, kurs żurawia wieżowego, kurs HDS, kurs podnośniki, nie mogłeś trafić lepiej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Wizją naszej instytucji jest maksymalizowanie satysfakcji naszych kontrahentów poprzez dostarczanie usług najwyższej jakości w niezwykle niewygórowanej cenie dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań organizacyjnych oraz technologicznych. Zazwyczaj pracujemy nad przeprowadzaniem kursów zawodowych, takich jak: kurs podnośniki, kurs wózki widłowe, kurs żurawia wieżowego, kurs HDS. Pasja z jaką służymy w niniejszej branży sprawia, że nieprzerwanie poszukujemy nowych rowiązań i wytyczamy sobie śmiałe cele. Podwładni wspólnie przyznają swoją odpowiedzialność za przedstawienie konsumentom oraz wspólnikom jak najefektywniejszych wyjść. Koncentrujemy się na jakości, efektywności i ekonomiczności. Przyjmujemy odpowiedzialność za nasze transakcje i wspólne ideały. To dzięki Waszemu zainteresowaniu, pomysłowości oraz inicjatywie tak daleko zaszliśmy!

Kurs podnośniki Bydgoszcz

Celem naszej firmy jest uzyskanie Państwa zaufania oraz zapewnienie Państwu komfortu korzystania z naszej oferty. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Kurs żurawia wieżowego Żnin lub Kurs podnośniki Żnin niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) Naszym planem jest być liderem zmian! Chcemy aby klienci dostawali od nas sposób zlikwidowania swoich kłopotów oraz aby propagowali te rozwiązania pozostałym. Dzięki temu rozwiniemy swoje kwalifikacje nie tylko w Żninie, ale także w całej Polsce. Osiągając tenże projekt, dążymy do osiągnięcia pozycji prowadzącego dostawcy usług w branży szkoleniowo-edukacyjnej.

Powszechnie panuje fałszywe wyobrażenie, że, żeby polepszyć swoje możliwości na rynku pracy, należy nabyć specjalistyczne wykształcenie. Taka sytuacja skazywałaby pracowników fizycznych, przedstawiających z resztą najwyższy odsetek osób zatrudnionych w Polsce, na stałą pensję bez perspektyw rozwoju i awansu. Jednak w rzeczywistości szansa odniesienia sukcesu zawodowego uzależniona jest od nieprzerwanego poprawiania kompetencji, niezależnie od branży. Jednym z świeżych i niewątpliwie niezwykle perspektywicznych rozwiązań jest kurs obsługi HDS. Hydrauliczny dźwig samochodowy (czyli HDS) to maszyna szczególnie powszechnie używana w pracach związanych z przewozem. Sprzęt znany pod nazwą „żurawia przenośnego” umożliwia załadunek, rozładunek oraz transport gabarytów bez konieczności korzystania z innych urządzeń.

Zajęcia teoretyczne w ramach kursu obsługi żurawi realizowane przez osobę dysponująca wiedzę merytoryczną w obszarze obsługi. Partycypanci kursu otrzymują od pracowników Urzędu Dozoru Technicznego materiały treningowe w formie skryptu papierowego lub elektronicznego. Kurs na HDS to także zajęcia praktyczne. Prowadzone są one przez instruktorów posiadających stosowne kompetencje z zakresu eksploatacji żurawi. Zajęcia praktyczne realizowane są z zastosowaniem urządzenia spełniającego wszystkie kryteria dozoru technicznego, w szczególności powinno mieć ważne badania okresowe wykonywane przed Urząd Dozoru Technicznego oraz wymagania BHP. Miejsce ćwiczeń praktycznych powinno być jednoznacznie oznakowane. Przed rozpoczęciem pracy partycypanci kursu zgodnie z wymogami Urzędu Dozoru Technicznego są zaznajomieni ze specyfiką danego urządzenia. Jeśli egzamin przeprowadza się w zakładzie pracy to przed egzaminem należy przygotować księgę rewizyjną urządzenia w której jest pozytywna decyzja UDT oraz wpis konserwatora.

