Kurs UDT Włocławek

Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy we Włocławku?

Zapraszamy do nas!

W kursach i egzaminach organizowanych do tej pory przez nasze stowarzyszenie wzięło udział już ponad 70 tysięcy osób.

Zadzwoń już dziś 663 410 645 i dowiedz się więcej!

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Miasta Kujawsko-pomorskie Kurs UDT Włocławek

Kurs UDT Włocławek

Szukasz takich kursów jak: kurs HDS, kurs żurawia wieżowego, kurs podnośniki lub kurs wózki widłowe we Włocławku? Jesteśmy zawsze gotowi, aby Ci pomóc!

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Zostaw nam parę podstawowych informacji dotyczących Twoich pragnień, a postaramy się dostosować naszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Nie zwlekaj, sprawdź i przekonaj się sam.

Jeżeli interesujesz się takimi kursami jak: kurs HDS, kurs żurawia wieżowego, kurs podnośniki, kurs wózki widłowe, nie mogłeś trafić lepiej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Wizją naszej instytucji jest maksymalizowanie satysfakcji naszych klientów przez świadczenie usług najwyższej jakości w niezmiernie przystępnej cenie dzięki wprowadzaniu nietradycyjnych rozwiązań organizacyjnych oraz technologicznych. Codziennie spędzamy czas zajmując się organizacją kursów zawodowych. Wiele lat poświęciliśmy na rozszerzanie swojej kompetencji i to sprawia, że nie mamy sobie równych na Kujawach. Niezachwianie wierzymy w budowanie długookresowych relacji partnerskich, dzielenie się doświadczeniem oraz lojalność oraz dostępność w dowolnej chwili. Wartości te są głęboko zakorzenione w mentalności naszej marki, a każdy nasz pracownik z godnością je pielęgnuje i propaguje. Wypracowane na przestrzeni lat mądrość i doświadczenie pozwoliły sformować podkład pod realizację wysoce rozwiniętych schematów. W ten sposób nieustająco podnosimy zaufanie. Dziś, jutro, zawsze.

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego kontrahenta, co w połączeniu z przygotowaniem sprzętowym oraz organizacyjnym pozwala nam spełnić każde zlecenie. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Kurs żurawia wieżowego Włocławek lub Kurs podnośniki Włocławek niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) To nasza misja - chcemy być solidną, obowiązkową oraz doświadczoną marką zapewniającą dla swoich kontrahentów towary i usługi najwyższej jakości, a podstawowymi wyznacznikami naszych działań są: jakość, kompetencje, standardy.

Powszechnie panuje mylne wyobrażenie, iż, żeby poprawić swoje perspektywy na rynku pracy, należy zdobyć specjalistyczne wykształcenie. Taka sytuacja skazywałaby pracowników fizycznych, obejmujących z resztą najznaczniejszy procent osób zatrudnionych w Polsce, na stałą pensję bez możliwości rozwoju i awansu. Jednakże w rzeczywistości szansa odniesienia sukcesu zawodowego zależna jest od stałego podnoszenia kompetencji, niezależnie od branży. Jednym z dobrych i zdecydowanie bardzo przyszłościowych rozwiązań jest kurs obsługi HDS. Hydrauliczny dźwig samochodowy (inaczej HDS) to maszyna niezwykle powszechnie używana w pracach związanych z transportem. Przyrząd znany pod nazwą „żurawia przenośnego” pozwala na załadunek, rozładunek oraz transport gabarytów bez potrzeby korzystania z innych urządzeń.

Ze względu na swoje właściwości HDS jest stosowany przede wszystkim w robotach ogólnobudowlanych, działaniach magazynowych, logistycznych, a także wielu różnych, nierzadko niebanalnych realizacjach: w środowisku komunalnym, przemysłowym, a nawet leśnym. Do eksploatacji żurawi obowiązkowe jest dysponowanie stosownymi kompetencjami zawodowymi. Na rynku można znaleźć bardzo dużo ofert pracy na stanowisko operatora HDS, nie tylko w kraju lecz także za granicą. Sam kurs obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, realizowane przez fachowców z branży. W trakcie kursu na operatora HDS omówione zostają wszystkie najważniejsze aspekty profesji operatora HDS-u zaczynając od kwestii formalnych, technicznych przez przepisy BHP aż do obsługi urządzeń.

