Kurs UDT Nakło nad Notecią

Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy w Nakle nad Notecią ?

Zapraszamy do nas!

W kursach i egzaminach organizowanych do tej pory przez nasze stowarzyszenie wzięło udział już ponad 70 tysięcy osób.

Zadzwoń już dziś 663 410 645 i dowiedz się więcej!

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Miasta Kujawsko-pomorskie Kurs UDT Nakło nad Notecią

Kurs UDT Nakło nad Notecią

Szukasz takich kursów jak: kurs HDS, kurs żurawia wieżowego, kurs podnośniki lub kurs wózki widłowe w Nakle nad Notecią ? Jesteśmy zawsze gotowi, aby Ci pomóc!

Proponujemy możliwość pozyskania wiedzy oraz umiejętności przy eksploatacji żurawi przeładunkowych oraz przenośnych. Dzięki nam uzyskasz kwalifikacje konieczne dla odpowiedniej obsługi żurawia wieżowego, przygotujemy Cię także do egzaminu przed Urzędem Dozoru Technicznego. W ofercie posiadamy także kurs na wózki widłowe, którego sensem jest przygotowanie chętnych na operatorów do zawodowej obsługi wózków widłowych w kategoriach I WJO, II WJO, a więc na wszystkie typy i rodzaje wózków funkcjonujących w UE.

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1961 roku, a jej dynamiczny i sprawny rozwój jest najmocniejszym dowodem na jakość oferowanych przez nas usług. Wizją naszej instytucji jest maksymalizowanie satysfakcji naszych klientów poprzez dostarczanie usług najwyższej klasy w niezmiernie niewygórowanej cenie dzięki stosowaniu nieszablonowych rozwiązań organizacyjnych i technicznych. Pracujemy nad realizowaniem szkoleń i kursów zawodowych. Zyskane doświadczenie, poznanie branży edukacyjnej od A do Z, to gwarant jakości naszych usług. Dokładamy wszystkich starań, aby dorównać potrzebom naszych klientów. Konsekwentne postępowania pozwoliły stworzyć firmę będącą wzorem stabilności w branży szkoleniowo-edukacyjnej. Ta metoda wymagała uporczywości, koncepcji i szczęścia do wszystkich, którzy razem tworzyli oraz niezmiennie kreują naszą spółkę. To dzięki Wam poszukujemy niepowtarzalnych rozwiązań i wprawnie łapiemy możliwości na robienie czegoś nowego.

Kurs podnośniki Bydgoszcz

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, co w połączeniu z przygotowaniem sprzętowym oraz organizacyjnym pozwala nam ukończyć każde zamówienie. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Kurs żurawia wieżowego Nakło nad Notecią lub Kurs podnośniki Nakło nad Notecią niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) Naszym głównym celem było oraz stanowi do dnia dzisiejszego budzić usatysfakcjonowanie naszych obecnych, jak również spodziewanych klientów.

Zajęcia teoretyczne w ramach kursu eksploatacji dźwigów realizowane przez osobę dysponująca wiedzę merytoryczną w zakresie obsługi. Uczestnicy kursu otrzymują od pracowników Urzędu Dozoru Technicznego materiały szkoleniowe w formie skryptu papierowego bądź multimedialnego. Kurs na HDS to także zajęcia praktyczne. Prowadzone są one przez szkoleniowców posiadających odpowiednie kwalifikacje z zakresu eksploatacji żurawi. Ćwiczenia praktyczne przeprowadzane są z wykorzystaniem urządzenia spełniającego wszystkie kryteria dozoru technicznego, w szczególności powinno mieć ważne badania okresowe wykonywane przed Urząd Dozoru Technicznego oraz wymagania BHP. Miejsce ćwiczeń praktycznych powinno być jasno oznakowane. Przed podjęciem pracy uczestnicy kursu zgodnie z warunkami Urzędu Dozoru Technicznego są zaznajomieni ze specyfiką danego urządzenia. Jeśli egzamin odbywa się w zakładzie pracy to przed testem należy przygotować księgę rewizyjną urządzenia w której jest pozytywna decyzja UDT oraz wpis restauratora.

