Kurs UDT Chełmno

Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy w Chełmnie?

Zapraszamy do nas!

W kursach i egzaminach organizowanych do tej pory przez nasze stowarzyszenie wzięło udział już ponad 70 tysięcy osób.

Zadzwoń już dziś 663 410 645 i dowiedz się więcej!

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Miasta Kujawsko-pomorskie Kurs UDT Chełmno

Kurs UDT Chełmno

Potrzebujesz takich kursów jak: kurs wózki widłowe, kurs żurawia wieżowego, kurs HDS lub kurs podnośniki w Chełmnie? Jesteśmy tu po to, żeby Ci doradzić i pomóc.

Proponujemy okazję pozyskania kompetencji i umiejętności przy eksploatacji żurawi przeładunkowych oraz przenośnych. Dzięki nam pozyskasz kompetencje niezbędne dla właściwej eksploatacji żurawia wieżowego, przygotujemy Cię także do egzaminu przed Urzędem Dozoru Technicznego. W ofercie mamy także kurs na wózki widłowe, którego sensem jest wyuczenie zainteresowanych na operatorów do fachowej obsługi wózków widłowych w kategoriach I WJO, II WJO, a więc na wszystkie typy i rodzaje wózków funkcjonujących w UE.

Jeżeli interesujesz się kursami zawodowymi, nie mogłeś trafić lepiej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Wizją naszej firmy jest maksymalizowanie satysfakcji naszych klientów poprzez udzielanie usług najwyższej jakości w bardzo przystępnej cenie dzięki wykorzystywaniu niekonwencjonalnych rozwiązań organizacyjnych i technicznych. Na co dzień zajmujemy się organizowaniem szkoleń (kurs wózki widłowe, kurs żurawia wieżowego, kurs HDS, kurs podnośniki). Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zmienialiśmy charakter działalności, ale zawsze kursy zawodowe były podstawową usługą, którą wykonywaliśmy. Nieustanne postępowania pozwoliły ukształtować placówkę będącą wzorem stabilności w branży szkoleniowej. Ta droga wymagała niezłomności, wizji oraz szczęścia do ludzi, którzy razem konstruowali i wciąż kształtują naszą firmę. Uzyskane na przestrzeni lat dyscyplina i doświadczenie pozwoliły ukształtować podkład pod realizację niezwykle rozwiniętych projektów. W ten sposób wciąż budujemy zaufanie. Dziś, jutro, zawsze.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego kontrahenta, co w zestawieniu z przygotowaniem sprzętowym i organizacyjnym pozwala nam spełnić każde zamówienie. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Kurs żurawia wieżowego Chełmno lub Kurs podnośniki Chełmno niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) Naszym celem jest być liderem zmian! Chcemy aby klienci dostawali od nas sposób rozstrzygnięcia swoich dylematów oraz aby propagowali te rozwiązania innym. Dzięki temu poszerzymy nasze kompetencje nie tylko w Chełmnie, ale i w całej Polsce. Realizując owy zamysł, zmierzamy do wypracowania pozycji wiodącego dostarczyciela usług w branży szkoleniowo-edukacyjnej.

Zajęcia teoretyczne w ramach kursu obsługi dźwigów realizowane przez osobę posiadająca wiedzę merytoryczną w zakresie obsługi. Partycypanci kursu dostają od pracowników Urzędu Dozoru Technicznego materiały szkoleniowe w formie skryptu papierowego lub multimedialnego. Kurs na HDS to także zajęcia praktyczne. Realizowane są one przez szkoleniowców mających stosowne kompetencje z zakresu obsługi żurawi. Ćwiczenia praktyczne realizowane są z wykorzystaniem urządzenia spełniającego wszystkie wymagania dozoru technicznego, w szczególności powinno mieć aktualne badania okresowe wykonywane przed Urząd Dozoru Technicznego oraz wymagania BHP. Miejsce ćwiczeń praktycznych powinno być jasno oznakowane. Przed rozpoczęciem pracy uczestnicy kursu zgodnie z warunkami Urzędu Dozoru Technicznego są zapoznani ze specyfiką danego urządzenia. Jeśli egzamin odbywa się w zakładzie pracy to przed testem należy przygotować księgę rewizyjną urządzenia w której jest pozytywna decyzja UDT oraz wpis restauratora.

