Kurs HDS Golub-Dobrzyń

Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy w Golubiu-Dobrzynie?

Zapraszamy do nas!

W kursach i egzaminach organizowanych do tej pory przez nasze stowarzyszenie wzięło udział już ponad 70 tysięcy osób.

Zadzwoń już dziś 663 410 645 i dowiedz się więcej!

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Miasta Kujawsko-pomorskie Kurs UDT Golub-Dobrzyń

Kurs HDS Golub-Dobrzyń

Potrzebujesz takich kursów jak: kurs HDS, kurs żurawia wieżowego, kurs podnośniki lub kurs wózki widłowe w Golubiu-Dobrzynie? Po to tu jesteśmy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą. Zostaw nam kilka kluczowych informacji dotyczących Twoich oczekiwań, a postaramy się dopasować naszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Zadzwoń, a Nasi doradcy załatwią wszystko za Ciebie!

Jeżeli interesujesz się takimi szkoleniami jak: kurs wózki widłowe, kurs żurawia wieżowego, kurs HDS, kurs podnośniki, nie mogłeś trafić lepiej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Wizją naszej firmy jest maksymalizowanie satysfakcji naszych klientów przez dostarczanie usług najwyższej jakości w niezwykle przystępnej cenie dzięki stosowaniu pionierskich rozwiązań organizacyjnych i technologicznych. Na co dzień zajmujemy się prowadzeniem szkoleń (kurs podnośniki, kurs wózki widłowe, kurs żurawia wieżowego, kurs HDS). Pragniemy nieprzerwanie ulepszać kompetencje naszych podwładnych a także nasze usługi. Wiedząc, że środkiem do triumfu marki są jej ludzie przywiązujemy dużą wagę do zaangażowania, motywacji i innowacyjności. Niezachwianie wierzymy w tworzenie trwałych więzi partnerskich, dzielenie się doświadczeniem oraz uczciwość i dostępność w każdej chwili. Wartości te są mocno zakorzenione w istocie naszej firmy, a każdy nasz pracownik z godnością je podtrzymuje i promuje. To dzięki Waszemu zainteresowaniu, śmiałości i przedsiębiorczości tak daleko zaszliśmy!

Kurs podnośniki Bydgoszcz

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, co w połączeniu z przygotowaniem sprzętowym oraz organizacyjnym pozwala nam ukończyć każde zamówienie. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Kurs żurawia wieżowego Golub-Dobrzyń lub Kurs podnośniki Golub-Dobrzyń niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) Naszym celem jest być liderem zmian! Chcemy aby klienci dostawali od nas sposób rozwiązania swoich kłopotów i aby propagowali te rozwiązania pozostałym. Dzięki temu poszerzymy swoje kwalifikacje nie tylko w Golubiu-Dobrzynie, ale i w całej Polsce. Realizując owy projekt, zmierzamy do zajęcia pozycji prowadzącego dostawcy usług w branży szkoleniowej.

Powszechnie panuje fałszywe przeświadczenie, iż, aby poprawić swoje szanse na rynku pracy, należy zdobyć specjalistyczne wykształcenie. Taka okoliczność skazywałaby pracowników fizycznych, przedstawiających z resztą najznaczniejszy odsetek osób zatrudnionych w Polsce, na stałą pensję bez sposobności rozwoju i awansu. Jednak w rzeczywistości możliwość odniesienia sukcesu zawodowego zależna jest od konsekwentnego podwyższania kompetencji, niezależnie od branży. Jednym z świeżych i zdecydowanie bardzo przyszłościowych rozwiązań jest kurs obsługi HDS. Hydrauliczny dźwig samochodowy (inaczej HDS) to maszyna niezwykle często używana w pracach związanych z przewozem. Sprzęt znany pod nazwą „żurawia przenośnego” umożliwia załadunek, rozładunek oraz przewóz gabarytów bez potrzeby korzystania z pozostałych urządzeń.