Zajęcia teoretyczne w ramach kursu obsługi dźwigów prowadzone przez osobę posiadająca wiedzę merytoryczną w zakresie obsługi. Partycypanci kursu dostają od pracowników Urzędu Dozoru Technicznego materiały edukacyjne w formie skryptu papierowego bądź elektronicznego. Kurs na HDS to także zajęcia praktyczne. Przeprowadzane są one przez trenerów mających stosowne kwalifikacje z zakresu obsługi żurawi. Zajęcia praktyczne realizowane są z zastosowaniem urządzenia spełniającego wszystkie wymagania dozoru technicznego, w szczególności powinno mieć ważne badania okresowe wykonywane przed Urząd Dozoru Technicznego oraz wymagania BHP. Miejsce zajęć praktycznych powinno być jasno oznakowane. Przed rozpoczęciem pracy partycypanci kursu zgodnie z warunkami Urzędu Dozoru Technicznego są zapoznani ze specyfiką danego urządzenia. Jeśli egzamin przeprowadza się w zakładzie pracy to przed testem należy przygotować księgę rewizyjną urządzenia w której jest pozytywna decyzja UDT oraz wpis konserwatora.

Wciąż śledzimy potrzeby i życzenia Interesantów - każdy ma inne potrzeby i życzenia. Zatem przygotowaliśmy praktyczny pakiet usług dla osób zamierzających odbyć szkolenie zawodowe wstępne. Mnogość proponowanych rozwiązań mówi o naszej elastyczności w dostosowywaniu się do potrzeb naszych konsumentów i umiejętności budowania z nimi relacji. Zawsze stosujemy nieszablonowe i praktyczne rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta. Wiemy, że zadowolenie klienta jest najważniejsze. Dzięki temu z większością naszych klientów współpracujemy od wielu lat. Sukcesy osiągane przez naszych klientów są również naszym sukcesem. Naszą centralną zasadą jest zapewnienie naszym odbiorcom dostępu do zrozumiałej informacji na temat kosztów udzielanych przez nas usług. W dowolnej chwili możecie Państwo zażądać takich wiadomości drogą internetową, za pośrednictwem wskazanego e-maila, lub telefonicznie podczas konwersacji z naszym doradcą. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, przedstawiając: najwygodniejsze, najsolidniejsze oraz najtańsze - rozwiązania. Dzięki temu oszczędzamy Twój czas i portfel. Systematycznie pracujemy na Twoje zaufanie!

Zadzwoń!
Tel.: 663 410 645 E-mail: biuro@udt-bydgoszcz.pl
Godziny otwarcia od poniedziałku do piątku
w godzinach od 9tej do 16tej

Charakterystyka organizowanych kursów na wózki widłowe (jezdniowe)

Zgodnie z indywidualnymi potrzebami kursantów dostosowujemy terminy i godziny zajęć. Kurs na wózki widłowe obejmuje wykłady prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Uczestnicy zajęć w części teoretycznej otrzymują materiały dydaktyczne w formie drukowanej lub elektronicznej. Na zajęciach praktycznych uczymy bezpiecznej obsługi tych pojazdów. Kurs na wózki kończy się egzaminem, a w przypadku jego zaliczenia dochodzi do wręczenia stosownych uprawnień.

Kurs na wózki widłowe - zalety

 • Nasza firma realizuje kurs, w którego trakcie uczestnicy dowiadują się, jak właściwie obsługiwać wózki widłowe. Udział w takim szkoleniu umożliwia zdobycie i rozwijanie umiejętności w owej branży.
 • Kursant może później podejść do egzaminu zawodowego, którego zaliczenie zapewnia mu osiągnięcie prawidłowych kwalifikacji, poświadczonych odpowiednim certyfikatem.
 • Dysponowanie takim dokumentem ułatwia danej jednostce znalezienie pracy w fachu operatora wózka widłowego.

