Kurs HDS Inowrocław

Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy w Inowrocławiu?

Zapraszamy do nas!

W kursach i egzaminach organizowanych do tej pory przez nasze stowarzyszenie wzięło udział już ponad 70 tysięcy osób.

Zadzwoń już dziś 663 410 645 i dowiedz się więcej!

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Miasta Kujawsko-pomorskie Kurs UDT Inowrocław

Kurs HDS Inowrocław

Poszukujesz kursu zawodowego w Inowrocławiu? Pozwól, że Ci pomożemy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą. Zostaw nam parę podstawowych informacji dotyczących Twoich oczekiwań, a postaramy się przystosować naszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Zadzwoń, a Nasi doradcy załatwią wszystko za Ciebie!

Jeżeli interesujesz się takimi kursami jak: kurs podnośniki, kurs wózki widłowe, kurs żurawia wieżowego, kurs HDS, nie mogłeś trafić lepiej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Wizją naszej marki jest maksymalizowanie satysfakcji naszych klientów przez świadczenie usług najwyższej jakości w niezmiernie przystępnej cenie dzięki używaniu nieszablonowych rozwiązań organizacyjnych i technologicznych. Każdnego dnia pracujemy nad organizowaniem kursów (kurs wózki widłowe, kurs podnośniki, kurs żurawia wieżowego, kurs HDS). Wiele lat poświęciliśmy na rozwijanie swojej kompetencji i to sprawia, że nie mamy sobie równych na Kujawach. Pracownicy solidarnie uznają swoją odpowiedzialność za zaprezentowanie konsumentom oraz partnerom jak najskuteczniejszych wyjść. Koncentrujemy się na jakości, skuteczności i wydajności. Bierzemy odpowiedzialność za nasze transakcje i wspólne obowiązki. To dzięki Waszemu zaangażowaniu, kreatywności i aktywności tak daleko zaszliśmy!

Priorytetem naszej firmy jest uzyskanie Państwa zaufania oraz zagwarantowanie Państwu komfortu korzystania z naszej oferty. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Kurs żurawia wieżowego Inowrocław lub Kurs podnośniki Inowrocław niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) Naszym celem jest być liderem zmian! Pragniemy aby klienci dostawali od nas sposób rozstrzygnięcia swoich kłopotów i żeby zalecali te rozwiązania innym. Dzięki temu poszerzymy nasze kompetencje nie tylko w Inowrocławiu, ale i w całej Polsce. Osiągając ten plan, dążymy do wypracowania pozycji wiodącego dostarczyciela usług w branży edukacyjnej.

Ze względu na swoje właściwości HDS jest stosowany przede wszystkim w pracach ogólnobudowlanych, działaniach magazynowych, logistycznych, a także wielu różnych, nieraz wyjątkowych realizacjach: w środowisku lokalnym, przemysłowym, a nawet leśnym. Do obsługi dźwigów niezbędne jest dysponowanie adekwatnymi kwalifikacjami zawodowymi. Na rynku można odnaleźć wyjątkowo dużo propozycji pracy na stanowisko operatora HDS, nie tylko w kraju lecz także za granicą. Sam kurs obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, realizowane przez specjalistów z branży. W trakcie kursu na operatora HDS omówione zostają wszystkie najistotniejsze aspekty pracy operatora HDS-u zaczynając od kwestii formalnych, technicznych przez regulaminy BHP aż do obsługi urządzeń.

Powszechnie panuje błędne przekonanie, że, żeby polepszyć swoje możliwości na rynku pracy, należy zdobyć specjalistyczne wykształcenie. Taka okoliczność skazywałaby pracowników fizycznych, przedstawiających z resztą najwyższy procent osób zatrudnionych w Polsce, na stałą pensję bez sposobności rozwoju i awansu. Jednak w rzeczywistości szansa odniesienia sukcesu zawodowego uzależniona jest od wytrwałego podnoszenia kompetencji, niezależnie od branży. Jednym z dobrych oraz niewątpliwie niezwykle przyszłościowych rozwiązań jest kurs obsługi HDS. Hydrauliczny dźwig samochodowy (czyli HDS) to maszyna niezwykle często wykorzystywana w pracach związanych z transportem. Przyrząd znany pod nazwą „żurawia przenośnego” pozwoli na załadunek, rozładunek oraz przewóz gabarytów bez potrzeby korzystania z innych urządzeń.

