Kurs UDT Solec Kujawski

Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy w Solcu Kujawskim?

Zapraszamy do nas!

W kursach i egzaminach organizowanych do tej pory przez nasze stowarzyszenie wzięło udział już ponad 70 tysięcy osób.

Zadzwoń już dziś 663 410 645 i dowiedz się więcej!

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Miasta Kujawsko-pomorskie Kurs UDT Solec Kujawski

Kurs UDT Solec Kujawski

Potrzebujesz takich kursów jak: kurs podnośniki, kurs wózki widłowe, kurs żurawia wieżowego lub kurs HDS w Solcu Kujawskim? W czym możemy Ci pomóc?

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Zostaw nam parę kluczowych informacji dotyczących Twoich pragnień, a postaramy się dopasować naszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Zadzwoń, a Nasi doradcy załatwią wszystko za Ciebie!

Jeżeli interesujesz się zdobywaniem nowej wiedzy i umiejętności, nie mogłeś trafić lepiej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Wizją naszej marki jest maksymalizowanie satysfakcji naszych klientów przez świadczenie usług najwyższej jakości w niezmiernie przystępnej cenie dzięki używaniu pionierskich rozwiązań organizacyjnych oraz technologicznych. Zwyczajowo zajmujemy się przeprowadzaniem kursów zawodowych, takich jak: kurs wózki widłowe, kurs żurawia wieżowego, kurs HDS, kurs podnośniki. Pasja z jaką służymy w tejże dziedzinie sprawia, że wciąż szukamy innowacyjnych rowiązań i wyznaczamy sobie śmiałe cele. Głęboko wierzymy w budowanie stałych więzi partnerskich, dzielenie się doświadczeniem oraz lojalność i dostępność w każdej chwili. Wartości te są głęboko zakorzenione w mentalności naszej instytucji, a każdy nasz podwładny z dumą je rozwija i promuje. To dzięki Wam szukamy niestandardowych rozwiązań i zdecydowanie chwytamy szanse na budowanie czegoś nowego.

Kurs na wózki widłowe Bydgoszcz

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, co w połączeniu z przygotowaniem sprzętowym oraz organizacyjnym pozwala nam ukończyć każde zlecenie. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Kurs żurawia wieżowego Solec Kujawski lub Kurs podnośniki Solec Kujawski niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) Naszym głównym motywem było oraz jest do dnia dzisiejszego budzić usatysfakcjonowanie naszych obecnych, jak również przyszłych klientów.

Ze względu na swoje właściwości HDS jest stosowany przede wszystkim w robotach ogólnobudowlanych, działaniach magazynowych, logistycznych, a także wielu różnych, nierzadko oryginalnych realizacjach: w środowisku komunalnym, przemysłowym, a nawet leśnym. Do eksploatacji dźwigów obowiązkowe jest dysponowanie właściwymi kompetencjami zawodowymi. Na rynku można odnaleźć wyjątkowo dużo ofert pracy na stanowisko operatora HDS, nie tylko w kraju lecz także za granicą. Sam kurs obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, realizowane przez ekspertów z branży. W trakcie kursu na operatora HDS omówione zostają wszystkie najistotniejsze elementy działalności operatora HDS-u zaczynając od kwestii prawnych, technicznych przez kodeksy BHP aż do eksploatacji urządzeń.

Zajęcia teoretyczne w ramach kursu obsługi dźwigów przeprowadzane przez osobę dysponująca wiedzę merytoryczną w obrębie obsługi. Partycypanci kursu otrzymują od pracowników Urzędu Dozoru Technicznego materiały szkoleniowe w formie skryptu papierowego lub elektronicznego. Kurs na HDS to także zajęcia praktyczne. Prowadzone są one przez trenerów mających stosowne kwalifikacje z zakresu eksploatacji żurawi. Zajęcia praktyczne przeprowadzane są z wykorzystaniem urządzenia spełniającego wszystkie kryteria dozoru technicznego, w szczególności powinno mieć ważne badania okresowe wykonywane przed Urząd Dozoru Technicznego oraz wymagania BHP. Miejsce ćwiczeń praktycznych powinno być wyraźnie oznakowane. Przed rozpoczęciem pracy partycypanci kursu zgodnie z warunkami Urzędu Dozoru Technicznego są zaznajomieni ze specyfiką danego urządzenia. Jeśli egzamin odbywa się w zakładzie pracy to przed egzaminem należy przygotować księgę rewizyjną urządzenia w której jest pozytywna decyzja UDT oraz wpis restauratora.