Ogólnie panuje błędne przekonanie, iż, aby ulepszyć swoje perspektywy na rynku pracy, należy zyskać specjalistyczne wykształcenie. Taka sytuacja skazywałaby pracowników fizycznych, przedstawiających z resztą najwyższy odsetek osób zatrudnionych w Polsce, na stałą pensję bez możliwości rozwoju i awansu. Jednakowoż w rzeczywistości szansa odniesienia sukcesu zawodowego uzależniona jest od regularnego rozszerzania kompetencji, niezależnie od branży. Jednym z świeżych oraz niewątpliwie wyjątkowo perspektywicznych rozwiązań jest kurs obsługi HDS. Hydrauliczny dźwig samochodowy (czyli HDS) to maszyna bardzo powszechnie wykorzystywana w pracach związanych z przewozem. Sprzęt znany pod nazwą „żurawia przenośnego” umożliwia załadunek, rozładunek oraz przewóz gabarytów bez potrzeby korzystania z pozostałych urządzeń.

Ze względu na swoje właściwości HDS jest stosowany przede wszystkim w robotach ogólnobudowlanych, działaniach magazynowych, logistycznych, a także wielu innych, często niebanalnych realizacjach: w środowisku komunalnym, fabrycznym, a nawet leśnym. Do eksploatacji żurawi obowiązkowe jest dysponowanie stosownymi umiejętnościami zawodowymi. Na rynku można znaleźć niezwykle dużo ofert pracy na stanowisko operatora HDS, nie tylko w kraju lecz także za granicą. Sam kurs obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, wykonywane przez fachowców z branży. W trakcie kursu na operatora HDS omówione zostają wszystkie najistotniejsze aspekty działalności operatora HDS-u zaczynając od kwestii formalnych, technicznych przez kodeksy BHP aż do eksploatacji urządzeń.

Filarem na którym stawiamy nasz układ jest przyzwoitość oraz najdoskonalsza jakość oferowanych usług. Dbamy naszych współpracowników, odbiorców, partnerów oraz ich potrzeby. Z respektem przystępujemy do każdego zlecenia, pracując zgodnie z postanowieniami umów. W kontaktach z naszymi kontrahentami, partnerami oraz współpracownikami jesteśmy bezpośredni, uczciwi i jaśni. Mamy świadomość, iż elastyczność i łatwość dostrajania się do zmieniających się warunków – była, jest i będzie – naszym atutem. Pamiętając o tym, staramy się ten pozytyw wykorzystywać tworząc schematy konsolidacji z klientami oparte na ich faktycznych potrzebach i wiarygodnych możliwościach. Naszą główną maksymą jest udzielenie naszym odbiorcom dostępu do zrozumiałej informacji na temat kosztów świadczonych przez nas usług. W każdej chwili możecie Państwo zażądać takich wiadomości drogą elektroniczną, za pośrednictwem wskazanego e-maila, albo telefonicznie podczas dyskusji z naszym konsultantem. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, ukazując: najatrakcyjniejsze, najstabilniejsze i najtańsze - rozwiązania. Dzięki temu dbamy o Twój czas i portfel. Systematycznie pracujemy na Twoje zaufanie!

Kurs żurawia wieżowego w Nakle nad Notecią
Tel. 663 410 645 Mail: biuro@udt-bydgoszcz.pl
Godziny otwarcia poniedziałek - piątek od 9tej do 16tej

Charakterystyka organizowanych kursów na wózki widłowe (jezdniowe)

Zgodnie z indywidualnymi potrzebami kursantów dostosowujemy terminy i godziny zajęć. Kurs na wózki widłowe obejmuje wykłady prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Uczestnicy zajęć w części teoretycznej otrzymują materiały dydaktyczne w formie drukowanej lub elektronicznej. Na zajęciach praktycznych uczymy bezpiecznej obsługi tych pojazdów. Kurs na wózki kończy się egzaminem, a w przypadku jego zaliczenia dochodzi do wręczenia stosownych uprawnień.

Szkolenie na wózki widłowe - zalety

 • Nasza firma przygotowuje kurs, w którego trakcie zainteresowani dowiadują się, jak prawidłowo eksploatować wózki widłowe. Udział w takim szkoleniu umożliwia uzyskanie oraz usprawnianie umiejętności w owej dziedzinie.
 • Kursant może później podejść do egzaminu zawodowego, którego zdanie umożliwia mu pozyskanie odpowiednich kompetencji, uwierzytelnionych właściwym dokumentem.
 • Dysponowanie takim atestem umożliwia danej osobie znalezienie pracy w zawodzie operatora wózka widłowego.