Zajęcia teoretyczne w ramach kursu eksploatacji żurawi realizowane przez osobę dysponująca wiedzę merytoryczną w zakresie obsługi. Uczestnicy kursu otrzymują od pracowników Urzędu Dozoru Technicznego materiały edukacyjne w formie skryptu papierowego lub elektronicznego. Kurs na HDS to także zajęcia praktyczne. Prowadzone są one przez trenerów posiadających stosowne kwalifikacje z zakresu obsługi żurawi. Ćwiczenia praktyczne przeprowadzane są z zastosowaniem urządzenia spełniającego wszystkie kryteria dozoru technicznego, w szczególności powinno mieć ważne badania okresowe wykonywane przed Urząd Dozoru Technicznego oraz wymagania BHP. Miejsce zajęć praktycznych powinno być jasno oznakowane. Przed rozpoczęciem pracy partycypanci kursu zgodnie z warunkami Urzędu Dozoru Technicznego są zapoznani ze specyfiką danego urządzenia. Jeśli egzamin przeprowadza się w zakładzie pracy to przed testem należy przygotować księgę rewizyjną urządzenia w której jest pozytywna decyzja UDT oraz wpis konserwatora.

Fundamentem na którym wznosimy nasz cel jest etyka i najdoskonalsza klasa świadczonych usług. Doceniamy naszych współpracowników, klientów, dostawców oraz ich potrzeby. Z szacunkiem przystępujemy do każdego zlecenia, postępując zgodnie z założeniami umów. W stosunkach z naszymi kontrahentami, partnerami oraz współpracownikami jesteśmy bezpośredni, wiarygodni i komunikatywni. Mamy świadomość, iż plastyczność oraz umiejętność dostosowywania się do zmieniających się realiów – była, jest i będzie – naszym atutem. Pamiętając o tym, staramy się ten atut wykorzystywać wyrabiając szablony współpracy z klientami oparte na ich faktycznych potrzebach i logicznych możliwościach. Naszą fundamentalną zasadą jest zapewnienie naszym klientom dostępu do jednoznacznej informacji na temat kosztów świadczonych przez nas usług. W każdej chwili możecie Państwo zażądać takich wiadomości drogą elektroniczną, za pośrednictwem wskazanego e-maila, albo telefonicznie podczas konferencji z naszym doradcą. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, przedstawiając: najkorzystniejsze, najsolidniejsze oraz najtańsze - rozwiązania. Dzięki temu troszczymy się o Twój czas i portfel. Systematycznie pracujemy na Twoje zaufanie!

Czekamy na kontakt!
Telefon:663 410 645 E-mail: biuro@udt-bydgoszcz.pl
Czynne w godzinach 9 - 16
od poniedziałku do piątku

Charakterystyka organizowanych kursów na wózki widłowe (jezdniowe)

Zgodnie z indywidualnymi potrzebami kursantów dostosowujemy terminy i godziny zajęć. Kurs na wózki widłowe obejmuje wykłady prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Uczestnicy zajęć w części teoretycznej otrzymują materiały dydaktyczne w formie drukowanej lub elektronicznej. Na zajęciach praktycznych uczymy bezpiecznej obsługi tych pojazdów. Kurs na wózki kończy się egzaminem, a w przypadku jego zaliczenia dochodzi do wręczenia stosownych uprawnień.

Dlaczego szkolenie na wózki widłowe?

 • Nasza marka organizuje kurs, w którego trakcie uczestnicy dowiadują się, jak umiejętnie eksploatować wózki widłowe. Udział w takim szkoleniu umożliwia uzyskanie i udoskonalanie predyspozycji w owej branży.
 • Kursant może później podejść do egzaminu zawodowego, którego zdanie umożliwia mu nabycie optymalnych umiejętności, poświadczonych właściwym certyfikatem.
 • Dysponowanie takim certyfikatem umożliwia danej jednostce znalezienie pracy w zawodzie operatora wózka widłowego.