Powszechnie panuje błędne przeświadczenie, iż, aby ulepszyć swoje szanse na rynku pracy, należy zyskać specjalistyczne wykształcenie. Taka sytuacja skazywałaby pracowników fizycznych, stanowiących z resztą najwyższy procent osób zatrudnionych w Polsce, na stałą pensję bez perspektyw rozwoju i awansu. Tymczasem w rzeczywistości możliwość odniesienia sukcesu zawodowego zależna jest od wytrwałego podnoszenia kwalifikacji, niezależnie od specjalizacji. Jednym z interesujących oraz zdecydowanie niezwykle perspektywicznych rozwiązań jest kurs obsługi HDS. Hydrauliczny dźwig samochodowy (czyli HDS) to maszyna bardzo często stosowana w pracach związanych z przewozem. Sprzęt znany pod nazwą „żurawia przenośnego” umożliwia załadunek, rozładunek oraz przewóz gabarytów bez potrzeby korzystania z pozostałych urządzeń.

Postumentem na jakim budujemy nasz program jest moralność oraz najdoskonalsza jakość udzielanych usług. Doceniamy naszych współpracowników, kontrahentów, wspólników oraz ich potrzeby. Z szacunkiem podchodzimy do każdego zadania, działając zgodnie z założeniami umów. W stosunkach z naszymi klientami, wspólnikami i współpracownikami jesteśmy szczerzy, uczciwi i jaśni. Mamy świadomość, iż uniwersalność i umiejętność dostrajania się do zmieniających się wymogów – była, jest i będzie – naszym atutem. Pamiętając o tym, staramy się ten atut wykorzystywać budując wzory kooperacji z klientami oparte na ich faktycznych potrzebach i rozsądnych możliwościach. Naszą kluczową zasadą jest zagwarantowanie naszym klientom dostępu do przystępnej informacji na temat kosztów świadczonych przez nas usług. W każdej chwili możecie Państwo zażądać takich wiadomości drogą elektroniczną, za pośrednictwem wskazanego e-maila, albo telefonicznie podczas rozmowy z naszym konsultantem. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, przedstawiając: najlepsze, najstabilniejsze i najtańsze - rozwiązania. Dzięki temu dbamy o Twój czas i portfel. Codziennie pracujemy na Twoje zaufanie!

Charakterystyka organizowanych kursów na wózki widłowe (jezdniowe)

Zgodnie z indywidualnymi potrzebami kursantów dostosowujemy terminy i godziny zajęć. Kurs na wózki widłowe obejmuje wykłady prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Uczestnicy zajęć w części teoretycznej otrzymują materiały dydaktyczne w formie drukowanej lub elektronicznej. Na zajęciach praktycznych uczymy bezpiecznej obsługi tych pojazdów. Kurs na wózki kończy się egzaminem, a w przypadku jego zaliczenia dochodzi do wręczenia stosownych uprawnień.

Kurs na wózki widłowe – korzyści

 • Nasza instytucja realizuje kurs, w którego trakcie uczestnicy dowiadują się, jak prawidłowo eksploatować wózki widłowe. Udział w takim szkoleniu umożliwia zdobycie i rozwijanie predyspozycji w tejże dziedzinie.
 • Kursant może później przystąpić do egzaminu zawodowego, którego zdanie umożliwia mu otrzymanie dobrych kompetencji, potwierdzonych właściwym dokumentem.
 • Dysponowanie takim atestem ułatwia danej osobie znalezienie pracy w fachu operatora wózka widłowego.

Gdzie działamy

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Solec Kujawski, jak również całe województwo kujawsko-pomorskie, a także okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Co mamy w ofercie?