Działamy na terenie

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Nakło nad Notecią, jak również całe województwo kujawsko-pomorskie, a także okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Nasza oferta w Nakle nad Notecią

 • Kurs HDS - żuraw wieżowy
 • Kurs podnośniki
 • Kurs na wózki widłowe
 • Kurs operator podestów ruchomych
 • Kursy i uprawnienia F-gazy
 • Kurs BHP dla osób na stanowisku robotniczym
 • Szkolenie BHP dla osób na stanowisku administracyjno biurowym

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

FAQ

Co po szkoleniu HDS?

Po ukończeniu szkolenia kandydat na operatora może przystąpić do Państwowego egzaminu. Przyzwoicie wykwalifikowany operator, który pozytywnie przeszedł kurs HDS, ma pełną wiedzę dotyczącą użytkowania i architektury żurawia, podstaw właściwej obsługi oraz metod używanych podczas wypadku lub usterki. Kurs dotyczy dźwigów stacjonarnych, przenośnych, przewoźnych, a także samojezdnych (montowanych na pojazdach). Zaliczony egzamin skutkuje uzyskaniem bezterminowego świadectwa kwalifikacyjnego UDT, dzięki któremu można pracować na stanowisku operatora HDS. Uprawnia ono do eksploatacji wszystkich modeli hydraulicznych dźwigów samochodowych – każdej marki, o dowolnym udźwigu, wysięgu czy osprzęcie dodatkowym (chwytaki, wciągarki itp.). Operatorem HDS może zostać każdy, kto ma ukończone 18 lat, wykształcenie podstawowe oraz cieszy się stanem zdrowia zapewniającym bezproblemowe wykonywanie fachu. Musi on także pomyślnie ukończyć kurs na HDS. Sama praca operatora HDS jest trudna, lecz dobrze płatna, a przy tym satysfakcjonująca. Warto pamiętać, że ciąży na nim odpowiedzialność za przekazaną maszynerię, ładunki oraz współpracowników. Podlega też ścisłej kontroli pod kątem respektowania regulaminów BHP. Niemniej jednak możliwość progresu zawodowego operatora HDS jest niezwykle atrakcyjna i zdecydowanie warto ją rozważyć w kontekście doskonalenia swojej sytuacji materialnej i życiowej.

Kurs na wózki widłowe - jak wygląda egzamin?

Egzamin, podobnie jak kurs na operatora wózka widłowego, składa się z części teoretycznej i praktycznej. W tej pierwszej przystępującemu zadaje się pięć pytań na temat pewnej grupy wehikułów. Do zaliczenia egzaminu niezbędne jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na przynajmniej trzy spośród poruszonych zagadnień. Dopiero wówczas można przystąpić do egzaminu z części praktycznej. Na tym etapie kursant musi wykazać się umiejętnością kierowania wózkiem widłowym, w tym zdolnością do podnoszenia, opuszczenia oraz przewożenia towarów, jak również manewrowania pomiędzy ustawionymi przeszkodami. Czas trwania obu części egzaminu nie powinien przekraczać dwóch godzin.

Cena szkolenia - ile kosztuje kurs wózki widłowe i co obejmuje?

 • zajęcia teoretyczne i praktyczne
 • materiałów szkoleniowych oraz testów
 • egzamin

Obowiązująca opłata za kurs na wózki widłowe to 600zł IIWJO, 800zł IWJO bez zatajonych opłat. Jesteśmy w pełni specjalistycznym organizatorem wielorakich kursów, takich jak np. kurs na wózki widłowe. Nienagannie stworzona baza szkoleniowa w charakterze zajęć teoretycznych i praktycznych, a także świetnie wyszkoleni do realizacji wyznaczonych zadań szkoleniowych instruktorzy i rzeczoznawcy spełniają wszelkie potrzeby oraz pragnienia zainteresowanych, oferując im kurs, w ramach którego szkolą się, jak eksploatować wózki widłowe. Posiadane uprawnienia dogłębnie pozwalają na realizację przedsięwzięć, włącznie z organizacją egzaminów i wydawaniem adekwatnych zaświadczeń kwalifikacyjnych, co czyni z nas godnego zaufania podmiotu szkoleniowego.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych?

