Kurs UDT Sępólno Krajeńskie

Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy w Sępólnie Krajeńskim?

Zapraszamy do nas!

W kursach i egzaminach organizowanych do tej pory przez nasze stowarzyszenie wzięło udział już ponad 70 tysięcy osób.

Zadzwoń już dziś 663 410 645 i dowiedz się więcej!

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Miasta Kujawsko-pomorskie Kurs UDT Sępólno Krajeńskie

Kurs UDT Sępólno Krajeńskie

Potrzebujesz kursu zawodowego w Sępólnie Krajeńskim? Jesteśmy tu, żeby Ci pomóc.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Zostaw nam parę podstawowych informacji dotyczących Twoich oczekiwań, a postaramy się dostosować naszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Zadzwoń, a Nasi doradcy załatwią wszystko za Ciebie!

Na Kujawach z powodzeniem funkcjonujemy od 1961 roku. Wizją naszej firmy jest maksymalizowanie satysfakcji naszych kontrahentów poprzez dostarczanie usług najwyższej jakości w niezwykle niewygórowanej cenie dzięki używaniu pomysłowych rozwiązań organizacyjnych oraz technicznych. Na co dzień zajmujemy się prowadzeniem szkoleń - kurs podnośniki, kurs wózki widłowe, kurs żurawia wieżowego, kurs HDS. Pragniemy nieustająco rozwijać kompetencje naszych podwładnych i nasze usługi. Wiedząc, że kluczem do sukcesu firmy są jej ludzie przywiązujemy dużą wartość do zaangażowania, motywacji oraz nowoczesności. Pracownicy zespołowo przyznają swoją odpowiedzialność za wyłożenie klientom oraz wspólnikom jak najskuteczniejszych rozwiązań. Koncentrujemy się na jakości, efektywności i wydajności. Bierzemy odpowiedzialność za nasze transakcje i wspólne cele. To dzięki Wam poszukujemy niestandardowych rozwiązań i umiejętnie łapiemy perspektywy na budowanie czegoś nowego.

Kurs na wózki widłowe Bydgoszcz

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, co w zestawieniu z przygotowaniem sprzętowym i organizacyjnym pozwala nam wykonać każde zamówienie. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Kurs żurawia wieżowego Sępólno Krajeńskie lub Kurs podnośniki Sępólno Krajeńskie niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) Naszym centralnym celem było i stanowi do dnia dzisiejszego budzić zadowolenie naszych teraźniejszych, jak i spodziewanych klientów.

Zajęcia teoretyczne w ramach kursu eksploatacji dźwigów przeprowadzane przez osobę dysponująca wiedzę merytoryczną w obszarze obsługi. Partycypanci kursu otrzymują od pracowników Urzędu Dozoru Technicznego materiały szkoleniowe w formie skryptu papierowego bądź elektronicznego. Kurs na HDS to także zajęcia praktyczne. Prowadzone są one przez szkoleniowców mających adekwatne kwalifikacje z zakresu eksploatacji żurawi. Zajęcia praktyczne przeprowadzane są z zastosowaniem urządzenia spełniającego wszystkie wymagania dozoru technicznego, w szczególności powinno mieć aktualne badania okresowe wykonywane przed Urząd Dozoru Technicznego oraz wymagania BHP. Miejsce ćwiczeń praktycznych powinno być wyraźnie oznakowane. Przed rozpoczęciem pracy partycypanci kursu zgodnie z warunkami Urzędu Dozoru Technicznego są zaznajomieni ze specyfiką danego urządzenia. Jeśli egzamin przeprowadza się w zakładzie pracy to przed egzaminem należy przygotować księgę rewizyjną urządzenia w której jest pozytywna decyzja UDT oraz wpis konserwatora.