Lokalizacja

Obszar naszej działalności to województwo kujawsko-pomorskie, Włocławek oraz okoliczne miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Nasza oferta we Włocławku

 • Kurs podnośniki
 • Kurs na wózki widłowe
 • Kurs operator żurawi przenośnych typu HDS
 • Szkolenie operator suwnic
 • Kurs operator dźwigu towarowego
 • Szkolenie środki ochrony roślin
 • Szkolenie BHP dla osób na stanowisku SIP

Pracujemy dla naszych kontrahentów ze wszystkich miast Polski. Kierując się ich obecnymi potrzebami, jesteśmy dostępni pod naszymi numerami telefonów w godzinach od 9:00 do 16:00 w dni robocze.

Najczęściej zadawane pytania

Co po szkoleniu HDS?

Po ukończeniu szkolenia kandydat na operatora może przystąpić do Państwowego egzaminu. Adekwatnie wykwalifikowany operator, który pozytywnie zakończył kurs HDS, ma szeroką wiedzę dotyczącą wykorzystania i budowy żurawia, wytycznych prawidłowej eksploatacji oraz metod używanych podczas wypadku bądź usterki. Kurs dotyczy dźwigów stacjonarnych, przenośnych, przewoźnych, a także samojezdnych (instalowanych na pojazdach). Zaliczony egzamin skutkuje uzyskaniem bezterminowego poświadczenia kwalifikacyjnego UDT, dzięki któremu można pracować na stanowisku operatora HDS. Uprawnia ono do eksploatacji wszystkich rodzajów hydraulicznych dźwigów samochodowych – każdej marki, o dowolnym udźwigu, wysięgu lub osprzęcie dodatkowym (chwytaki, wciągarki itp.). Operatorem HDS może zostać każdy, kto ma ukończone 18 lat, wykształcenie podstawowe i cieszy się stanem zdrowia pozwalającym na bezproblemowe wykonywanie zawodu. Musi on także pomyślnie przebyć kurs na HDS. Sama praca operatora HDS jest trudna, lecz dobrze płatna, a przy tym satysfakcjonująca. Warto pamiętać, że ciąży na nim odpowiedzialność za przekazaną maszynerię, ekwipunki oraz współpracowników. Podlega też skrupulatnej kontroli pod kątem egzekwowania przepisów BHP. Niemniej jednak możliwość progresu zawodowego operatora HDS jest niebywale atrakcyjna i zdecydowanie warto ją rozważyć w kontekście polepszania swojej sytuacji materialnej i życiowej.

Kurs na wózki widłowe - jak wygląda egzamin?

Egzamin, podobnie jak kurs na operatora wózka widłowego, składa się z części teoretycznej i praktycznej. W tej pierwszej zdającemu zadaje się pięć pytań na temat konkretnej grupy pojazdów. Do zaliczenia egzaminu konieczne jest udzielenie prawidłowej odpowiedzi na przynajmniej trzy z poruszonych zapytań. Dopiero wówczas można przystąpić do egzaminu z części praktycznej. Na tym etapie kursant musi wykazać się umiejętnością kierowania wózkiem widłowym, w tym zdolnością do podnoszenia, opuszczenia oraz przewożenia towarów, jak również manewrowania pomiędzy ustawionymi przeszkodami. Czas trwania obu części egzaminu nie powinien przekraczać dwóch godzin.

Cena szkolenia - ile kosztuje kurs wózki widłowe i co obejmuje?

 • zajęcia teoretyczne i praktyczne
 • materiałów szkoleniowych oraz testów
 • egzamin

Obowiązująca cena za kurs na wózki widłowe to 600zł IIWJO, 800zł IWJO bez zatajonych opłat. Jesteśmy w pełni rzetelnym inicjatorem przeróżnych kursów, takich jak np. kurs na wózki widłowe. Świetnie zaaranżowana baza szkoleniowa w obszarze zajęć teoretycznych i praktycznych, a także wzorowo przygotowani do realizacji specjalnych zadań szkoleniowych dydaktycy oraz specjaliści spełniają wszelkie potrzeby oraz oczekiwania zainteresowanych, oferując im kurs, w ramach którego dokształcają się, jak eksploatować wózki widłowe. Posiadane zezwolenia dogłębnie pozwolą na realizację zamierzeń, włącznie z organizacją egzaminów i wystawianiem adekwatnych zaświadczeń kwalifikacyjnych, co czyni z nas godnego zaufania podmiotu szkoleniowego.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych?