Ze względu na swoje właściwości HDS jest wykorzystywany przede wszystkim w pracach ogólnobudowlanych, działaniach magazynowych, logistycznych, a także wielu innych, nierzadko wyjątkowych realizacjach: w środowisku lokalnym, przemysłowym, a nawet leśnym. Do eksploatacji dźwigów potrzebne jest dysponowanie właściwymi kompetencjami zawodowymi. Na rynku można odnaleźć wyjątkowo dużo propozycji pracy na stanowisko operatora HDS, nie tylko w kraju lecz także za granicą. Sam kurs obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, przeprowadzane przez specjalistów z branży. W trakcie kursu na operatora HDS omówione zostają wszystkie najważniejsze aspekty pracy operatora HDS-u zaczynając od kwestii formalnych, technicznych przez kodeksy BHP aż do eksploatacji urządzeń.

Postumentem na jakim stawiamy nasz plan jest etyka i najznakomitsza jakość świadczonych usług. Dbamy naszych współpracowników, odbiorców, wspólników oraz ich potrzeby. Z szacunkiem podejmujemy się każdego zadania, pracując zgodnie z postanowieniami umów. W kontaktach z naszymi petentami, partnerami oraz współpracownikami jesteśmy bezpośredni, odpowiedzialni i przejrzyści. Mamy świadomość, iż plastyczność oraz łatwość przystosowywania się do zmieniających się warunków – była, jest i będzie – naszym atutem. Pamiętając o tym, staramy się ten pozytyw wykorzystywać zawiązując standardy współpracy z klientami oparte na ich faktycznych potrzebach i potencjalnych możliwościach. Naszą główną dyrektywą jest udzielenie naszym kontrahentom dostępu do przejrzystej informacji na temat kosztów świadczonych przez nas usług. W dowolnej chwili możecie Państwo zażądać takich wiadomości drogą internetową, za pośrednictwem wskazanego e-maila, albo telefonicznie podczas konferencji z naszym doradcą. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, proponując: najskuteczniejsze, najstabilniejsze oraz najtańsze - rozwiązania. Dzięki temu oszczędzamy Twój czas i portfel. Systematycznie pracujemy na Twoje zaufanie!

Charakterystyka organizowanych kursów na wózki widłowe (jezdniowe)

Zgodnie z indywidualnymi potrzebami kursantów dostosowujemy terminy i godziny zajęć. Kurs na wózki widłowe obejmuje wykłady prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Uczestnicy zajęć w części teoretycznej otrzymują materiały dydaktyczne w formie drukowanej lub elektronicznej. Na zajęciach praktycznych uczymy bezpiecznej obsługi tych pojazdów. Kurs na wózki kończy się egzaminem, a w przypadku jego zaliczenia dochodzi do wręczenia stosownych uprawnień.

Dlaczego kurs na wózki widłowe?

 • Nasza instytucja realizuje kurs, w którego trakcie uczestnicy dowiadują się, jak odpowiednio obsługiwać wózki widłowe. Udział w takim szkoleniu pozwala na zdobycie i polepszanie predyspozycji w tejże branży.
 • Kursant może później podejść do egzaminu zawodowego, którego zdanie zapewnia mu nabycie optymalnych kompetencji, poświadczonych stosownym certyfikatem.
 • Dysponowanie takim certyfikatem ułatwia danej osobie znalezienie pracy w zawodzie operatora wózka widłowego.

Odwiedź nas

Główny obszar naszej działalności to województwo kujawsko-pomorskie, Żnin oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Co mamy w ofercie?

 • Kurs na wózki widłowe
 • Kurs HDS - żuraw wieżowy
 • Kurs podnośniki
 • Szkolenie operator podestów ruchomych
 • Kurs pomiary elektryczne
 • Kurs BHP dla osób na stanowisku robotniczym
 • Kurs BHP dla osób na stanowisku SIP

Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami, dzwoniąc lub pisząc do nas.