Ze względu na swoje właściwości HDS jest wykorzystywany przede wszystkim w robotach ogólnobudowlanych, działaniach magazynowych, logistycznych, a także wielu innych, często nietypowych realizacjach: w środowisku lokalnym, przemysłowym, a nawet leśnym. Do obsługi żurawi konieczne jest dysponowanie stosownymi kwalifikacjami zawodowymi. Na rynku można odnaleźć bardzo dużo ofert pracy na stanowisko operatora HDS, nie tylko w kraju lecz także za granicą. Sam kurs obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, kierowane przez ekspertów z branży. W trakcie kursu na operatora HDS omówione zostają wszystkie najistotniejsze aspekty działalności operatora HDS-u zaczynając od kwestii formalnych, technicznych przez przepisy BHP aż do obsługi urządzeń.

Powszechnie panuje mylne przekonanie, iż, aby polepszyć swoje szanse na rynku pracy, należy zyskać specjalistyczne wykształcenie. Taka okoliczność skazywałaby pracowników fizycznych, przedstawiających z resztą najwyższy odsetek osób zatrudnionych w Polsce, na stałą pensję bez możliwości rozwoju i awansu. Jednak w rzeczywistości możliwość odniesienia sukcesu zawodowego zależna jest od systematycznego poprawiania kompetencji, niezależnie od specjalizacji. Jednym z świeżych i zdecydowanie wyjątkowo perspektywicznych rozwiązań jest kurs obsługi HDS. Hydrauliczny dźwig samochodowy (inaczej HDS) to maszyna szczególnie często wykorzystywana w pracach związanych z przewozem. Sprzęt znany pod nazwą „żurawia przenośnego” pozwala na załadunek, rozładunek oraz transport gabarytów bez potrzeby korzystania z innych urządzeń.

Nieustannie śledzimy potrzeby i pragnienia Interesantów - każdy posiada indywidualne potrzeby i pragnienia. Więc przygotowaliśmy korzystny pakiet usług dla osób pragnących odbyć kurs zawodowy. Mnogość proponowanych rozwiązań zaświadcza o naszej plastyczności w adaptowaniu się do potrzeb naszych petentów i umiejętności budowania z nimi relacji. Zawsze stosujemy nieszablonowe i praktyczne rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta. Wiemy, że zadowolenie klienta jest najważniejsze. Dzięki temu z większością naszych klientów współpracujemy od wielu lat. Sukcesy osiągane przez naszych klientów są również naszym sukcesem. Naszą centralną maksymą jest zagwarantowanie naszym odbiorcom dostępu do transparentnej informacji na temat kosztów dostarczanych przez nas usług. W każdej chwili możecie Państwo zażądać takich informacji drogą internetową, za pośrednictwem wskazanego e-maila, albo telefonicznie podczas dyskusji z naszym konsultantem. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, ukazując: najskuteczniejsze, najbezpieczniejsze i najtańsze - rozwiązania. Dzięki temu dbamy o Twój czas i portfel. Systematycznie pracujemy na Twoje zaufanie!

Kurs żurawia wieżowego w Sępólnie Krajeńskim
Telefon: 663 410 645
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00

Charakterystyka organizowanych kursów na wózki widłowe (jezdniowe)

Zgodnie z indywidualnymi potrzebami kursantów dostosowujemy terminy i godziny zajęć. Kurs na wózki widłowe obejmuje wykłady prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Uczestnicy zajęć w części teoretycznej otrzymują materiały dydaktyczne w formie drukowanej lub elektronicznej. Na zajęciach praktycznych uczymy bezpiecznej obsługi tych pojazdów. Kurs na wózki kończy się egzaminem, a w przypadku jego zaliczenia dochodzi do wręczenia stosownych uprawnień.

Dlaczego kurs na wózki widłowe?

 • Nasza marka przygotowuje kurs, w którego trakcie zainteresowani dowiadują się, jak dobrze eksploatować wózki widłowe. Udział w takim szkoleniu umożliwi uzyskanie oraz polepszanie umiejętności w owej dziedzinie.
 • Kursant może później podejść do egzaminu zawodowego, którego zaliczenie gwarantuje mu nabycie przydatnych kompetencji, uwierzytelnionych stosownym certyfikatem.
 • Dysponowanie takim atestem ułatwia danej jednostce znalezienie pracy w zawodzie operatora wózka widłowego.