Odwiedź nas

Główny obszar naszej działalności to województwo kujawsko-pomorskie, Inowrocław oraz okoliczne miasta i miejscowości. Mimo to stale podnosimy swoje kwalifikacje świadcząc usługi dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Nasza oferta w Inowrocławiu

 • Kurs na wózki widłowe
 • Kurs HDS - Operator żurawi przenośnych
 • Kurs podnośniki
 • Szkolenie operator suwnic
 • Kurs pomiary elektryczne
 • Kurs środki ochrony roślin
 • Kurs BHP dla osób na stanowisku SIP

Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Często zadawane pytania

Co po szkoleniu HDS?

Po przejściu szkolenia kandydat na operatora może przystąpić do Państwowego egzaminu. Dobrze wykwalifikowany operator, który pozytywnie odbył kurs HDS, posiada szeroką wiedzę dotyczącą wykorzystania oraz struktury żurawia, wytycznych właściwej obsługi oraz strategii przydatnych podczas wypadku bądź usterki. Kurs dotyczy dźwigów stacjonarnych, przenośnych, przewoźnych, a także samojezdnych (montowanych na pojazdach). Zaliczony egzamin skutkuje uzyskaniem bezterminowego zaświadczenia kwalifikacyjnego UDT, dzięki któremu można pracować na stanowisku operatora HDS. Uprawnia ono do eksploatacji wszystkich rodzajów hydraulicznych dźwigów samochodowych – każdej marki, o dowolnym udźwigu, wysięgu czy osprzęcie dodatkowym (chwytaki, wciągarki itp.). Operatorem HDS może zostać każdy, kto ma ukończone 18 lat, wykształcenie podstawowe i cieszy się stanem zdrowia zapewniającym bezproblemowe praktykowanie fachu. Musi on także pozytywnie sfinalizować kurs na HDS. Sama praca operatora HDS jest wymagająca, lecz dobrze płatna, a przy tym satysfakcjonująca. Warto pamiętać, że ciąży na nim odpowiedzialność za powierzoną aparaturę, ładunki oraz współpracowników. Podlega też ścisłej kontroli pod kątem egzekwowania przepisów BHP. Niemniej jednak droga postępu zawodowego operatora HDS jest wysoce atrakcyjna i zdecydowanie warto ją rozważyć w kontekście udoskonalania swojej sytuacji materialnej i życiowej.

Kurs na wózki widłowe - jak wygląda egzamin?

Egzamin, podobnie jak kurs na operatora wózka widłowego, składa się z części teoretycznej i praktycznej. W tej pierwszej zdającemu zadaje się pięć pytań na temat konkretnej kategorii pojazdów. Do zaliczenia testu konieczne jest udzielenie prawidłowej odpowiedzi na przynajmniej trzy z poruszonych zapytań. Dopiero wówczas można przystąpić do egzaminu z części praktycznej. Na tym etapie kursant musi wykazać się umiejętnością kierowania wózkiem widłowym, w tym zdolnością do podnoszenia, opuszczenia oraz przewożenia towarów, jak również manewrowania pomiędzy ustawionymi przeszkodami. Czas trwania obu części egzaminu nie powinien przekraczać dwóch godzin.

Cena szkolenia - ile kosztuje kurs wózki widłowe i co obejmuje?

 • zajęcia teoretyczne i praktyczne
 • materiałów szkoleniowych oraz testów
 • egzamin

Obecna opłata za kurs na wózki widłowe to 600zł IIWJO, 800zł IWJO bez zatajonych opłat. Jesteśmy w pełni specjalistycznym organizatorem różnych kursów, takich jak np. kurs na wózki widłowe. Nienagannie stworzona baza szkoleniowa w obrębie zajęć teoretycznych i praktycznych, a także rewelacyjnie wyszkoleni do realizacji specjalnych zadań szkoleniowych instruktorzy oraz rzeczoznawcy spełniają wszelkie potrzeby oraz pragnienia zainteresowanych, oferując im kurs, w ramach którego uczą się, jak obsługiwać wózki widłowe. Posiadane upoważnienia dogłębnie pozwolą na realizację zamierzeń, włącznie z organizacją egzaminów i wystawianiem stosownych zaświadczeń kwalifikacyjnych, co czyni z nas godnego zaufania podmiotu szkoleniowego.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych?