FAQ

Co po szkoleniu HDS?

Po odbyciu szkolenia kandydat na operatora może przystąpić do Państwowego egzaminu. Dobrze wykwalifikowany operator, który pozytywnie przeszedł kurs HDS, ma pełną wiedzę dotyczącą wykorzystania oraz architektury żurawia, zasad prawidłowej obsługi oraz strategii używanych podczas wypadku lub usterki. Kurs dotyczy dźwigów stacjonarnych, przenośnych, przewoźnych, a także samojezdnych (umieszczanych na pojazdach). Zaliczony egzamin owocuje otrzymaniem bezterminowego zaświadczenia kwalifikacyjnego UDT, dzięki któremu można pracować na stanowisku operatora HDS. Uprawnia ono do eksploatacji wszystkich modeli hydraulicznych dźwigów samochodowych – każdej marki, o dowolnym udźwigu, wysięgu lub osprzęcie dodatkowym (chwytaki, wciągarki itp.). Operatorem HDS może zostać każdy, kto ma ukończone 18 lat, wykształcenie podstawowe i cieszy się stanem zdrowia ułatwiającym bezproblemowe wykonywanie zawodu. Musi on także pomyślnie zakończyć kurs na HDS. Sama praca operatora HDS jest trudna, lecz dobrze płatna, a przy tym satysfakcjonująca. Warto pamiętać, że ciąży na nim odpowiedzialność za przekazaną maszynę, ekwipunki oraz partnerów. Podlega też skrupulatnej kontroli pod kątem respektowania przepisów BHP. Niemniej jednak możliwość progresu zawodowego operatora HDS jest wyjątkowo atrakcyjna i niewątpliwie warto ją rozważyć w kontekście udoskonalania swojej sytuacji materialnej i życiowej.

Kurs na wózki widłowe - jak wygląda egzamin?

Egzamin, podobnie jak kurs na operatora wózka widłowego, składa się z części teoretycznej i praktycznej. W tej pierwszej przystępującemu zadaje się pięć pytań na temat pewnej kategorii pojazdów. Do zaliczenia testu konieczne jest udzielenie dobrej odpowiedzi na przynajmniej trzy spośród poruszonych zagadnień. Dopiero wówczas można przystąpić do egzaminu z części praktycznej. Na tym etapie kursant musi wykazać się umiejętnością kierowania wózkiem widłowym, w tym zdolnością do podnoszenia, opuszczenia oraz przewożenia towarów, jak również manewrowania pomiędzy ustawionymi przeszkodami. Czas trwania obu części egzaminu nie powinien przekraczać dwóch godzin.

Cena szkolenia - ile kosztuje kurs wózki widłowe i co obejmuje?

 • zajęcia teoretyczne i praktyczne
 • materiałów szkoleniowych oraz testów
 • egzamin

Aktualna opłata za kurs na wózki widłowe to 600zł IIWJO, 800zł IWJO bez ukrytych opłat. Jesteśmy w pełni profesjonalnym inicjatorem różnorodnych kursów, takich jak np. kurs na wózki widłowe. Nienagannie wypracowana baza szkoleniowa w charakterze zajęć teoretycznych i praktycznych, a także bezbłędnie wyszkoleni do realizacji konkretnych zadań szkoleniowych trenerzy i eksperci spełniają wszystkie potrzeby i oczekiwania zainteresowanych, oferując im kurs, w ramach którego uczą się, jak obsługiwać wózki widłowe. Posiadane uprawnienia całkowicie pozwalają na realizację zamierzeń, włącznie z organizacją egzaminów i wystawianiem stosownych zaświadczeń kwalifikacyjnych, co czyni z nas wartego zaufania podmiotu szkoleniowego.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych?