 • Kurs HDS - żuraw wieżowy
 • Kurs podnośniki
 • Kurs na wózki widłowe
 • Kurs operator podestów ruchomych
 • Szkolenia i uprawnienia F-gazy
 • Kurs środki ochrony roślin
 • Szkolenie BHP dla osób na stanowisku SIP

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania - nie czekaj zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

FAQ

Co po szkoleniu HDS?

Po odbyciu szkolenia kandydat na operatora może przystąpić do Państwowego egzaminu. Adekwatnie wykwalifikowany operator, który pozytywnie przeszedł kurs HDS, ma szeroką wiedzę dotyczącą użytkowania oraz konstrukcji żurawia, podstaw właściwej eksploatacji oraz metod stosowanych podczas wypadku lub usterki. Kurs dotyczy dźwigów stacjonarnych, przenośnych, przewoźnych, a także samojezdnych (montowanych na pojazdach). Zaliczony egzamin owocuje uzyskaniem bezterminowego zaświadczenia kwalifikacyjnego UDT, dzięki któremu można pracować na stanowisku operatora HDS. Uprawnia ono do eksploatacji wszystkich modeli hydraulicznych dźwigów samochodowych – dowolnej marki, o dowolnym udźwigu, wysięgu lub osprzęcie dodatkowym (chwytaki, wciągarki itp.). Operatorem HDS może zostać każdy, kto ma ukończone 18 lat, wykształcenie podstawowe oraz cieszy się stanem zdrowia ułatwiającym bezproblemowe realizowanie fachu. Musi on także pomyślnie ukończyć kurs na HDS. Sama praca operatora HDS jest wymagająca, lecz dobrze płatna, a przy tym satysfakcjonująca. Warto pamiętać, że ciąży na nim odpowiedzialność za przekazaną maszynerię, towary oraz współpracowników. Podlega też ścisłej kontroli pod kątem przestrzegania regulaminów BHP. Niemniej jednak droga wzrostu zawodowego operatora HDS jest bardzo atrakcyjna i zdecydowanie należałoby ją rozważyć w kontekście polepszania swojej sytuacji materialnej i życiowej.

Kurs na wózki widłowe - jak wygląda egzamin?

Egzamin, podobnie jak kurs na operatora wózka widłowego, składa się z części teoretycznej i praktycznej. W tej pierwszej przystępującemu zadaje się pięć pytań na temat pewnej kategorii pojazdów. Do zaliczenia sprawdzianu konieczne jest udzielenie prawidłowej odpowiedzi na przynajmniej trzy z poruszonych zapytań. Dopiero wówczas można przystąpić do egzaminu z części praktycznej. Na tym etapie kursant musi wykazać się umiejętnością kierowania wózkiem widłowym, w tym zdolnością do podnoszenia, opuszczenia oraz przewożenia towarów, jak również manewrowania pomiędzy ustawionymi przeszkodami. Czas trwania obu części egzaminu nie powinien przekraczać dwóch godzin.

Cena szkolenia - ile kosztuje kurs wózki widłowe i co obejmuje?

 • zajęcia teoretyczne i praktyczne
 • materiałów szkoleniowych oraz testów
 • egzamin

Obecna opłata za kurs na wózki widłowe to 600zł IIWJO, 800zł IWJO bez ukrytych opłat. Jesteśmy w pełni uprawnionym inicjatorem różnorodnych kursów, takich jak np. kurs na wózki widłowe. Idealnie zrealizowana baza szkoleniowa w zakresie zajęć teoretycznych i praktycznych, a także nienagannie przygotowani do realizacji konkretnych zadań szkoleniowych trenerzy oraz eksperci spełniają wszystkie potrzeby oraz wymagania zainteresowanych, oferując im kurs, w ramach którego dokształcają się, jak obsługiwać wózki widłowe. Posiadane upoważnienia dogłębnie pozwolą na realizację przedsięwzięć, włącznie z organizacją egzaminów i wystawianiem adekwatnych zaświadczeń kwalifikacyjnych, co czyni z nas godnego zaufania podmiotu szkoleniowego.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych?