Lokalizacja

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo kujawsko-pomorskie, Sępólno Krajeńskie oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Oferta naszej firmy w Sępólnie Krajeńskim

 • Kurs operator żurawi przenośnych typu HDS
 • Kurs na wózki widłowe
 • Kurs podnośniki
 • Szkolenie operator suwnic
 • Kursy i uprawnienia F-gazy
 • Kurs BHP dla osób na stanowisku robotniczym
 • Kurs BHP dla osób na stanowisku SIP

Dajemy gwarancję na wysoką jakość opinii. Oferujemy pełne wsparcie, nie wahaj się do nas napisać lub zadzwonić.

Często zadawane pytania

Co po szkoleniu HDS?

Po odbyciu szkolenia kandydat na operatora może podejść do Państwowego egzaminu. Dobrze wykwalifikowany operator, który bezproblemowo zrealizował kurs HDS, posiada szeroką wiedzę dotyczącą użytkowania i budowy żurawia, zasad należytej eksploatacji oraz technik stosowanych podczas wypadku bądź awarii. Kurs dotyczy dźwigów stacjonarnych, przenośnych, przewoźnych, a także samojezdnych (stawianych na pojazdach). Zaliczony egzamin owocuje uzyskaniem długotrwałego poświadczenia kwalifikacyjnego UDT, dzięki któremu można pracować na stanowisku operatora HDS. Upoważnia ono do obsługi wszystkich rodzajów hydraulicznych dźwigów samochodowych – dowolnej marki, o dowolnym udźwigu, wysięgu czy osprzęcie dodatkowym (chwytaki, wciągarki itp.). Operatorem HDS może zostać każdy, kto ma ukończone 18 lat, wykształcenie podstawowe oraz cieszy się stanem zdrowia zapewniającym bezproblemowe praktykowanie fachu. Musi on także pomyślnie przebyć kurs na HDS. Sama praca operatora HDS jest wymagająca, lecz dobrze płatna, a przy tym satysfakcjonująca. Warto pamiętać, że ciąży na nim odpowiedzialność za powierzoną aparaturę, ekwipunki oraz kooperatorów. Podlega też skrupulatnej kontroli pod kątem przestrzegania regulaminów BHP. Niemniej jednak droga rozwoju zawodowego operatora HDS jest niezwykle atrakcyjna i zdecydowanie warto ją rozważyć w kontekście udoskonalania swojej sytuacji materialnej i życiowej.

Kurs na wózki widłowe - jak wygląda egzamin?

Egzamin, podobnie jak kurs na operatora wózka widłowego, składa się z części teoretycznej i praktycznej. W tej pierwszej przystępującemu zadaje się pięć pytań na temat określonej kategorii pojazdów. Do zdania sprawdzianu konieczne jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na przynajmniej trzy spośród poruszonych zapytań. Dopiero wówczas można przystąpić do egzaminu z części praktycznej. Na tym etapie kursant musi wykazać się umiejętnością kierowania wózkiem widłowym, w tym zdolnością do podnoszenia, opuszczenia oraz przewożenia towarów, jak również manewrowania pomiędzy ustawionymi przeszkodami. Czas trwania obu części egzaminu nie powinien przekraczać dwóch godzin.

Cena szkolenia - ile kosztuje kurs wózki widłowe i co obejmuje?

 • zajęcia teoretyczne i praktyczne
 • materiałów szkoleniowych oraz testów
 • egzamin

Obecna opłata za kurs na wózki widłowe to 600zł IIWJO, 800zł IWJO bez ukrytych opłat. Jesteśmy w pełni profesjonalnym organizatorem różnorakich kursów, takich jak np. kurs na wózki widłowe. Nienagannie spreparowana baza szkoleniowa w charakterze zajęć teoretycznych i praktycznych, a także dobrze wyszkoleni do realizacji specjalnych zadań szkoleniowych trenerzy i specjaliści spełniają wszelkie potrzeby oraz pragnienia zainteresowanych, oferując im kurs, w ramach którego dokształcają się, jak obsługiwać wózki widłowe. Posiadane zezwolenia bezapelacyjnie zezwalają na realizację zamierzeń, włącznie z organizacją egzaminów i wydawaniem odpowiednich zaświadczeń kwalifikacyjnych, co czyni z nas godnego zaufania podmiotu szkoleniowego.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych?