Zajęcia teoretyczne w ramach kursu eksploatacji żurawi przeprowadzane przez osobę dysponująca wiedzę merytoryczną w zakresie obsługi. Uczestnicy kursu otrzymują od pracowników Urzędu Dozoru Technicznego materiały szkoleniowe w formie skryptu papierowego bądź multimedialnego. Kurs na HDS to także zajęcia praktyczne. Prowadzone są one przez instruktorów posiadających właściwe kompetencje z zakresu eksploatacji żurawi. Zajęcia praktyczne realizowane są z wykorzystaniem urządzenia spełniającego wszystkie wymagania dozoru technicznego, w szczególności powinno mieć aktualne badania okresowe wykonywane przed Urząd Dozoru Technicznego oraz wymagania BHP. Miejsce zajęć praktycznych powinno być wyraźnie oznakowane. Przed podjęciem pracy partycypanci kursu zgodnie z warunkami Urzędu Dozoru Technicznego są zapoznani ze specyfiką danego urządzenia. Jeśli egzamin przeprowadza się w zakładzie pracy to przed testem należy przygotować księgę rewizyjną urządzenia w której jest pozytywna decyzja UDT oraz wpis restauratora.

Ze względu na swoje właściwości HDS jest używany przede wszystkim w pracach ogólnobudowlanych, działaniach magazynowych, logistycznych, a także wielu innych, nierzadko unikalnych realizacjach: w środowisku komunalnym, fabrycznym, a nawet leśnym. Do eksploatacji żurawi potrzebne jest dysponowanie adekwatnymi umiejętnościami zawodowymi. Na rynku można odnaleźć wyjątkowo dużo ofert pracy na stanowisko operatora HDS, nie tylko w kraju lecz także za granicą. Sam kurs obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, wykonywane przez fachowców z branży. W trakcie kursu na operatora HDS omówione zostają wszystkie najistotniejsze elementy pracy operatora HDS-u zaczynając od kwestii prawnych, technicznych przez regulaminy BHP aż do eksploatacji urządzeń.

Gruntem na którym stawiamy nasz program jest moralność oraz najwyższa klasa oferowanych usług. Doceniamy naszych współpracowników, klientów, dostawców oraz ich potrzeby. Z szacunkiem podchodzimy do każdego zadania, postępując zgodnie z uzgodnieniami umów. W kontaktach z naszymi klientami, partnerami i współpracownikami jesteśmy bezpośredni, solidni i przejrzyści. Mamy świadomość, iż elastyczność i umiejętność adaptowania się do zmieniających się warunków – była, jest i będzie – naszym atutem. Pamiętając o tym, staramy się ten atut wykorzystywać tworząc standardy konsolidacji z klientami oparte na ich faktycznych potrzebach i konkretnych możliwościach. Naszą podstawową maksymą jest zapewnienie naszym odbiorcom dostępu do przejrzystej informacji na temat kosztów dostarczanych przez nas usług. W dowolnej chwili możecie Państwo zażądać takich informacji drogą elektroniczną, za pośrednictwem wskazanego e-maila, czy telefonicznie podczas dyskusji z naszym doradcą. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, przedstawiając: najprzydatniejsze, najsolidniejsze oraz najtańsze - rozwiązania. Dzięki temu oszczędzamy Twój czas i portfel. Codziennie pracujemy na Twoje zaufanie!

Charakterystyka organizowanych kursów na wózki widłowe (jezdniowe)

Zgodnie z indywidualnymi potrzebami kursantów dostosowujemy terminy i godziny zajęć. Kurs na wózki widłowe obejmuje wykłady prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Uczestnicy zajęć w części teoretycznej otrzymują materiały dydaktyczne w formie drukowanej lub elektronicznej. Na zajęciach praktycznych uczymy bezpiecznej obsługi tych pojazdów. Kurs na wózki kończy się egzaminem, a w przypadku jego zaliczenia dochodzi do wręczenia stosownych uprawnień.

Kurs na wózki widłowe - zalety

 • Nasza firma realizuje kurs, w którego trakcie zainteresowani dowiadują się, jak dobrze obsługiwać wózki widłowe. Udział w takim szkoleniu umożliwia uzyskanie oraz polepszanie umiejętności w tejże dziedzinie.
 • Kursant może później przystąpić do egzaminu zawodowego, którego zaliczenie zapewnia mu osiągnięcie przydatnych umiejętności, uwierzytelnionych odpowiednim dokumentem.
 • Dysponowanie takim atestem ułatwia danej jednostce znalezienie pracy w fachu operatora wózka widłowego.