Celem kursu na wózki widłowe jest przygotowanie kandydatów na operatorów do profesjonalnej obsługi wózków widłowych w kategoriach I WJO, II WJO, a więc na wszystkie typy i rodzaje wózków funkcjonujących w UE. Prowadzone w naszym ośrodku w Bydgoszczy szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych i w rezultacie określone uprawnienia UDT dedykowane są osobom, które spełniają określone wymagania.

 • ukończone 18 lat,
 • stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy obsługującego wózki widłowe
 • dysponowanie określoną wiedzą teoretyczną oraz praktyką w zakresie obsługi wózków widłowych poświadczoną we wniosku przez ubiegającego się o uprawnienie UDT
 • pełna znajomość instrukcji eksploatacji znanego typu wózka (jezdniowego) oraz instrukcji BHP
 • znajomość wybranych zagadnień z zakresu przepisów prawnych dotyczących urządzeń transportu bliskiego
 • umiejętność praktycznej obsługi wózków widłowych, znajomość podstaw ich budowy
 • znajomość przepisów BHP

Kurs na wózki widłowe – jakie są kategorie uprawnień?

Zgodnie z zaleceniami Urzędu Dozoru Technicznego wyodrębnia się trzy podstawowe kategorie uprawnień, które zdobywają uczestnicy kursów na operatora wózka widłowego. Są to kolejno:

 • I WJO (nadrzędna) – upoważnia posiadaczy do obsługiwania różnego rodzaju pojazdów przeznaczonych do przewożenia towarów na niewielkie odległości; mogą mieć one rozmaitą wysokość podnoszenia oraz dowolny udźwig, dotyczy to również modeli ze zmiennym wysięgnikiem oraz unoszących operatorów;
 • II WJO (węższa) – osoby dysponujące tą kategorią uprawnień mogą posługiwać się tylko wózkami jezdniowymi o różnym typie napędu oraz wysokości unoszenia;
 • III WJO (najbardziej ograniczona) – operatorzy, którzy ukończyli ten kurs na wózki, mają możliwość kierowania tylko pojazdami widłowymi jezdniowymi, nie dotyczy to modeli wyposażonych w kabiny lub podesty do stania.

Przy staraniu się o uzyskanie kwalifikacji do posługiwania się tego typu sprzętem, trzeba zwrócić uwagę na rodzaj urządzenia, którym pracownik ma zamiar operować w przyszłości.

Ostatnio zrealizowane kursy:

kurs wózki widłowe Wąbrzeźno, szkolenie suwnice Włocławek, szkolenie HDS Tuchola, kurs operator suwnicy z poziomu (0) roboczego IIS Aleksandrów Kujawski, uprawnienia na wózki widłowe - jezdniowe Ciechocinek, kurs kurs żurawia wieżowego Grudziądz, kurs na suwnice Mogilno, szkolenie na operatora żurawia Koronowo, szkolenie operator żurawi przenośnych typu HDS Świecie, kurs i uprawnienia na operatora suwnic Żnin, kurs konserwator suwnic Bydgoszcz, szkolenie BHP Golub-Dobrzyń, szkolenie na żurawie przenośne Kruszwica, uprawnienia na żuraw budowlany Szubin, kurs operator żurawi wieżowych Solec Kujawski, kurs podnośniki Nakło nad Notecią, kurs na wózki widłowe Lipno, uprawnienia na operatora wózków widłowych Sępólno Krajeńskie, szkolenie obsługi suwnic/cięgników Janikowo, kurs suwnice Rypin, szkolenie operator suwnic Chełmża, wciągniki i wciągarki ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia Chełmno, kurs na podnośniki Toruń, kurs żuraw wieżowy Brodnica, kurs HDS - operator żurawi przenośnych Inowrocław, kurs wciągarki i wciągniki Aleksandrów Kujawski

Szkolenie na operatora żurawia Bydgoszcz

Kontakt z nami

  663 410 645

Pon-Pt 9:00 do 16:00, Sobota: 10:00 do 14:00, Niedziela: nieczynne

© wszystkie prawa zastrzeżone