Powszechnie panuje błędne wyobrażenie, iż, aby poprawić swoje perspektywy na rynku pracy, należy pozyskać specjalistyczne wykształcenie. Taka okoliczność skazywałaby pracowników fizycznych, obejmujących z resztą najznaczniejszy procent osób zatrudnionych w Polsce, na stałą pensję bez możliwości rozwoju i awansu. Jednak w rzeczywistości możliwość odniesienia sukcesu zawodowego zależna jest od konsekwentnego podnoszenia kompetencji, niezależnie od specjalizacji. Jednym z dobrych oraz niewątpliwie bardzo perspektywicznych rozwiązań jest kurs obsługi HDS. Hydrauliczny dźwig samochodowy (inaczej HDS) to maszyna niezmiernie często wykorzystywana w pracach związanych z przewozem. Sprzęt znany pod nazwą „żurawia przenośnego” pozwoli na załadunek, rozładunek oraz tranzyt gabarytów bez potrzeby korzystania z innych urządzeń.

Ze względu na swoje właściwości HDS jest używany przede wszystkim w pracach ogólnobudowlanych, działaniach magazynowych, logistycznych, a także wielu różnych, nierzadko oryginalnych realizacjach: w środowisku lokalnym, przemysłowym, a nawet leśnym. Do eksploatacji żurawi konieczne jest dysponowanie odpowiednimi kompetencjami zawodowymi. Na rynku można znaleźć bardzo dużo propozycji pracy na stanowisko operatora HDS, nie tylko w kraju lecz także za granicą. Sam kurs obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, nadzorowane przez profesjonalistów z branży. W trakcie kursu na operatora HDS omówione zostają wszystkie najistotniejsze elementy profesji operatora HDS-u zaczynając od kwestii formalnych, technicznych przez kodeksy BHP aż do eksploatacji urządzeń.

Filarem na którym wznosimy nasz plan jest moralność oraz najznakomitsza jakość oferowanych usług. Dbamy naszych współpracowników, interesantów, wspólników oraz ich potrzeby. Z szacunkiem podchodzimy do każdego zlecenia, postępując zgodnie z założeniami umów. W kontaktach z naszymi klientami, wspólnikami i współpracownikami jesteśmy szczerzy, rzetelni i komunikatywni. Mamy świadomość, iż plastyczność oraz swoboda dopasowywania się do zmieniających się warunków – była, jest i będzie – naszym atutem. Pamiętając o tym, staramy się ten pozytyw wykorzystywać tworząc schematy konsolidacji z klientami oparte na ich faktycznych potrzebach i potencjalnych możliwościach. Naszą czołową zasadą jest zapewnienie naszym konsumentom dostępu do zrozumiałej informacji na temat kosztów świadczonych przez nas usług. W każdej chwili możecie Państwo zażądać takich wiadomości drogą internetową, za pośrednictwem wskazanego e-maila, albo telefonicznie podczas konwersacji z naszym konsultantem. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, przedstawiając: najpraktyczniejsze, najstabilniejsze i najtańsze - rozwiązania. Dzięki temu dbamy o Twój czas i portfel. Codziennie pracujemy na Twoje zaufanie!

Charakterystyka organizowanych kursów na wózki widłowe (jezdniowe)

Zgodnie z indywidualnymi potrzebami kursantów dostosowujemy terminy i godziny zajęć. Kurs na wózki widłowe obejmuje wykłady prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Uczestnicy zajęć w części teoretycznej otrzymują materiały dydaktyczne w formie drukowanej lub elektronicznej. Na zajęciach praktycznych uczymy bezpiecznej obsługi tych pojazdów. Kurs na wózki kończy się egzaminem, a w przypadku jego zaliczenia dochodzi do wręczenia stosownych uprawnień.

Kurs na wózki widłowe – korzyści

 • Nasza spółka realizuje kurs, w którego trakcie zainteresowani dowiadują się, jak odpowiednio eksploatować wózki widłowe. Udział w takim szkoleniu umożliwia zdobycie i ćwiczenie predyspozycji w tej branży.
 • Kursant może później podejść do egzaminu zawodowego, którego zaliczenie zapewnia mu zdobycie prawidłowych kwalifikacji, uwierzytelnionych odpowiednim dokumentem.
 • Dysponowanie takim dokumentem umożliwia danej osobie znalezienie pracy w zawodzie operatora wózka widłowego.