Celem kursu na wózki widłowe jest przygotowanie kandydatów na operatorów do profesjonalnej obsługi wózków widłowych w kategoriach I WJO, II WJO, a więc na wszystkie typy i rodzaje wózków funkcjonujących w UE. Prowadzone w naszym ośrodku w Bydgoszczy szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych i w rezultacie określone uprawnienia UDT dedykowane są osobom, które spełniają określone wymagania.

 • ukończone 18 lat,
 • stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy obsługującego wózki widłowe
 • dysponowanie określoną wiedzą teoretyczną oraz praktyką w zakresie obsługi wózków widłowych poświadczoną we wniosku przez ubiegającego się o uprawnienie UDT
 • pełna znajomość instrukcji eksploatacji znanego typu wózka (jezdniowego) oraz instrukcji BHP
 • znajomość wybranych zagadnień z zakresu przepisów prawnych dotyczących urządzeń transportu bliskiego
 • umiejętność praktycznej obsługi wózków widłowych, znajomość podstaw ich budowy
 • znajomość przepisów BHP

Kurs na wózki widłowe – jakie są kategorie uprawnień?

Zgodnie z zaleceniami Urzędu Dozoru Technicznego wyodrębnia się trzy podstawowe kategorie uprawnień, które zdobywają uczestnicy kursów na operatora wózka widłowego. Są to kolejno:

 • I WJO (nadrzędna) – upoważnia posiadaczy do obsługiwania różnego rodzaju pojazdów przeznaczonych do przewożenia towarów na niewielkie odległości; mogą mieć one rozmaitą wysokość podnoszenia oraz dowolny udźwig, dotyczy to również modeli ze zmiennym wysięgnikiem oraz unoszących operatorów;
 • II WJO (węższa) – osoby dysponujące tą kategorią uprawnień mogą posługiwać się tylko wózkami jezdniowymi o różnym typie napędu oraz wysokości unoszenia;
 • III WJO (najbardziej ograniczona) – operatorzy, którzy ukończyli ten kurs na wózki, mają możliwość kierowania tylko pojazdami widłowymi jezdniowymi, nie dotyczy to modeli wyposażonych w kabiny lub podesty do stania.

Przy staraniu się o uzyskanie kwalifikacji do posługiwania się tego typu sprzętem, trzeba zwrócić uwagę na rodzaj urządzenia, którym pracownik ma zamiar operować w przyszłości.

Ostatnio zrealizowane kursy:

uprawnienia na wózki widłowe - jezdniowe Ciechocinek, szkolenie podnośniki Brodnica, kurs obsługi suwnic/cięgników Janikowo, szkolenie HDS Rypin, uprawnienia na żuraw budowlany Chełmno, kurs i uprawnienia na operatora suwnic Włocławek, kurs operator suwnicy z poziomu (0) roboczego IIS Inowrocław, kurs żuraw wieżowy Lipno, kurs HDS - operator żurawi przenośnych Szubin, kurs konserwator suwnic Golub-Dobrzyń, kurs suwnice Grudziądz, kurs operator żurawi wieżowych Toruń, szkolenie suwnice Świecie, szkolenie na żurawie przenośne Aleksandrów Kujawski, kurs BHP Bydgoszcz, kurs operator żurawi przenośnych typu HDS Chełmża, uprawnienia na operatora wózków widłowych Koronowo, szkolenie na wózki widłowe Mogilno, kurs kurs żurawia wieżowego Żnin, szkolenie operator suwnic Kruszwica, kurs na operatora żurawia Solec Kujawski, wciągniki i wciągarki ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia Sępólno Krajeńskie, szkolenie wciągarki i wciągniki Wąbrzeźno, kurs wózki widłowe Tuchola, szkolenie na podnośniki Nakło nad Notecią, kurs na suwnice Chełmno

Szkolenie na operatora żurawia Bydgoszcz

Kontakt z nami

  663 410 645

Pon-Pt 9:00 do 16:00, Sobota: 10:00 do 14:00, Niedziela: nieczynne

© wszystkie prawa zastrzeżone