Celem kursu na wózki widłowe jest przygotowanie kandydatów na operatorów do profesjonalnej obsługi wózków widłowych w kategoriach I WJO, II WJO, a więc na wszystkie typy i rodzaje wózków funkcjonujących w UE. Prowadzone w naszym ośrodku w Bydgoszczy szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych i w rezultacie określone uprawnienia UDT dedykowane są osobom, które spełniają określone wymagania.

 • ukończone 18 lat,
 • stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy obsługującego wózki widłowe
 • dysponowanie określoną wiedzą teoretyczną oraz praktyką w zakresie obsługi wózków widłowych poświadczoną we wniosku przez ubiegającego się o uprawnienie UDT
 • pełna znajomość instrukcji eksploatacji znanego typu wózka (jezdniowego) oraz instrukcji BHP
 • znajomość wybranych zagadnień z zakresu przepisów prawnych dotyczących urządzeń transportu bliskiego
 • umiejętność praktycznej obsługi wózków widłowych, znajomość podstaw ich budowy
 • znajomość przepisów BHP

Kurs na wózki widłowe – jakie są kategorie uprawnień?

Zgodnie z zaleceniami Urzędu Dozoru Technicznego wyodrębnia się trzy podstawowe kategorie uprawnień, które zdobywają uczestnicy kursów na operatora wózka widłowego. Są to kolejno:

 • I WJO (nadrzędna) – upoważnia posiadaczy do obsługiwania różnego rodzaju pojazdów przeznaczonych do przewożenia towarów na niewielkie odległości; mogą mieć one rozmaitą wysokość podnoszenia oraz dowolny udźwig, dotyczy to również modeli ze zmiennym wysięgnikiem oraz unoszących operatorów;
 • II WJO (węższa) – osoby dysponujące tą kategorią uprawnień mogą posługiwać się tylko wózkami jezdniowymi o różnym typie napędu oraz wysokości unoszenia;
 • III WJO (najbardziej ograniczona) – operatorzy, którzy ukończyli ten kurs na wózki, mają możliwość kierowania tylko pojazdami widłowymi jezdniowymi, nie dotyczy to modeli wyposażonych w kabiny lub podesty do stania.

Przy staraniu się o uzyskanie kwalifikacji do posługiwania się tego typu sprzętem, trzeba zwrócić uwagę na rodzaj urządzenia, którym pracownik ma zamiar operować w przyszłości.

Ostatnio zrealizowane kursy:

szkolenie BHP Świecie, kurs suwnice Wąbrzeźno, szkolenie operator suwnic Szubin, szkolenie kurs żurawia wieżowego Aleksandrów Kujawski, kurs HDS Inowrocław, szkolenie na operatora żurawia Solec Kujawski, kurs operator żurawi przenośnych typu HDS Golub-Dobrzyń, szkolenie na wózki widłowe Rypin, uprawnienia na żuraw budowlany Ciechocinek, szkolenie podnośniki Żnin, kurs na suwnice Grudziądz, szkolenie obsługi suwnic/cięgników Kruszwica, szkolenie suwnice Nakło nad Notecią, kurs HDS - operator żurawi przenośnych Lipno, kurs operator suwnicy z poziomu (0) roboczego IIS Toruń, kurs i uprawnienia na operatora suwnic Włocławek, kurs wciągarki i wciągniki Brodnica, kurs żuraw wieżowy Chełmża, kurs konserwator suwnic Mogilno, uprawnienia na operatora wózków widłowych Tuchola, kurs operator żurawi wieżowych Chełmno, uprawnienia na wózki widłowe - jezdniowe Bydgoszcz, kurs wózki widłowe Janikowo, kurs na żurawie przenośne Sępólno Krajeńskie, szkolenie na podnośniki Koronowo, wciągniki i wciągarki ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia Chełmno

Oferta na kurs żurawia wieżowego Bydgoszcz

Kontakt z nami

  663 410 645

Pon-Pt 9:00 do 16:00, Sobota: 10:00 do 14:00, Niedziela: nieczynne

© wszystkie prawa zastrzeżone