Gdzie działamy

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Golub-Dobrzyń, jak również całe województwo kujawsko-pomorskie, a także okolice. Mimo to stale podnosimy swoje kwalifikacje świadcząc usługi dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Oferta naszej firmy w Golubiu-Dobrzynie

 • Kurs podnośniki
 • Kurs operator żurawi przenośnych typu HDS
 • Kurs na wózki widłowe
 • Szkolenie operator suwnic
 • Kursy i uprawnienia F-gazy
 • Kurs BHP dla osób na stanowisku robotniczym
 • Kurs BHP dla osób na stanowisku SIP

Zamiast pisać do nas wiadomość z programu pocztowego lub dzwonić możesz również użyć naszego formularza kontaktowego.

FAQ

Co po szkoleniu HDS?

Po odbyciu szkolenia kandydat na operatora może przystąpić do Państwowego egzaminu. Przyzwoicie wykwalifikowany operator, który bezproblemowo odbył kurs HDS, posiada obszerną wiedzę dotyczącą użytkowania oraz budowy żurawia, zasad właściwej obsługi oraz metod przydatnych podczas wypadku lub usterki. Kurs dotyczy dźwigów stacjonarnych, przenośnych, przewoźnych, a także samojezdnych (instalowanych na pojazdach). Zaliczony egzamin owocuje otrzymaniem bezterminowego zaświadczenia kwalifikacyjnego UDT, dzięki któremu można pracować na stanowisku operatora HDS. Upoważnia ono do obsługi wszystkich rodzajów hydraulicznych dźwigów samochodowych – dowolnej marki, o dowolnym udźwigu, wysięgu lub osprzęcie dodatkowym (chwytaki, wciągarki itp.). Operatorem HDS może zostać każdy, kto ma ukończone 18 lat, wykształcenie podstawowe i cieszy się stanem zdrowia pozwalającym na bezproblemowe realizowanie fachu. Musi on także pozytywnie ukończyć kurs na HDS. Sama praca operatora HDS jest trudna, lecz dobrze płatna, a przy tym satysfakcjonująca. Warto pamiętać, że ciąży na nim odpowiedzialność za powierzoną aparaturę, towary oraz współpracowników. Podlega też rygorystycznej kontroli pod kątem respektowania przepisów BHP. Niemniej jednak możliwość wzrostu zawodowego operatora HDS jest niezwykle atrakcyjna i zdecydowanie warto ją rozważyć w kontekście doskonalenia swojej sytuacji materialnej i życiowej.

Kurs na wózki widłowe - jak wygląda egzamin?

Egzamin, podobnie jak kurs na operatora wózka widłowego, składa się z części teoretycznej i praktycznej. W tej pierwszej zdającemu zadaje się pięć pytań na temat konkretnej grupy pojazdów. Do zdania testu konieczne jest udzielenie właściwej odpowiedzi na przynajmniej trzy z poruszonych zagadnień. Dopiero wówczas można przystąpić do egzaminu z części praktycznej. Na tym etapie kursant musi wykazać się umiejętnością kierowania wózkiem widłowym, w tym zdolnością do podnoszenia, opuszczenia oraz przewożenia towarów, jak również manewrowania pomiędzy ustawionymi przeszkodami. Czas trwania obu części egzaminu nie powinien przekraczać dwóch godzin.

Cena szkolenia - ile kosztuje kurs wózki widłowe i co obejmuje?

 • zajęcia teoretyczne i praktyczne
 • materiałów szkoleniowych oraz testów
 • egzamin

Aktualna opłata za kurs na wózki widłowe to 600zł IIWJO, 800zł IWJO bez ukrytych opłat. Jesteśmy w pełni uprawnionym realizatorem wielorakich kursów, takich jak np. kurs na wózki widłowe. Znakomicie przygotowana baza szkoleniowa w obszarze zajęć teoretycznych i praktycznych, a także nienagannie przygotowani do realizacji określonych zadań szkoleniowych trenerzy oraz eksperci spełniają wszystkie potrzeby i pragnienia uczestników, oferując im kurs, w ramach którego dokształcają się, jak obsługiwać wózki widłowe. Posiadane upoważnienia bezapelacyjnie pozwalają na realizację przedsięwzięć, włącznie z organizacją egzaminów i wydawaniem odpowiednich zaświadczeń kwalifikacyjnych, co czyni z nas godnego zaufania podmiotu szkoleniowego.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych?