Celem kursu na wózki widłowe jest przygotowanie kandydatów na operatorów do profesjonalnej obsługi wózków widłowych w kategoriach I WJO, II WJO, a więc na wszystkie typy i rodzaje wózków funkcjonujących w UE. Prowadzone w naszym ośrodku w Bydgoszczy szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych i w rezultacie określone uprawnienia UDT dedykowane są osobom, które spełniają określone wymagania.

 • ukończone 18 lat,
 • stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy obsługującego wózki widłowe
 • dysponowanie określoną wiedzą teoretyczną oraz praktyką w zakresie obsługi wózków widłowych poświadczoną we wniosku przez ubiegającego się o uprawnienie UDT
 • pełna znajomość instrukcji eksploatacji znanego typu wózka (jezdniowego) oraz instrukcji BHP
 • znajomość wybranych zagadnień z zakresu przepisów prawnych dotyczących urządzeń transportu bliskiego
 • umiejętność praktycznej obsługi wózków widłowych, znajomość podstaw ich budowy
 • znajomość przepisów BHP

Kurs na wózki widłowe – jakie są kategorie uprawnień?

Zgodnie z zaleceniami Urzędu Dozoru Technicznego wyodrębnia się trzy podstawowe kategorie uprawnień, które zdobywają uczestnicy kursów na operatora wózka widłowego. Są to kolejno:

 • I WJO (nadrzędna) – upoważnia posiadaczy do obsługiwania różnego rodzaju pojazdów przeznaczonych do przewożenia towarów na niewielkie odległości; mogą mieć one rozmaitą wysokość podnoszenia oraz dowolny udźwig, dotyczy to również modeli ze zmiennym wysięgnikiem oraz unoszących operatorów;
 • II WJO (węższa) – osoby dysponujące tą kategorią uprawnień mogą posługiwać się tylko wózkami jezdniowymi o różnym typie napędu oraz wysokości unoszenia;
 • III WJO (najbardziej ograniczona) – operatorzy, którzy ukończyli ten kurs na wózki, mają możliwość kierowania tylko pojazdami widłowymi jezdniowymi, nie dotyczy to modeli wyposażonych w kabiny lub podesty do stania.

Przy staraniu się o uzyskanie kwalifikacji do posługiwania się tego typu sprzętem, trzeba zwrócić uwagę na rodzaj urządzenia, którym pracownik ma zamiar operować w przyszłości.

Ostatnio zrealizowane kursy:

kurs suwnice Ciechocinek, kurs operator żurawi wieżowych Szubin, kurs HDS Inowrocław, uprawnienia na wózki widłowe - jezdniowe Aleksandrów Kujawski, kurs i uprawnienia na operatora suwnic Mogilno, kurs na operatora żurawia Chełmno, kurs wózki widłowe Tuchola, wciągniki i wciągarki ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia Koronowo, kurs na żurawie przenośne Włocławek, kurs operator suwnicy z poziomu (0) roboczego IIS Janikowo, kurs operator suwnic Świecie, szkolenie na podnośniki Brodnica, szkolenie BHP Golub-Dobrzyń, kurs konserwator suwnic Rypin, szkolenie kurs żurawia wieżowego Wąbrzeźno, kurs HDS - operator żurawi przenośnych Bydgoszcz, kurs podnośniki Grudziądz, kurs na suwnice Nakło nad Notecią, kurs żuraw wieżowy Toruń, szkolenie na wózki widłowe Kruszwica, uprawnienia na operatora wózków widłowych Lipno, kurs suwnice Solec Kujawski, szkolenie obsługi suwnic/cięgników Sępólno Krajeńskie, uprawnienia na żuraw budowlany Żnin, szkolenie wciągarki i wciągniki Chełmża, szkolenie operator żurawi przenośnych typu HDS Chełmno

Szkolenie na operatora żurawia Bydgoszcz

Kontakt z nami

  663 410 645

Pon-Pt 9:00 do 16:00, Sobota: 10:00 do 14:00, Niedziela: nieczynne

© wszystkie prawa zastrzeżone