Celem kursu na wózki widłowe jest przygotowanie kandydatów na operatorów do profesjonalnej obsługi wózków widłowych w kategoriach I WJO, II WJO, a więc na wszystkie typy i rodzaje wózków funkcjonujących w UE. Prowadzone w naszym ośrodku w Bydgoszczy szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych i w rezultacie określone uprawnienia UDT dedykowane są osobom, które spełniają określone wymagania.

 • ukończone 18 lat,
 • stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy obsługującego wózki widłowe
 • dysponowanie określoną wiedzą teoretyczną oraz praktyką w zakresie obsługi wózków widłowych poświadczoną we wniosku przez ubiegającego się o uprawnienie UDT
 • pełna znajomość instrukcji eksploatacji znanego typu wózka (jezdniowego) oraz instrukcji BHP
 • znajomość wybranych zagadnień z zakresu przepisów prawnych dotyczących urządzeń transportu bliskiego
 • umiejętność praktycznej obsługi wózków widłowych, znajomość podstaw ich budowy
 • znajomość przepisów BHP

Kurs na wózki widłowe – jakie są kategorie uprawnień?

Zgodnie z zaleceniami Urzędu Dozoru Technicznego wyodrębnia się trzy podstawowe kategorie uprawnień, które zdobywają uczestnicy kursów na operatora wózka widłowego. Są to kolejno:

 • I WJO (nadrzędna) – upoważnia posiadaczy do obsługiwania różnego rodzaju pojazdów przeznaczonych do przewożenia towarów na niewielkie odległości; mogą mieć one rozmaitą wysokość podnoszenia oraz dowolny udźwig, dotyczy to również modeli ze zmiennym wysięgnikiem oraz unoszących operatorów;
 • II WJO (węższa) – osoby dysponujące tą kategorią uprawnień mogą posługiwać się tylko wózkami jezdniowymi o różnym typie napędu oraz wysokości unoszenia;
 • III WJO (najbardziej ograniczona) – operatorzy, którzy ukończyli ten kurs na wózki, mają możliwość kierowania tylko pojazdami widłowymi jezdniowymi, nie dotyczy to modeli wyposażonych w kabiny lub podesty do stania.

Przy staraniu się o uzyskanie kwalifikacji do posługiwania się tego typu sprzętem, trzeba zwrócić uwagę na rodzaj urządzenia, którym pracownik ma zamiar operować w przyszłości.

Ostatnio zrealizowane kursy:

kurs kurs żurawia wieżowego Golub-Dobrzyń, szkolenie obsługi suwnic/cięgników Żnin, kurs wciągarki i wciągniki Nakło nad Notecią, kurs operator suwnicy z poziomu (0) roboczego IIS Chełmno, szkolenie HDS Włocławek, kurs i uprawnienia na operatora suwnic Grudziądz, uprawnienia na wózki widłowe - jezdniowe Sępólno Krajeńskie, szkolenie na wózki widłowe Koronowo, szkolenie operator suwnic Bydgoszcz, szkolenie na podnośniki Rypin, kurs podnośniki Kruszwica, kurs suwnice Solec Kujawski, kurs na suwnice Świecie, wciągniki i wciągarki ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia Inowrocław, kurs konserwator suwnic Mogilno, kurs na operatora żurawia Tuchola, kurs BHP Aleksandrów Kujawski, kurs wózki widłowe Chełmża, uprawnienia na operatora wózków widłowych Brodnica, kurs operator żurawi wieżowych Ciechocinek, uprawnienia na żuraw budowlany Toruń, szkolenie suwnice Szubin, szkolenie na żurawie przenośne Janikowo, szkolenie operator żurawi przenośnych typu HDS Wąbrzeźno, kurs HDS - operator żurawi przenośnych Lipno, szkolenie żuraw wieżowy Żnin

Szkolenie HDS Bydgoszcz

Kontakt z nami

  663 410 645

Pon-Pt 9:00 do 16:00, Sobota: 10:00 do 14:00, Niedziela: nieczynne

© wszystkie prawa zastrzeżone