Gdzie nas znajdziesz

Obszar naszej działalności to województwo kujawsko-pomorskie, Chełmno oraz okoliczne miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Nasza oferta w Chełmnie

 • Kurs HDS - Operator żurawi przenośnych
 • Kurs podnośniki
 • Kurs na wózki widłowe
 • Kurs operator podestów ruchomych
 • Szkolenie operator dźwigu towarowego
 • Szkolenie środki ochrony roślin
 • Kurs BHP dla osób na stanowisku SIP

Dajemy gwarancję na wysoką jakość opinii. Oferujemy pełne wsparcie, nie wahaj się do nas napisać lub zadzwonić.

Najczęściej zadawane pytania

Co po szkoleniu HDS?

Po ukończeniu szkolenia kandydat na operatora może przystąpić do Państwowego egzaminu. Przyzwoicie wykwalifikowany operator, który pomyślnie odbył kurs HDS, posiada szeroką wiedzę dotyczącą użytkowania oraz budowy żurawia, zasad odpowiedniej eksploatacji oraz strategii stosowanych podczas wypadku bądź awarii. Kurs dotyczy dźwigów stacjonarnych, przenośnych, przewoźnych, a także samojezdnych (montowanych na pojazdach). Zaliczony egzamin skutkuje otrzymaniem bezterminowego świadectwa kwalifikacyjnego UDT, dzięki któremu można pracować na stanowisku operatora HDS. Upoważnia ono do obsługi wszystkich typów hydraulicznych dźwigów samochodowych – każdej marki, o dowolnym udźwigu, wysięgu czy osprzęcie dodatkowym (chwytaki, wciągarki itp.). Operatorem HDS może zostać każdy, kto ma ukończone 18 lat, wykształcenie podstawowe oraz cieszy się stanem zdrowia zezwalającym na bezproblemowe wykonywanie zawodu. Musi on także pozytywnie przebyć kurs na HDS. Sama praca operatora HDS jest wymagająca, lecz dobrze płatna, a przy tym satysfakcjonująca. Warto pamiętać, że ciąży na nim odpowiedzialność za powierzoną maszynerię, ładunki oraz kooperatorów. Podlega też ścisłej kontroli pod kątem egzekwowania regulaminów BHP. Niemniej jednak możliwość wzrostu zawodowego operatora HDS jest bardzo atrakcyjna i zdecydowanie należałoby ją rozważyć w kontekście polepszania swojej sytuacji materialnej i życiowej.

Kurs na wózki widłowe - jak wygląda egzamin?

Egzamin, podobnie jak kurs na operatora wózka widłowego, składa się z części teoretycznej i praktycznej. W tej pierwszej zdającemu zadaje się pięć pytań na temat określonej kategorii wehikułów. Do zdania testu konieczne jest udzielenie prawidłowej odpowiedzi na przynajmniej trzy z poruszonych zagadnień. Dopiero wówczas można przystąpić do egzaminu z części praktycznej. Na tym etapie kursant musi wykazać się umiejętnością kierowania wózkiem widłowym, w tym zdolnością do podnoszenia, opuszczenia oraz przewożenia towarów, jak również manewrowania pomiędzy ustawionymi przeszkodami. Czas trwania obu części egzaminu nie powinien przekraczać dwóch godzin.

Cena szkolenia - ile kosztuje kurs wózki widłowe i co obejmuje?

 • zajęcia teoretyczne i praktyczne
 • materiałów szkoleniowych oraz testów
 • egzamin

Obowiązująca opłata za kurs na wózki widłowe to 600zł IIWJO, 800zł IWJO bez zatajonych opłat. Jesteśmy w pełni rzetelnym realizatorem różnorakich kursów, takich jak np. kurs na wózki widłowe. Wyśmienicie zbudowana baza szkoleniowa w obszarze zajęć teoretycznych i praktycznych, a także bezbłędnie przygotowani do realizacji specjalnych zadań szkoleniowych instruktorzy i specjaliści spełniają wszystkie potrzeby i pragnienia zainteresowanych, oferując im kurs, w ramach którego dokształcają się, jak eksploatować wózki widłowe. Posiadane upoważnienia całkowicie pozwolą na realizację przedsięwzięć, włącznie z organizacją egzaminów i wydawaniem adekwatnych zaświadczeń kwalifikacyjnych, co czyni z nas godnego zaufania podmiotu szkoleniowego.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych?