Celem kursu na wózki widłowe jest przygotowanie kandydatów na operatorów do profesjonalnej obsługi wózków widłowych w kategoriach I WJO, II WJO, a więc na wszystkie typy i rodzaje wózków funkcjonujących w UE. Prowadzone w naszym ośrodku w Bydgoszczy szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych i w rezultacie określone uprawnienia UDT dedykowane są osobom, które spełniają określone wymagania.

 • ukończone 18 lat,
 • stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy obsługującego wózki widłowe
 • dysponowanie określoną wiedzą teoretyczną oraz praktyką w zakresie obsługi wózków widłowych poświadczoną we wniosku przez ubiegającego się o uprawnienie UDT
 • pełna znajomość instrukcji eksploatacji znanego typu wózka (jezdniowego) oraz instrukcji BHP
 • znajomość wybranych zagadnień z zakresu przepisów prawnych dotyczących urządzeń transportu bliskiego
 • umiejętność praktycznej obsługi wózków widłowych, znajomość podstaw ich budowy
 • znajomość przepisów BHP

Kurs na wózki widłowe – jakie są kategorie uprawnień?

Zgodnie z zaleceniami Urzędu Dozoru Technicznego wyodrębnia się trzy podstawowe kategorie uprawnień, które zdobywają uczestnicy kursów na operatora wózka widłowego. Są to kolejno:

 • I WJO (nadrzędna) – upoważnia posiadaczy do obsługiwania różnego rodzaju pojazdów przeznaczonych do przewożenia towarów na niewielkie odległości; mogą mieć one rozmaitą wysokość podnoszenia oraz dowolny udźwig, dotyczy to również modeli ze zmiennym wysięgnikiem oraz unoszących operatorów;
 • II WJO (węższa) – osoby dysponujące tą kategorią uprawnień mogą posługiwać się tylko wózkami jezdniowymi o różnym typie napędu oraz wysokości unoszenia;
 • III WJO (najbardziej ograniczona) – operatorzy, którzy ukończyli ten kurs na wózki, mają możliwość kierowania tylko pojazdami widłowymi jezdniowymi, nie dotyczy to modeli wyposażonych w kabiny lub podesty do stania.

Przy staraniu się o uzyskanie kwalifikacji do posługiwania się tego typu sprzętem, trzeba zwrócić uwagę na rodzaj urządzenia, którym pracownik ma zamiar operować w przyszłości.

Ostatnio zrealizowane kursy:

kurs żuraw wieżowy Koronowo, wciągniki i wciągarki ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia Inowrocław, kurs i uprawnienia na operatora suwnic Chełmża, kurs konserwator suwnic Mogilno, kurs BHP Wąbrzeźno, kurs wózki widłowe Ciechocinek, szkolenie kurs żurawia wieżowego Sępólno Krajeńskie, szkolenie na operatora żurawia Golub-Dobrzyń, szkolenie na podnośniki Janikowo, szkolenie HDS Aleksandrów Kujawski, kurs na suwnice Grudziądz, kurs obsługi suwnic/cięgników Solec Kujawski, szkolenie na wózki widłowe Rypin, szkolenie na żurawie przenośne Kruszwica, szkolenie wciągarki i wciągniki Żnin, szkolenie operator suwnic Włocławek, kurs operator żurawi przenośnych typu HDS Nakło nad Notecią, kurs suwnice Szubin, kurs suwnice Tuchola, uprawnienia na wózki widłowe - jezdniowe Brodnica, kurs operator żurawi wieżowych Lipno, uprawnienia na żuraw budowlany Świecie, uprawnienia na operatora wózków widłowych Toruń, szkolenie podnośniki Bydgoszcz, kurs operator suwnicy z poziomu (0) roboczego IIS Chełmno, kurs HDS - operator żurawi przenośnych Janikowo

Szkolenie HDS Bydgoszcz

Kontakt z nami

  663 410 645

Pon-Pt 9:00 do 16:00, Sobota: 10:00 do 14:00, Niedziela: nieczynne

© wszystkie prawa zastrzeżone