Celem kursu na wózki widłowe jest przygotowanie kandydatów na operatorów do profesjonalnej obsługi wózków widłowych w kategoriach I WJO, II WJO, a więc na wszystkie typy i rodzaje wózków funkcjonujących w UE. Prowadzone w naszym ośrodku w Bydgoszczy szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych i w rezultacie określone uprawnienia UDT dedykowane są osobom, które spełniają określone wymagania.

 • ukończone 18 lat,
 • stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy obsługującego wózki widłowe
 • dysponowanie określoną wiedzą teoretyczną oraz praktyką w zakresie obsługi wózków widłowych poświadczoną we wniosku przez ubiegającego się o uprawnienie UDT
 • pełna znajomość instrukcji eksploatacji znanego typu wózka (jezdniowego) oraz instrukcji BHP
 • znajomość wybranych zagadnień z zakresu przepisów prawnych dotyczących urządzeń transportu bliskiego
 • umiejętność praktycznej obsługi wózków widłowych, znajomość podstaw ich budowy
 • znajomość przepisów BHP

Kurs na wózki widłowe – jakie są kategorie uprawnień?

Zgodnie z zaleceniami Urzędu Dozoru Technicznego wyodrębnia się trzy podstawowe kategorie uprawnień, które zdobywają uczestnicy kursów na operatora wózka widłowego. Są to kolejno:

 • I WJO (nadrzędna) – upoważnia posiadaczy do obsługiwania różnego rodzaju pojazdów przeznaczonych do przewożenia towarów na niewielkie odległości; mogą mieć one rozmaitą wysokość podnoszenia oraz dowolny udźwig, dotyczy to również modeli ze zmiennym wysięgnikiem oraz unoszących operatorów;
 • II WJO (węższa) – osoby dysponujące tą kategorią uprawnień mogą posługiwać się tylko wózkami jezdniowymi o różnym typie napędu oraz wysokości unoszenia;
 • III WJO (najbardziej ograniczona) – operatorzy, którzy ukończyli ten kurs na wózki, mają możliwość kierowania tylko pojazdami widłowymi jezdniowymi, nie dotyczy to modeli wyposażonych w kabiny lub podesty do stania.

Przy staraniu się o uzyskanie kwalifikacji do posługiwania się tego typu sprzętem, trzeba zwrócić uwagę na rodzaj urządzenia, którym pracownik ma zamiar operować w przyszłości.

Ostatnio zrealizowane kursy:

kurs konserwator suwnic Włocławek, szkolenie obsługi suwnic/cięgników Aleksandrów Kujawski, kurs operator suwnicy z poziomu (0) roboczego IIS Mogilno, uprawnienia na żuraw budowlany Świecie, szkolenie na żurawie przenośne Żnin, szkolenie podnośniki Chełmża, kurs i uprawnienia na operatora suwnic Bydgoszcz, kurs wózki widłowe Toruń, szkolenie na operatora żurawia Tuchola, kurs operator żurawi wieżowych Kruszwica, kurs HDS Nakło nad Notecią, szkolenie operator suwnic Koronowo, kurs operator żurawi przenośnych typu HDS Chełmno, szkolenie kurs żurawia wieżowego Brodnica, kurs suwnice Solec Kujawski, uprawnienia na operatora wózków widłowych Inowrocław, kurs suwnice Janikowo, kurs żuraw wieżowy Ciechocinek, kurs wciągarki i wciągniki Lipno, szkolenie na podnośniki Wąbrzeźno, szkolenie BHP Grudziądz, uprawnienia na wózki widłowe - jezdniowe Rypin, kurs HDS - operator żurawi przenośnych Sępólno Krajeńskie, kurs na suwnice Szubin, wciągniki i wciągarki ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia Golub-Dobrzyń, kurs na wózki widłowe Mogilno

Szkolenie HDS Bydgoszcz

Kontakt z nami

  663 410 645

Pon-Pt 9:00 do 16:00, Sobota: 10:00 do 14:00, Niedziela: nieczynne

© wszystkie prawa zastrzeżone