Celem kursu na wózki widłowe jest przygotowanie kandydatów na operatorów do profesjonalnej obsługi wózków widłowych w kategoriach I WJO, II WJO, a więc na wszystkie typy i rodzaje wózków funkcjonujących w UE. Prowadzone w naszym ośrodku w Bydgoszczy szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych i w rezultacie określone uprawnienia UDT dedykowane są osobom, które spełniają określone wymagania.

 • ukończone 18 lat,
 • stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy obsługującego wózki widłowe
 • dysponowanie określoną wiedzą teoretyczną oraz praktyką w zakresie obsługi wózków widłowych poświadczoną we wniosku przez ubiegającego się o uprawnienie UDT
 • pełna znajomość instrukcji eksploatacji znanego typu wózka (jezdniowego) oraz instrukcji BHP
 • znajomość wybranych zagadnień z zakresu przepisów prawnych dotyczących urządzeń transportu bliskiego
 • umiejętność praktycznej obsługi wózków widłowych, znajomość podstaw ich budowy
 • znajomość przepisów BHP

Kurs na wózki widłowe – jakie są kategorie uprawnień?

Zgodnie z zaleceniami Urzędu Dozoru Technicznego wyodrębnia się trzy podstawowe kategorie uprawnień, które zdobywają uczestnicy kursów na operatora wózka widłowego. Są to kolejno:

 • I WJO (nadrzędna) – upoważnia posiadaczy do obsługiwania różnego rodzaju pojazdów przeznaczonych do przewożenia towarów na niewielkie odległości; mogą mieć one rozmaitą wysokość podnoszenia oraz dowolny udźwig, dotyczy to również modeli ze zmiennym wysięgnikiem oraz unoszących operatorów;
 • II WJO (węższa) – osoby dysponujące tą kategorią uprawnień mogą posługiwać się tylko wózkami jezdniowymi o różnym typie napędu oraz wysokości unoszenia;
 • III WJO (najbardziej ograniczona) – operatorzy, którzy ukończyli ten kurs na wózki, mają możliwość kierowania tylko pojazdami widłowymi jezdniowymi, nie dotyczy to modeli wyposażonych w kabiny lub podesty do stania.

Przy staraniu się o uzyskanie kwalifikacji do posługiwania się tego typu sprzętem, trzeba zwrócić uwagę na rodzaj urządzenia, którym pracownik ma zamiar operować w przyszłości.

Ostatnio zrealizowane kursy:

szkolenie na podnośniki Toruń, uprawnienia na żuraw budowlany Aleksandrów Kujawski, szkolenie żuraw wieżowy Chełmża, kurs kurs żurawia wieżowego Chełmno, szkolenie obsługi suwnic/cięgników Koronowo, kurs na operatora żurawia Golub-Dobrzyń, uprawnienia na operatora wózków widłowych Solec Kujawski, kurs wózki widłowe Włocławek, kurs podnośniki Bydgoszcz, kurs konserwator suwnic Ciechocinek, kurs na żurawie przenośne Żnin, szkolenie BHP Grudziądz, szkolenie operator suwnic Brodnica, szkolenie na wózki widłowe Lipno, wciągniki i wciągarki ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia Świecie, szkolenie wciągarki i wciągniki Sępólno Krajeńskie, kurs na suwnice Wąbrzeźno, kurs suwnice Janikowo, kurs operator suwnicy z poziomu (0) roboczego IIS Mogilno, kurs suwnice Rypin, kurs HDS Szubin, kurs HDS - operator żurawi przenośnych Inowrocław, kurs operator żurawi wieżowych Nakło nad Notecią, uprawnienia na wózki widłowe - jezdniowe Tuchola, kurs operator żurawi przenośnych typu HDS Kruszwica, kurs i uprawnienia na operatora suwnic Brodnica

Oferta na kurs żurawia wieżowego Bydgoszcz

Kontakt z nami

  663 410 645

Pon-Pt 9:00 do 16:00, Sobota: 10:00 do 14:00, Niedziela: nieczynne

© wszystkie prawa zastrzeżone